BRATAKSLINE SRL – CUI 30790068
Pe scurt
BRATAKSLINE SRL are CUI 30790068, număr de înregistrare J08/1629/2012 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 988.244 lei, un profit net de 314.438 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BRATAKSLINE SRL |
| CUI | 30790068 |
| Nr. Reg. Com. | J08/1629/2012 |
| EUID | ROONRC.J8/1629/2012 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-10-16 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DEZSO ZOLTAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 988 244 | 314 438 | 333 041 | — | — | — | 3 |
| 2024 | 475 865 | 18 621 | 308 648 | 492 824 | 622 904 | 807 080 | 2 |
| 2023 | 796 477 | 398 191 | 182 927 | 154 733 | 816 653 | 788 459 | 2 |
| 2022 | 541 024 | 150 696 | 203 044 | 23 936 | 569 376 | 390 268 | 1 |
| 2021 | 431 440 | 137 469 | 119 112 | 29 364 | 831 420 | 741 672 | 1 |
| 2020 | 345 355 | 123 830 | 170 817 | 56 469 | 718 551 | 604 203 | 1 |
| 2019 | 398 286 | 176 967 | 140 608 | 83 575 | 536 806 | 479 773 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises988 244 lei
108%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BRATAKSLINE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 343 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AGRO TOTAL SOLUTIONS S.R.L. – locul 339, 32,39 mil. lei, Constanţa
- CMT TRANS WORD SRL – locul 339, 1,66 mil. lei, Timiş
- MICEDU TRANS SRL – locul 339, 1,01 mil. lei, Iaşi
- CARING LIFE S.R.L. – locul 339, 382.250 lei, Timiş
- GABRIEL TRANS LINE S.R.L. – locul 339, 227.650 lei, Timiş
- TRANS-AUTORO SRL – locul 340, 32,33 mil. lei, Vâlcea
- MARCOVAR SRL – locul 340, 1,65 mil. lei, Bacău
- VIBO TRANS SRL – locul 340, 1,01 mil. lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BRATAKSLINE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BRATAKSLINE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BRATAKSLINE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 492.824 |
| Active circulante | 622.904 |
| Creante | 606.043 |
| Disponibilitati | 16.861 |
| Datorii | 308.648 |
| Capitaluri proprii | 807.080 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 475.865 |
| Venituri totale | 524.123 |
| Cheltuieli totale | 498.158 |
| Profit brut | 25.965 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 154.733 |
| Active circulante | 816.653 |
| Creante | 796.485 |
| Disponibilitati | 20.168 |
| Datorii | 182.927 |
| Capitaluri proprii | 788.459 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 796.477 |
| Venituri totale | 796.490 |
| Cheltuieli totale | 391.291 |
| Profit brut | 405.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 398.191 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 23.936 |
| Active circulante | 569.376 |
| Creante | 547.617 |
| Disponibilitati | 21.759 |
| Datorii | 203.044 |
| Capitaluri proprii | 390.268 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 541.024 |
| Venituri totale | 541.024 |
| Cheltuieli totale | 385.164 |
| Profit brut | 155.860 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 150.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 29.364 |
| Active circulante | 831.420 |
| Creante | 492.998 |
| Disponibilitati | 338.422 |
| Datorii | 119.112 |
| Capitaluri proprii | 741.672 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 431.440 |
| Venituri totale | 431.440 |
| Cheltuieli totale | 286.188 |
| Profit brut | 145.252 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 137.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 56.469 |
| Active circulante | 718.551 |
| Creante | 473.323 |
| Disponibilitati | 245.228 |
| Datorii | 170.817 |
| Capitaluri proprii | 604.203 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 345.355 |
| Venituri totale | 345.355 |
| Cheltuieli totale | 218.071 |
| Profit brut | 127.284 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 123.830 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 83.575 |
| Active circulante | 536.806 |
| Creante | 458.737 |
| Disponibilitati | 78.069 |
| Datorii | 140.608 |
| Capitaluri proprii | 479.773 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 398.286 |
| Venituri totale | 404.486 |
| Cheltuieli totale | 215.385 |
| Profit brut | 189.101 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 176.967 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 4.024 |
| Active circulante | 416.059 |
| Stocuri | 252 |
| Creante | 406.983 |
| Disponibilitati | 8.824 |
| Datorii | 117.277 |
| Capitaluri proprii | 302.806 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 146.475 |
| Venituri totale | 146.475 |
| Cheltuieli totale | 95.782 |
| Profit brut | 50.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 28.168 |
| Active circulante | 363.239 |
| Stocuri | 252 |
| Creante | 362.895 |
| Disponibilitati | 92 |
| Datorii | 136.241 |
| Capitaluri proprii | 255.166 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 230.676 |
| Venituri totale | 230.676 |
| Cheltuieli totale | 85.494 |
| Profit brut | 145.182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 138.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 52.313 |
| Active circulante | 254.449 |
| Creante | 9.100 |
| Disponibilitati | 245.349 |
| Datorii | 65.343 |
| Capitaluri proprii | 241.419 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 191.756 |
| Venituri totale | 191.756 |
| Cheltuieli totale | 139.071 |
| Profit brut | 52.685 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.932 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |