DELTA ROM TECHNOLOGIES S.A. – CUI 13607943
Pe scurt
DELTA ROM TECHNOLOGIES S.A. are CUI 13607943, număr de înregistrare J2000000532039 și sediul în Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 2593 – Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.003.025 lei, un profit net de 1.409.164 lei și un număr mediu de 40 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DELTA ROM TECHNOLOGIES S.A. |
| CUI | 13607943 |
| Nr. Reg. Com. | J2000000532039 |
| EUID | ROONRC.J03/532/2000 |
| CAEN | 2593 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-12-12 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CONSTANTIN FLOREA-NICHI | reprezentant al persoanei juridice | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 003 025 | 1 409 164 | 2 033 512 | 2 571 176 | 4 274 413 | 4 339 257 | 40 |
| 2024 | 10 149 308 | 421 198 | 3 051 833 | 2 751 423 | 3 603 861 | 2 930 093 | 48 |
| 2023 | 9 674 954 | 154 296 | 2 897 824 | 2 939 558 | 2 870 198 | 2 508 895 | 50 |
| 2022 | 11 862 967 | 576 637 | 4 103 312 | 2 844 432 | 4 175 148 | 2 354 598 | 56 |
| 2021 | 11 542 837 | 922 763 | 3 857 455 | 2 499 616 | 3 784 964 | 1 777 961 | 57 |
| 2020 | 8 507 283 | 307 905 | 4 602 360 | 2 879 521 | 3 293 256 | 855 199 | 53 |
| 2019 | 9 684 874 | -121 541 | 4 878 874 | 3 389 789 | 2 911 701 | 547 293 | 59 |
| 2018 | 10 220 085 | 451 930 | 5 381 819 | — | — | — | 59 |
| 2017 | 8 944 675 | 173 308 | 6 658 534 | — | — | — | 55 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 003 025 lei
18%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DELTA ROM TECHNOLOGIES S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 2593 Rev. 2 (echivalent: 2593 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 2593: Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (25), poziții apropiate de locul 31 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INMELCON PROD SA – locul 27, 65,47 mil. lei, Gorj
- MATEC-CNC TECHNIK SRL – locul 27, 39,51 mil. lei, Sibiu
- ROMET SRL – locul 27, 16,33 mil. lei, Suceava
- EUROKYT SRL – locul 27, 15,79 mil. lei, Cluj
- TRL GROUP SRL – locul 27, 14,89 mil. lei, Gorj
- NAPOSINT PRODCOM SRL – locul 27, 14,33 mil. lei, Cluj
- SURFACE PROTECTION DB S.R.L. – locul 27, 7,98 mil. lei, Galaţi
- HUNING TRADE SRL – locul 27, 6,59 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DELTA ROM TECHNOLOGIES S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DELTA ROM TECHNOLOGIES S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DELTA ROM TECHNOLOGIES S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.751.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.603.861 |
| Stocuri | 2.405.435 |
| Creante | 916.929 |
| Casa si conturi la banci | 281.497 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.405 |
| DATORII | 3.051.833 |
| VENITURI IN AVANS | 337.748 |
| PROVIZIOANE | 52.015 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.930.093 |
| Capital subscris varsat | 1.028.100 |
| Cifra de afaceri neta | 10.149.308 |
| VENITURI TOTALE | 10.391.413 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.925.239 |
| Profitul brut | 466.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 421.198 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.939.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.870.198 |
| Stocuri | 1.324.608 |
| Creante | 802.611 |
| Casa si conturi la banci | 742.979 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.816 |
| DATORII | 2.897.824 |
| VENITURI IN AVANS | 408.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.508.895 |
| Capital subscris varsat | 1.028.100 |
| Cifra de afaceri neta | 9.674.954 |
| VENITURI TOTALE | 9.621.032 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.466.736 |
| Profitul brut | 154.296 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 154.296 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.844.432 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.175.148 |
| Stocuri | 2.342.878 |
| Creante | 1.374.188 |
| Casa si conturi la banci | 458.082 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.400 |
| DATORII | 4.103.312 |
| VENITURI IN AVANS | 479.957 |
| PROVIZIOANE | 89.113 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.354.598 |
| Capital subscris varsat | 1.028.100 |
| Cifra de afaceri neta | 11.862.967 |
| VENITURI TOTALE | 12.028.276 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.442.964 |
| Profitul brut | 585.312 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 576.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.499.616 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.784.964 |
| Stocuri | 2.640.017 |
| Creante | 1.052.518 |
| Casa si conturi la banci | 92.429 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.736 |
| DATORII | 3.857.455 |
| VENITURI IN AVANS | 566.380 |
| PROVIZIOANE | 92.520 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.777.961 |
| Capital subscris varsat | 1.028.100 |
| Cifra de afaceri neta | 11.542.837 |
| VENITURI TOTALE | 11.985.719 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.930.090 |
| Profitul brut | 1.055.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 922.763 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.879.521 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.293.256 |
| Stocuri | 1.674.609 |
| Creante | 1.093.837 |
| Casa si conturi la banci | 524.810 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.894 |
| DATORII | 4.602.360 |
| VENITURI IN AVANS | 729.112 |
| CAPITALURI - TOTAL | 855.199 |
| Capital subscris varsat | 1.028.100 |
| Cifra de afaceri neta | 8.507.283 |
| VENITURI TOTALE | 8.817.859 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.449.863 |
| Profitul brut | 367.996 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 307.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.389.789 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.911.701 |
| Stocuri | 1.752.039 |
| Creante | 957.897 |
| Casa si conturi la banci | 201.765 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.134 |
| DATORII | 4.878.874 |
| VENITURI IN AVANS | 890.457 |
| CAPITALURI - TOTAL | 547.293 |
| Capital subscris varsat | 1.028.100 |
| Cifra de afaceri neta | 9.684.874 |
| VENITURI TOTALE | 9.983.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.040.820 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 57.160 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 121.541 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.877.437 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.206.859 |
| Stocuri | 2.196.094 |
| Creante | 962.079 |
| Casa si conturi la banci | 48.686 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.159 |
| DATORII | 5.381.819 |
| VENITURI IN AVANS | 1.051.802 |
| CAPITALURI - TOTAL | 668.834 |
| Capital subscris varsat | 1.028.100 |
| Cifra de afaceri neta | 10.220.085 |
| VENITURI TOTALE | 10.757.554 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.207.797 |
| Profitul brut | 549.757 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 451.930 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.105.938 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.883.506 |
| Stocuri | 2.550.670 |
| Creante | 1.200.087 |
| Casa si conturi la banci | 132.749 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.079 |
| DATORII | 6.658.534 |
| VENITURI IN AVANS | 1.123.086 |
| CAPITALURI - TOTAL | 216.903 |
| Capital subscris varsat | 1.028.100 |
| Cifra de afaceri neta | 8.944.675 |
| VENITURI TOTALE | 9.217.051 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.987.620 |
| Profitul brut | 229.431 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 173.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.187.962 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.720.962 |
| Stocuri | 1.526.978 |
| Creante | 1.115.381 |
| Casa si conturi la banci | 78.603 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.795 |
| DATORII | 5.141.188 |
| VENITURI IN AVANS | 907.332 |
| CAPITALURI - TOTAL | 882.199 |
| Capital subscris varsat | 1.028.100 |
| Cifra de afaceri neta | 7.815.682 |
| VENITURI TOTALE | 8.183.569 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.277.468 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 93.899 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 93.899 |
| Numar mediu de salariati | 54 |