DAREVA MANAGEMENT SRL – CUI 28486483
Informativ
DAREVA MANAGEMENT SRL are CUI 28486483, număr de înregistrare J2011000216377 și sediul în Municipiul Bârlad, județul Vaslui. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.340.523 lei, un profit net de 2.364 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DAREVA MANAGEMENT SRL |
| CUI | 28486483 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000216377 |
| EUID | ROONRC.J2011000216377 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-05-16 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PANAINTE TELU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 340 523 | 2 364 | 504 050 | 712 023 | 383 371 | 26 021 | 5 |
| 2024 | 819 049 | 20 005 | 214 878 | 0 | 900 046 | 37 124 | 5 |
| 2023 | 1 306 317 | 134 270 | 336 054 | 576 | 661 134 | 326 908 | 3 |
| 2022 | 1 398 433 | 112 559 | 153 053 | 1 204 | 342 948 | 192 638 | 4 |
| 2021 | 733 253 | 11 923 | 347 423 | 1 832 | 425 670 | 80 079 | 3 |
| 2020 | 627 037 | 56 455 | 173 120 | 2 461 | 238 132 | 68 156 | 9 |
| 2019 | 760 267 | 1 239 | 273 784 | 0 | 285 485 | 11 701 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAREVA MANAGEMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vaslui , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 4909 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VICTOR IDEAL CONSTRUCT S.R.L. – locul 4905, 1,34 mil. lei, Prahova
- DAMAC CON S.R.L. – locul 4905, 304.800 lei, Satu Mare
- A&D INVEST SPORT S.R.L. – locul 4906, 1,34 mil. lei, Dolj
- BALTAZAR CONSTRUCT S.R.L. – locul 4906, 304.758 lei, Călăraşi
- BAU-CONS BALINT SRL – locul 4907, 1,34 mil. lei, Harghita
- BMC IMPRESA SRL – locul 4907, 304.715 lei, Timiş
- CAPITAL FIER S.R.L. – locul 4908, 1,34 mil. lei, Maramureş
- INTERIO DESIGN STUDIO S.R.L. – locul 4908, 304.657 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAREVA MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAREVA MANAGEMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAREVA MANAGEMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2012-03-01 |
| Data reactivare | 2013-04-12 |
| Data publicare | 2012-03-06 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 900.046 |
| Stocuri | 231.418 |
| Creante | 823.844 |
| Disponibilitati | -155.216 |
| Datorii | 214.878 |
| Venituri in avans | 648.044 |
| Capitaluri proprii | 37.124 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 819.049 |
| Venituri totale | 822.436 |
| Cheltuieli totale | 781.679 |
| Profit brut | 40.757 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.005 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 576 |
| Active circulante | 661.134 |
| Stocuri | 220.149 |
| Creante | 292.449 |
| Disponibilitati | 148.536 |
| Cheltuieli in avans | 1.252 |
| Datorii | 336.054 |
| Capitaluri proprii | 326.908 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.306.317 |
| Venituri totale | 1.341.709 |
| Cheltuieli totale | 1.199.662 |
| Profit brut | 142.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.270 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.204 |
| Active circulante | 342.948 |
| Stocuri | 79.692 |
| Creante | 106.752 |
| Disponibilitati | 156.504 |
| Cheltuieli in avans | 1.539 |
| Datorii | 153.053 |
| Capitaluri proprii | 192.638 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.398.433 |
| Venituri totale | 1.400.811 |
| Cheltuieli totale | 1.278.801 |
| Profit brut | 122.010 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 112.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.832 |
| Active circulante | 425.670 |
| Stocuri | 271.386 |
| Creante | 106.852 |
| Disponibilitati | 47.432 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 347.423 |
| Capitaluri proprii | 80.079 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 733.253 |
| Venituri totale | 735.654 |
| Cheltuieli totale | 717.259 |
| Profit brut | 18.395 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.461 |
| Active circulante | 238.132 |
| Stocuri | 186.999 |
| Creante | 30.167 |
| Disponibilitati | 20.966 |
| Cheltuieli in avans | 683 |
| Datorii | 173.120 |
| Capitaluri proprii | 68.156 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 627.037 |
| Venituri totale | 727.813 |
| Cheltuieli totale | 665.103 |
| Profit brut | 62.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 285.485 |
| Stocuri | 130.038 |
| Creante | 68.726 |
| Disponibilitati | 86.721 |
| Datorii | 273.784 |
| Capitaluri proprii | 11.701 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 760.267 |
| Venituri totale | 763.355 |
| Cheltuieli totale | 752.655 |
| Profit brut | 10.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.239 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 101.086 |
| Stocuri | 63.927 |
| Creante | 21.050 |
| Disponibilitati | 16.109 |
| Datorii | 90.624 |
| Capitaluri proprii | 10.462 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 66.654 |
| Venituri totale | 66.654 |
| Cheltuieli totale | 56.569 |
| Profit brut | 10.085 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.085 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 472 |
| Active circulante | 3.550 |
| Stocuri | 45 |
| Disponibilitati | 3.505 |
| Datorii | 1.645 |
| Capitaluri proprii | 2.377 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 472 |
| Active circulante | 3.550 |
| Stocuri | 45 |
| Disponibilitati | 3.505 |
| Datorii | 1.645 |
| Capitaluri proprii | 2.377 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |