DALMIM S.R.L. – CUI 15219557
Informativ
DALMIM S.R.L. are CUI 15219557, număr de înregistrare J27/196/2003 și sediul în Municipiul Roman, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 4291 – Construcții hidrotehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 43.700 lei, o pierdere netă de 32.246 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DALMIM S.R.L. |
| CUI | 15219557 |
| Nr. Reg. Com. | J27/196/2003 |
| EUID | ROONRC.J27/196/2003 |
| CAEN | 4291 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-02-17 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DRAGOI M. DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 700 | -32 246 | 32 126 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 89 050 | 5 689 | 22 173 | 2 288 | 144 102 | 124 217 | 1 |
| 2023 | 73 378 | -265 | 21 195 | 1 810 | 137 913 | 118 528 | 1 |
| 2022 | 68 560 | -10 713 | 20 445 | 1 810 | 137 428 | 118 793 | 1 |
| 2021 | 72 229 | -46 342 | 24 633 | 1 810 | 152 329 | 129 506 | 2 |
| 2020 | 66 185 | -24 702 | 24 404 | 1 810 | 198 442 | 175 848 | 2 |
| 2019 | 53 672 | -58 207 | 20 256 | 1 810 | 218 997 | 200 551 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DALMIM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4291 Rev. 2 (echivalent: 4291 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Construcții hidrotehnice |
| Descriere Activitate | Construcții hidrotehnice |
| Cod CAEN principal | 42 Construcții hidrotehnice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 4291: Construcții hidrotehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 103 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DUAL GENERAL CONSTRUCT SRL – locul 99, 64,31 mil. lei, Bucureşti
- ANTARES TECH CONSULTING S.R.L. – locul 99, 9,80 mil. lei, Buzău
- INFO GENO SRL – locul 99, 4,67 mil. lei, Bacău
- ORCA CREW PAYROLL SERVICES S.R.L. – locul 99, 1,63 mil. lei, Constanţa
- WAPPTECH ENVIRONMENTS SRL – locul 99, 85.102 lei, Bihor
- DEUTSCHE STRADE S.R.L. – locul 100, 64,02 mil. lei, Dolj
- A&I PROUD CONSTRUCT SRL – locul 100, 8,97 mil. lei, Mehedinţi
- SAGA ENERGY SRL – locul 100, 4,45 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DALMIM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DALMIM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DALMIM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.288 |
| Active circulante | 144.102 |
| Stocuri | 2.232 |
| Creante | 115.195 |
| Disponibilitati | 26.675 |
| Datorii | 22.173 |
| Capitaluri proprii | 124.217 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 89.050 |
| Venituri totale | 89.049 |
| Cheltuieli totale | 82.487 |
| Profit brut | 6.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.810 |
| Active circulante | 137.913 |
| Stocuri | 2.232 |
| Creante | 123.595 |
| Disponibilitati | 12.086 |
| Datorii | 21.195 |
| Capitaluri proprii | 118.528 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 73.378 |
| Venituri totale | 73.386 |
| Cheltuieli totale | 72.966 |
| Profit brut | 420 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 265 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.810 |
| Active circulante | 137.428 |
| Stocuri | 3.125 |
| Creante | 124.140 |
| Disponibilitati | 10.163 |
| Datorii | 20.445 |
| Capitaluri proprii | 118.793 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 68.560 |
| Venituri totale | 68.560 |
| Cheltuieli totale | 78.588 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.028 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.713 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.810 |
| Active circulante | 152.329 |
| Stocuri | 572 |
| Creante | 140.163 |
| Disponibilitati | 11.594 |
| Datorii | 24.633 |
| Capitaluri proprii | 129.506 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 72.229 |
| Venituri totale | 72.229 |
| Cheltuieli totale | 117.849 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 45.620 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 46.342 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.810 |
| Active circulante | 198.442 |
| Stocuri | 252 |
| Creante | 195.604 |
| Disponibilitati | 2.586 |
| Datorii | 24.404 |
| Capitaluri proprii | 175.848 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 66.185 |
| Venituri totale | 66.185 |
| Cheltuieli totale | 90.132 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.947 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.702 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.810 |
| Active circulante | 218.997 |
| Creante | 214.650 |
| Disponibilitati | 4.347 |
| Datorii | 20.256 |
| Capitaluri proprii | 200.551 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 53.672 |
| Venituri totale | 66.672 |
| Cheltuieli totale | 124.098 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 57.426 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 58.207 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | -332 |
| Active circulante | 277.523 |
| Stocuri | 14.866 |
| Creante | 255.830 |
| Disponibilitati | 6.827 |
| Datorii | 38.433 |
| Capitaluri proprii | 238.758 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 147.195 |
| Venituri totale | 147.202 |
| Cheltuieli totale | 139.862 |
| Profit brut | 7.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | -332 |
| Active circulante | 271.365 |
| Stocuri | 9.506 |
| Creante | 249.422 |
| Disponibilitati | 12.437 |
| Datorii | 38.145 |
| Capitaluri proprii | 232.888 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 178.985 |
| Venituri totale | 178.644 |
| Cheltuieli totale | 163.782 |
| Profit brut | 14.862 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.071 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | -332 |
| Active circulante | 252.740 |
| Creante | 246.031 |
| Disponibilitati | 6.709 |
| Cheltuieli in avans | 7.174 |
| Datorii | 39.763 |
| Capitaluri proprii | 219.819 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 134.796 |
| Venituri totale | 134.813 |
| Cheltuieli totale | 130.059 |
| Profit brut | 4.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.407 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |