CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L.

Cauta alta firma:
CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49229067RegCom: J04/1854/2023EUID: ROONRC.J4/1854/2023CAEN: 4120Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BACĂU, SAT TUTA COM. TÂRGU TROTUŞ, STR. PĂCII, NR.305

Denumire CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49229067
Nr. Reg. Com. J04/1854/2023
EUID ROONRC.J4/1854/2023
CAEN 4120
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2023-12-05 (2 ani)

Adresa JUD. BACĂU, SAT TUTA COM. TÂRGU TROTUŞ, STR. PĂCII, NR.305
Cod Poștal 607631
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
IANĂU CRISTINA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 830 658 544 140 291 626 3
2024 852 779 629 652 284 367 3
2023 468 000 453 960 14 040 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
830 658 lei
-3%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4120 Rev. 2
Obiect Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod CAEN principal 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere activitate (principal) Construcții de clădiri
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. BACĂU, SAT TUTA COM. TÂRGU TROTUŞ, STR. PĂCII, NR.305
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 19729 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Locul 278 în Bacău pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
629.652 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CRISTAL MAGIC CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
1 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 0
Active circulante 338.748
Stocuri 0
Creante 328.895
Disponibilitati 9.853
Cheltuieli in avans 0
Datorii 284.367
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 54.381
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 852.779
Venituri totale 852.779
Cheltuieli totale 103.193
Profit brut 749.586
Pierdere bruta 0
Profit net 629.652
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.