CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL – CUI 35671513
Pe scurt
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL are CUI 35671513, număr de înregistrare J40/3748/2023 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4646 – Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 44.578.369 lei, un profit net de 2.108.454 lei și un număr mediu de 20 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL |
| CUI | 35671513 |
| Nr. Reg. Com. | J40/3748/2023 |
| EUID | ROONRC.J29/348/2016 |
| CAEN | 4646 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-02-18 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 578 369 | 2 108 454 | 29 342 799 | 2 175 998 | 44 157 503 | 17 252 977 | 20 |
| 2024 | 61 888 574 | 14 323 941 | 23 598 576 | 2 175 053 | 38 885 372 | 17 461 849 | 14 |
| 2023 | 21 326 328 | 2 477 971 | 14 022 182 | 2 189 728 | 14 671 466 | 2 853 779 | 8 |
| 2022 | 17 767 912 | 6 419 754 | 10 519 767 | 1 882 745 | 15 057 214 | 6 420 354 | 3 |
| 2021 | 4 807 622 | 3 501 347 | 2 694 253 | 1 632 720 | 4 562 072 | 3 501 947 | 1 |
| 2020 | 2 561 548 | 2 266 843 | 5 383 | 138 988 | 3 018 974 | 3 166 294 | 1 |
| 2019 | 3 331 081 | 3 135 445 | 593 964 | 175 419 | 3 554 590 | 3 136 045 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises44 578 369 lei
-28%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 176 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INTEGRA MEDICAL BUSINESS SRL – locul 172, 45,86 mil. lei, Bucureşti
- VENUS DSH IMPORT EXPORT SRL – locul 172, 42,27 mil. lei, Bucureşti
- STAVROS GRUP SRL – locul 172, 36,09 mil. lei, Constanţa
- CUREA COMPANY SRL – locul 172, 33,67 mil. lei, Timiş
- AGRALIS GRUP SRL – locul 172, 31,31 mil. lei, Constanţa
- HITARO PLASTIC MACHINES SRL – locul 172, 18,49 mil. lei, Braşov
- PANCRONEX SA – locul 172, 15,27 mil. lei, Brăila
- AFAMIA IMPORT EXPORT SRL – locul 172, 13,16 mil. lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.175.053 |
| Active circulante | 38.885.372 |
| Stocuri | 6.061.698 |
| Creante | 24.144.343 |
| Disponibilitati | 8.679.331 |
| Datorii | 23.598.576 |
| Capitaluri proprii | 17.461.849 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 61.888.574 |
| Venituri totale | 62.063.911 |
| Cheltuieli totale | 45.788.034 |
| Profit brut | 16.275.877 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.323.941 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 2.189.728 |
| Active circulante | 14.671.466 |
| Stocuri | 6.692.502 |
| Creante | 7.295.070 |
| Disponibilitati | 683.894 |
| Cheltuieli in avans | 14.767 |
| Datorii | 14.022.182 |
| Capitaluri proprii | 2.853.779 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 21.326.328 |
| Venituri totale | 21.337.834 |
| Cheltuieli totale | 18.448.461 |
| Profit brut | 2.889.373 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.477.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 1.882.745 |
| Active circulante | 15.057.214 |
| Stocuri | 407.732 |
| Creante | 13.588.336 |
| Disponibilitati | 1.061.146 |
| Cheltuieli in avans | 162 |
| Datorii | 10.519.767 |
| Capitaluri proprii | 6.420.354 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 17.767.912 |
| Venituri totale | 18.356.570 |
| Cheltuieli totale | 11.004.602 |
| Profit brut | 7.351.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.419.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.632.720 |
| Active circulante | 4.562.072 |
| Stocuri | 423.330 |
| Creante | 4.004.858 |
| Disponibilitati | 133.884 |
| Cheltuieli in avans | 1.408 |
| Datorii | 2.694.253 |
| Capitaluri proprii | 3.501.947 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 4.807.622 |
| Venituri totale | 4.859.972 |
| Cheltuieli totale | 1.310.026 |
| Profit brut | 3.549.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.501.347 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 138.988 |
| Active circulante | 3.018.974 |
| Stocuri | 2.941 |
| Creante | 1.758.025 |
| Disponibilitati | 1.258.008 |
| Cheltuieli in avans | 13.715 |
| Datorii | 5.383 |
| Capitaluri proprii | 3.166.294 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 2.561.548 |
| Venituri totale | 2.563.824 |
| Cheltuieli totale | 271.352 |
| Profit brut | 2.292.472 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.266.843 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 175.419 |
| Active circulante | 3.554.590 |
| Creante | 2.047.006 |
| Disponibilitati | 1.507.584 |
| Datorii | 593.964 |
| Capitaluri proprii | 3.136.045 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 3.331.081 |
| Venituri totale | 3.331.263 |
| Cheltuieli totale | 162.507 |
| Profit brut | 3.168.756 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.135.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.034 |
| Active circulante | 1.134.315 |
| Creante | 480.625 |
| Disponibilitati | 653.690 |
| Datorii | 174.238 |
| Capitaluri proprii | 969.111 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.145.382 |
| Venituri totale | 1.145.382 |
| Cheltuieli totale | 165.418 |
| Profit brut | 979.964 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 968.511 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.989 |
| Active circulante | 311.723 |
| Creante | 110.946 |
| Disponibilitati | 200.777 |
| Datorii | 2.191 |
| Capitaluri proprii | 313.521 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 380.576 |
| Venituri totale | 380.576 |
| Cheltuieli totale | 63.750 |
| Profit brut | 316.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 313.021 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 739 |
| Active circulante | 170.074 |
| Disponibilitati | 170.074 |
| Datorii | 3.733 |
| Capitaluri proprii | 167.080 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 200.970 |
| Venituri totale | 200.970 |
| Cheltuieli totale | 30.575 |
| Profit brut | 170.395 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 166.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |