COSTELLO 2000 SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IGAŞ MARIANA RODICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 364 220 | 220 036 | 1 963 152 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 1 118 627 | 764 860 | 2 114 896 | — | — | — | 5 |
| 2023 | 865 565 | 114 930 | 2 439 018 | — | — | — | 5 |
| 2022 | 704 016 | 90 340 | 2 218 972 | 1 873 423 | 598 443 | 252 894 | 7 |
| 2021 | 290 564 | -88 774 | 2 006 732 | 1 920 996 | 243 190 | 157 454 | 3 |
| 2020 | 370 492 | 5 136 | 2 049 521 | 1 993 508 | 302 240 | 246 227 | 7 |
| 2019 | 462 947 | 5 581 | 1 968 232 | 2 031 131 | 178 192 | 241 091 | 7 |
| 2018 | 267 867 | 8 341 | 2 243 559 | 2 225 238 | 253 831 | 235 510 | 6 |
| 2017 | 232 889 | -83 716 | 2 201 434 | 2 261 413 | 167 190 | 227 169 | 0 |
| 2016 | 1 121 115 | 382 810 | 1 696 320 | 1 816 818 | 190 387 | 310 885 | 6 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 364 220 lei
22%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COSTELLO 2000 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COSTELLO 2000 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COSTELLO 2000 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COSTELLO 2000 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.342.421 |
| Active circulante | 905.159 |
| Stocuri | 5.946 |
| Creante | 554.774 |
| Disponibilitati | 344.439 |
| Datorii | 2.114.896 |
| Capitaluri proprii | 1.132.684 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.118.627 |
| Venituri totale | 1.630.885 |
| Cheltuieli totale | 816.900 |
| Profit brut | 813.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 764.860 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 2.408.069 |
| Active circulante | 398.773 |
| Stocuri | 949 |
| Creante | 322.110 |
| Disponibilitati | 75.714 |
| Datorii | 2.439.018 |
| Capitaluri proprii | 367.824 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 865.565 |
| Venituri totale | 879.068 |
| Cheltuieli totale | 755.482 |
| Profit brut | 123.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 114.930 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.873.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 598.443 |
| Stocuri | 126 |
| Creante | 536.886 |
| Casa si conturi la banci | 61.431 |
| DATORII | 2.218.972 |
| CAPITALURI - TOTAL | 252.894 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 704.016 |
| VENITURI TOTALE | 703.342 |
| CHELTUIELI TOTALE | 606.067 |
| Profitul brut | 97.275 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 90.340 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.920.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 243.190 |
| Stocuri | 25.079 |
| Creante | 189.127 |
| Casa si conturi la banci | 28.984 |
| DATORII | 2.006.732 |
| CAPITALURI - TOTAL | 157.454 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 290.564 |
| VENITURI TOTALE | 290.564 |
| CHELTUIELI TOTALE | 371.332 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 80.768 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 88.774 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.993.508 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 302.240 |
| Stocuri | 17.628 |
| Creante | 195.768 |
| Casa si conturi la banci | 88.844 |
| DATORII | 2.049.521 |
| CAPITALURI - TOTAL | 246.227 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 370.492 |
| VENITURI TOTALE | 370.503 |
| CHELTUIELI TOTALE | 361.810 |
| Profitul brut | 8.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.031.131 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 178.192 |
| Stocuri | 12.549 |
| Creante | 135.535 |
| Casa si conturi la banci | 30.108 |
| DATORII | 1.968.232 |
| CAPITALURI - TOTAL | 241.091 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 462.947 |
| VENITURI TOTALE | 463.718 |
| CHELTUIELI TOTALE | 453.500 |
| Profitul brut | 10.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.581 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.225.238 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 253.831 |
| Stocuri | 10.617 |
| Creante | 198.934 |
| Casa si conturi la banci | 44.280 |
| DATORII | 2.243.559 |
| CAPITALURI - TOTAL | 235.510 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 267.867 |
| VENITURI TOTALE | 267.877 |
| CHELTUIELI TOTALE | 256.857 |
| Profitul brut | 11.020 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.261.413 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 167.190 |
| Stocuri | 126 |
| Creante | 151.341 |
| Casa si conturi la banci | 15.723 |
| DATORII | 2.201.434 |
| CAPITALURI - TOTAL | 227.169 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 232.889 |
| VENITURI TOTALE | 269.767 |
| CHELTUIELI TOTALE | 348.618 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 78.851 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 83.716 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.816.818 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 190.387 |
| Stocuri | 126 |
| Creante | 176.434 |
| Casa si conturi la banci | 13.827 |
| DATORII | 1.696.320 |
| CAPITALURI - TOTAL | 310.885 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.121.115 |
| VENITURI TOTALE | 1.154.437 |
| CHELTUIELI TOTALE | 697.692 |
| Profitul brut | 456.745 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 382.810 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |