CUX EVENTS SRL – CUI 38158203
Pe scurt
CUX EVENTS SRL are CUI 38158203, număr de înregistrare J2017005462124 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 377.259 lei, un profit net de 92.211 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CUX EVENTS SRL |
| CUI | 38158203 |
| Nr. Reg. Com. | J2017005462124 |
| EUID | ROONRC.J2017005462124 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-08-30 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CUC ALEXANDRU RĂZVAN | - | România |
| GABOR ȘTEFAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 377 259 | 92 211 | 25 419 | 17 535 | 196 155 | 188 271 | 1 |
| 2024 | 197 956 | -51 292 | 7 756 | 27 652 | 76 165 | 96 061 | 1 |
| 2023 | 177 082 | -77 904 | 190 729 | 43 961 | 240 880 | 105 801 | 1 |
| 2022 | 295 355 | 65 351 | 112 438 | 60 270 | 235 873 | 183 705 | 1 |
| 2021 | 221 133 | 102 900 | 15 561 | 14 615 | 121 241 | 120 295 | 0 |
| 2020 | 24 455 | 6 884 | 5 855 | 2 869 | 67 373 | 64 387 | 0 |
| 2019 | 76 161 | 33 786 | 16 494 | 4 781 | 69 216 | 57 503 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises377 259 lei
91%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CUX EVENTS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 346 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BEAUTIFUL COMPROD SRL – locul 342, 32,13 mil. lei, Suceava
- EMITRANS-COST SRL – locul 342, 1,64 mil. lei, Vaslui
- BADRIMAR TRANS INTERN SRL – locul 342, 989.569 lei, Arad
- IMOLA REPREZENTATIV S.R.L. – locul 342, 380.019 lei, Ilfov
- FLORIN EXPEDITION S.R.L. – locul 342, 226.915 lei, Maramureş
- ALBERT COMIMPEX SRL – locul 343, 32,11 mil. lei, Argeş
- SUPER UNIVERS TRANS SRL – locul 343, 1,63 mil. lei, Braşov
- BRATAKSLINE SRL – locul 343, 988.244 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CUX EVENTS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CUX EVENTS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CUX EVENTS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 27.652 |
| Active circulante | 76.165 |
| Creante | 65.914 |
| Disponibilitati | 9.739 |
| Datorii | 7.756 |
| Capitaluri proprii | 96.061 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 197.956 |
| Venituri totale | 199.382 |
| Cheltuieli totale | 249.325 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 49.943 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 51.292 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 43.961 |
| Active circulante | 240.880 |
| Stocuri | 13.442 |
| Creante | 120.510 |
| Disponibilitati | 106.416 |
| Cheltuieli in avans | 11.689 |
| Datorii | 190.729 |
| Capitaluri proprii | 105.801 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 177.082 |
| Venituri totale | 177.082 |
| Cheltuieli totale | 253.372 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 76.290 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 77.904 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 60.270 |
| Active circulante | 235.873 |
| Stocuri | 13.442 |
| Creante | 73.421 |
| Disponibilitati | 148.498 |
| Datorii | 112.438 |
| Capitaluri proprii | 183.705 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 295.355 |
| Venituri totale | 295.356 |
| Cheltuieli totale | 222.602 |
| Profit brut | 72.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 65.351 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 14.615 |
| Active circulante | 121.241 |
| Stocuri | 6.032 |
| Creante | 8.760 |
| Disponibilitati | 106.597 |
| Datorii | 15.561 |
| Capitaluri proprii | 120.295 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 221.133 |
| Venituri totale | 221.133 |
| Cheltuieli totale | 113.994 |
| Profit brut | 107.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.900 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 2.869 |
| Active circulante | 67.373 |
| Creante | 17.918 |
| Disponibilitati | 49.374 |
| Datorii | 5.855 |
| Capitaluri proprii | 64.387 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.455 |
| Venituri totale | 24.455 |
| Cheltuieli totale | 16.884 |
| Profit brut | 7.571 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 4.781 |
| Active circulante | 69.216 |
| Creante | 13.253 |
| Disponibilitati | 55.963 |
| Datorii | 16.494 |
| Capitaluri proprii | 57.503 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 76.161 |
| Venituri totale | 121.161 |
| Cheltuieli totale | 86.625 |
| Profit brut | 34.536 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 6.694 |
| Active circulante | 24.585 |
| Creante | 9.982 |
| Disponibilitati | 14.603 |
| Datorii | 7.562 |
| Capitaluri proprii | 23.717 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 57.405 |
| Venituri totale | 57.405 |
| Cheltuieli totale | 34.732 |
| Profit brut | 22.673 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.053 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 2.784 |
| Disponibilitati | 2.784 |
| Datorii | 120 |
| Capitaluri proprii | 2.664 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.990 |
| Venituri totale | 3.990 |
| Cheltuieli totale | 1.406 |
| Profit brut | 2.584 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.464 |
| Pierdere neta | 0 |