DANA POINT INDUSTRY SRL – CUI 35306445
Pe scurt
DANA POINT INDUSTRY SRL are CUI 35306445, număr de înregistrare J2015002197225 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 1512 – Producția, prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre și de alte animale n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.276.889 lei, o pierdere netă de 1.513.228 lei și un număr mediu de 38 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DANA POINT INDUSTRY SRL |
| CUI | 35306445 |
| Nr. Reg. Com. | J2015002197225 |
| EUID | ROONRC.J22/2197/2015 |
| CAEN | 1512 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-12-09 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| QUILLET WILLIAM | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 276 889 | -1 513 228 | 6 987 919 | 784 485 | 1 919 390 | -4 370 350 | 38 |
| 2024 | 7 372 018 | -2 305 607 | 5 682 683 | 1 051 667 | 1 833 833 | -2 857 123 | 67 |
| 2023 | 10 927 435 | -1 308 160 | 4 305 581 | 1 266 114 | 2 628 572 | -551 516 | 88 |
| 2022 | 11 242 404 | -1 067 361 | 3 678 256 | 1 492 051 | 3 013 505 | 756 644 | 86 |
| 2021 | 12 389 802 | 115 352 | 2 587 157 | 1 439 369 | 3 034 863 | 1 824 005 | 105 |
| 2020 | 6 897 057 | 440 935 | 3 065 681 | 1 408 650 | 2 904 275 | 1 209 183 | 56 |
| 2019 | 0 | 0 | 5 679 | 452 | 4 595 | -632 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 276 889 lei
-28%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DANA POINT INDUSTRY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1512 Rev. 2 (echivalent: 1512 Rev. 1, 1512 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament |
| Cod CAEN principal | 15 Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament |
| Descriere activitate (principal) | Tăbăcirea și finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie, harnașamentelor și încălțămintei; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Iaşi , domeniul 1512: Producția, prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre și de alte animale n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (15), poziții apropiate de locul 22 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AGROMEC PERIAM SA – locul 18, 44,84 mil. lei, Timiş
- LENOX PROD SRL – locul 18, 26,92 mil. lei, Bucureşti
- C.ONOCAN S.R.L. – locul 18, 7,28 mil. lei, Mureş
- OIL SIMEX TRADING SRL – locul 19, 44,51 mil. lei, Constanţa
- MAGIK - 003 PROD SRL – locul 19, 25,89 mil. lei, Bucureşti
- GRUPPO UNO SRL – locul 19, 7,12 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- AGRO RADU SRL – locul 20, 42,88 mil. lei, Satu Mare
- RICOSTA ROMANIA SRL – locul 20, 23,55 mil. lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DANA POINT INDUSTRY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DANA POINT INDUSTRY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DANA POINT INDUSTRY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.051.667 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.833.833 |
| Stocuri | 1.201.481 |
| Creante | 526.478 |
| Casa si conturi la banci | 105.874 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.304 |
| DATORII | 5.682.683 |
| VENITURI IN AVANS | 13.693 |
| PROVIZIOANE | 53.551 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.857.123 |
| Capital subscris varsat | 1.268.750 |
| Cifra de afaceri neta | 7.372.018 |
| VENITURI TOTALE | 7.390.186 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.695.793 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.305.607 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.305.607 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.266.114 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.628.572 |
| Stocuri | 1.755.158 |
| Creante | 867.520 |
| Casa si conturi la banci | 5.894 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.346 |
| DATORII | 4.305.581 |
| PROVIZIOANE | 163.967 |
| CAPITALURI - TOTAL | -551.516 |
| Capital subscris varsat | 1.268.750 |
| Cifra de afaceri neta | 10.927.435 |
| VENITURI TOTALE | 10.989.551 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.297.711 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.308.160 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.308.160 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.492.051 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.013.505 |
| Stocuri | 2.072.541 |
| Creante | 931.138 |
| Casa si conturi la banci | 9.826 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.983 |
| DATORII | 3.678.256 |
| PROVIZIOANE | 83.639 |
| CAPITALURI - TOTAL | 756.644 |
| Capital subscris varsat | 1.268.750 |
| Cifra de afaceri neta | 11.242.404 |
| VENITURI TOTALE | 11.863.415 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.930.776 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.067.361 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.067.361 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.439.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.034.863 |
| Stocuri | 1.494.968 |
| Creante | 1.460.328 |
| Casa si conturi la banci | 79.567 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.291 |
| DATORII | 2.587.157 |
| VENITURI IN AVANS | 78.253 |
| PROVIZIOANE | 34.108 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.824.005 |
| Capital subscris varsat | 1.268.750 |
| Cifra de afaceri neta | 12.389.802 |
| VENITURI TOTALE | 12.423.916 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.268.875 |
| Profitul brut | 155.041 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 115.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| Active imobilizate | 1.408.650 |
| Active circulante | 2.904.275 |
| Stocuri | 1.881.619 |
| Creante | 671.416 |
| Disponibilitati | 351.240 |
| Cheltuieli in avans | 26.320 |
| Datorii | 3.065.681 |
| Provizioane | 64.381 |
| Capitaluri proprii | 1.209.183 |
| Capital social | 769.280 |
| Cifra de afaceri | 6.897.057 |
| Venituri totale | 6.913.756 |
| Cheltuieli totale | 6.368.888 |
| Profit brut | 544.868 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 440.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 56 |
| Active imobilizate | 452 |
| Active circulante | 4.595 |
| Stocuri | 3.580 |
| Creante | 687 |
| Disponibilitati | 328 |
| Datorii | 5.679 |
| Capitaluri proprii | -632 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 452 |
| Active circulante | 3.452 |
| Stocuri | 2.620 |
| Creante | 504 |
| Disponibilitati | 328 |
| Datorii | 4.536 |
| Capitaluri proprii | -632 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 452 |
| Active circulante | 2.310 |
| Stocuri | 1.660 |
| Creante | 322 |
| Disponibilitati | 328 |
| Datorii | 3.394 |
| Capitaluri proprii | -632 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 452 |
| Active circulante | 1.168 |
| Stocuri | 700 |
| Creante | 140 |
| Disponibilitati | 328 |
| Datorii | 2.252 |
| Capitaluri proprii | -632 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.032 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.032 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.032 |
| Nr. salariati | 1 |