AGRO RADU SRL – CUI 17264872
Pe scurt
AGRO RADU SRL are CUI 17264872, număr de înregistrare J2005000236305 și sediul în Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 150. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 42.882.208 lei, un profit net de 13.806 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AGRO RADU SRL |
| CUI | 17264872 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000236305 |
| EUID | ROONRC.J2005000236305 |
| CAEN | 150 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-02-21 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SOLDUBANU RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 882 208 | 13 806 | 38 126 588 | 36 365 843 | 14 243 738 | 8 191 210 | 14 |
| 2024 | 46 453 525 | 106 175 | 39 278 625 | 38 644 682 | 14 325 162 | 8 177 404 | 14 |
| 2023 | 50 366 085 | 54 933 | 37 875 306 | 37 022 806 | 15 216 706 | 8 071 229 | 12 |
| 2022 | 27 852 950 | 461 559 | 42 303 912 | 34 149 975 | 23 384 854 | 8 016 296 | 10 |
| 2021 | 30 135 549 | 450 932 | 33 834 348 | 33 686 105 | 15 138 353 | 7 554 737 | 11 |
| 2020 | 30 993 810 | 166 534 | 29 753 077 | 27 740 005 | 16 751 810 | 7 103 805 | 15 |
| 2019 | 28 280 811 | 152 561 | 24 572 882 | 23 380 351 | 8 429 405 | 6 937 270 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises42 882 208 lei
-8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRO RADU SRL”
| Cod CAEN preponderent | 150 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 15 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Satu Mare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (15), poziții apropiate de locul 20 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ZOOTEHNICA ZOO S.R.L. – locul 16, 50,88 mil. lei, Hunedoara
- MARISDAL SHOES S.R.L. – locul 16, 29,17 mil. lei, Suceava
- RAPEL SRL – locul 16, 8,28 mil. lei, Alba
- COREMANS ZOOTEHNIA SRL – locul 17, 49,87 mil. lei, Arad
- GUMOFLEX SA – locul 17, 27,95 mil. lei, Ilfov
- ALAN TRADE SRL – locul 17, 7,99 mil. lei, Sibiu
- AGROMEC PERIAM SA – locul 18, 44,84 mil. lei, Timiş
- LENOX PROD SRL – locul 18, 26,92 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRO RADU SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRO RADU SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRO RADU SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.644.682 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.325.162 |
| Stocuri | 9.740.778 |
| Creante | 4.184.131 |
| Casa si conturi la banci | 400.253 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.842.497 |
| DATORII | 39.278.625 |
| VENITURI IN AVANS | 7.356.312 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.177.404 |
| Capital subscris varsat | 6.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.453.525 |
| VENITURI TOTALE | 52.343.171 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.235.702 |
| Profitul brut | 107.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 106.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.022.806 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.216.706 |
| Stocuri | 10.534.343 |
| Creante | 4.218.472 |
| Casa si conturi la banci | 463.891 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.646.631 |
| DATORII | 37.875.306 |
| VENITURI IN AVANS | 7.939.608 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.071.229 |
| Capital subscris varsat | 6.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.366.085 |
| VENITURI TOTALE | 52.629.084 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.561.380 |
| Profitul brut | 67.704 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 54.933 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.149.975 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.384.854 |
| Stocuri | 19.285.630 |
| Creante | 3.877.997 |
| Casa si conturi la banci | 221.227 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.086.631 |
| DATORII | 42.303.912 |
| VENITURI IN AVANS | 8.301.252 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.016.296 |
| Capital subscris varsat | 6.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.852.950 |
| VENITURI TOTALE | 31.630.290 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.168.731 |
| Profitul brut | 461.559 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 461.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.686.105 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.138.353 |
| Stocuri | 7.122.614 |
| Creante | 7.769.327 |
| Casa si conturi la banci | 246.412 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.296.631 |
| DATORII | 33.834.348 |
| VENITURI IN AVANS | 8.732.004 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.554.737 |
| Capital subscris varsat | 6.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.135.549 |
| VENITURI TOTALE | 30.953.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.488.558 |
| Profitul brut | 464.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 450.932 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.740.005 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.751.810 |
| Stocuri | 8.068.573 |
| Creante | 8.440.956 |
| Casa si conturi la banci | 242.281 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.506.631 |
| DATORII | 29.753.077 |
| VENITURI IN AVANS | 9.141.564 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.103.805 |
| Capital subscris varsat | 6.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.993.810 |
| VENITURI TOTALE | 32.245.867 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.068.820 |
| Profitul brut | 177.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 166.534 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.380.351 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.429.405 |
| Stocuri | 5.304.286 |
| Creante | 3.042.718 |
| Casa si conturi la banci | 82.401 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.385.849 |
| DATORII | 24.572.882 |
| VENITURI IN AVANS | 2.685.453 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.937.270 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.280.811 |
| VENITURI TOTALE | 32.058.218 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.903.870 |
| Profitul brut | 154.348 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 152.561 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.920.465 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.850.956 |
| Stocuri | 7.108.645 |
| Creante | 4.140.015 |
| Casa si conturi la banci | -397.704 |
| DATORII | 23.694.287 |
| VENITURI IN AVANS | 3.238.317 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.838.817 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.461.953 |
| VENITURI TOTALE | 32.972.793 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.301.546 |
| Profitul brut | 671.247 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 669.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.317.096 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.007.813 |
| Stocuri | 5.531.857 |
| Creante | 7.655.405 |
| Casa si conturi la banci | -179.449 |
| DATORII | 20.161.246 |
| VENITURI IN AVANS | 3.994.038 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.169.625 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.460.899 |
| VENITURI TOTALE | 26.804.998 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.181.465 |
| Profitul brut | 623.533 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 620.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.405.692 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.151.949 |
| Stocuri | 3.722.668 |
| Creante | 2.713.615 |
| Casa si conturi la banci | -284.334 |
| DATORII | 8.827.876 |
| VENITURI IN AVANS | 1.180.570 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.549.195 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.882.657 |
| VENITURI TOTALE | 21.189.175 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.062.627 |
| Profitul brut | 2.126.548 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.005.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |