DAFI TRADING EVOLUTION S.R.L. – CUI 39759740
Pe scurt
DAFI TRADING EVOLUTION S.R.L. are CUI 39759740, număr de înregistrare J2018001613039 și sediul în Oraş Mioveni, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.723.967 lei, un profit net de 198.035 lei și un număr mediu de 11 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DAFI TRADING EVOLUTION S.R.L. |
| CUI | 39759740 |
| Nr. Reg. Com. | J2018001613039 |
| EUID | ROONRC.J3/1613/2018 |
| CAEN | 4791 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-08-20 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHEORGHE CRISTIAN-NICOLAE | - | România |
| GHEORGHE ANA-MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 723 967 | 198 035 | 1 449 683 | 71 108 | 1 834 126 | 455 551 | 11 |
| 2024 | 7 566 659 | 208 598 | 1 430 035 | 107 913 | 1 779 638 | 457 516 | 12 |
| 2023 | 6 428 825 | 127 081 | 1 114 300 | 186 999 | 1 281 584 | 355 459 | 11 |
| 2022 | 5 935 108 | 205 228 | 1 297 470 | 157 072 | 1 690 173 | 554 463 | 11 |
| 2021 | 4 844 865 | 57 538 | 962 683 | 149 717 | 1 152 969 | 349 235 | 13 |
| 2020 | 3 957 258 | 160 598 | 746 330 | 109 436 | 914 310 | 291 697 | 8 |
| 2019 | 3 837 241 | 124 145 | 517 893 | 144 935 | 483 553 | 131 099 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 723 967 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAFI TRADING EVOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4791 Rev. 2 (echivalent: 4791 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4791: Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 141 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AUTO DIMA RECORD CARS S.R.L. – locul 137, 39,73 mil. lei, Buzău
- CAMELOR EXIM SRL – locul 137, 37,91 mil. lei, Bacău
- HEDERA HELIX FARM SRL – locul 137, 28,59 mil. lei, Arad
- FLORMEN SRL – locul 137, 19,15 mil. lei, Constanţa
- PARSA BEAUTY SRL – locul 137, 14,95 mil. lei, Bucureşti
- DIAMANT ALFA SRL – locul 137, 12,32 mil. lei, Galaţi
- MONDOPRIMA SRL – locul 137, 8,14 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- AUTOLAND SRL – locul 137, 6,60 mil. lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAFI TRADING EVOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAFI TRADING EVOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAFI TRADING EVOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 107.913 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.779.638 |
| Stocuri | 1.371.664 |
| Creante | 24.284 |
| Casa si conturi la banci | 383.690 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.430.035 |
| CAPITALURI - TOTAL | 457.516 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.566.659 |
| VENITURI TOTALE | 7.904.638 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.661.760 |
| Profitul brut | 242.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 208.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 186.999 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.281.584 |
| Stocuri | 1.153.886 |
| Creante | 8.820 |
| Casa si conturi la banci | 118.878 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.176 |
| DATORII | 1.114.300 |
| CAPITALURI - TOTAL | 355.459 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.428.825 |
| VENITURI TOTALE | 6.513.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.355.654 |
| Profitul brut | 158.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 127.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 157.072 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.690.173 |
| Stocuri | 1.202.887 |
| Creante | 4.461 |
| Casa si conturi la banci | 482.825 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.688 |
| DATORII | 1.297.470 |
| CAPITALURI - TOTAL | 554.463 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.935.108 |
| VENITURI TOTALE | 6.014.535 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.774.729 |
| Profitul brut | 239.806 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 205.228 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| Active imobilizate | 149.717 |
| Active circulante | 1.152.969 |
| Stocuri | 1.063.618 |
| Creante | 24.985 |
| Disponibilitati | 64.366 |
| Cheltuieli in avans | 9.232 |
| Datorii | 962.683 |
| Capitaluri proprii | 349.235 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.844.865 |
| Venituri totale | 5.028.408 |
| Cheltuieli totale | 4.928.684 |
| Profit brut | 99.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.538 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 109.436 |
| Active circulante | 914.310 |
| Stocuri | 767.619 |
| Creante | 12.214 |
| Disponibilitati | 134.477 |
| Cheltuieli in avans | 14.281 |
| Datorii | 746.330 |
| Capitaluri proprii | 291.697 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.957.258 |
| Venituri totale | 3.999.624 |
| Cheltuieli totale | 3.800.592 |
| Profit brut | 199.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 160.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 144.935 |
| Active circulante | 483.553 |
| Stocuri | 362.663 |
| Creante | 4.699 |
| Disponibilitati | 116.191 |
| Cheltuieli in avans | 20.504 |
| Datorii | 517.893 |
| Capitaluri proprii | 131.099 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.837.241 |
| Venituri totale | 3.868.822 |
| Cheltuieli totale | 3.705.927 |
| Profit brut | 162.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 124.145 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 12.630 |
| Active circulante | 253.112 |
| Stocuri | 179.776 |
| Creante | 2.864 |
| Disponibilitati | 70.472 |
| Datorii | 258.788 |
| Capitaluri proprii | 6.954 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.077.606 |
| Venituri totale | 1.078.486 |
| Cheltuieli totale | 1.060.962 |
| Profit brut | 17.524 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |