CONTRANSCOM FOOD S.R.L. – CUI 65670
Pe scurt
CONTRANSCOM FOOD S.R.L. are CUI 65670, număr de înregistrare J05/1664/1991 și sediul în Comuna Sălard, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 1089 – Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.715.460 lei, un profit net de 80.451 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONTRANSCOM FOOD S.R.L. |
| CUI | 65670 |
| Nr. Reg. Com. | J05/1664/1991 |
| EUID | ROONRC.J05/1664/1991 |
| CAEN | 1089 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-09-05 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUDĂU-IONIȚĂ MIRCEA-DOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 715 460 | 80 451 | 920 616 | 480 320 | 1 067 968 | 627 672 | 9 |
| 2024 | 5 606 857 | 121 163 | 1 127 250 | 627 462 | 1 047 009 | 547 221 | 10 |
| 2023 | 5 896 493 | 444 644 | 1 000 337 | 775 945 | 774 173 | 426 058 | 16 |
| 2022 | 4 775 936 | -400 686 | 2 420 702 | 830 070 | 2 018 661 | 9 133 | 18 |
| 2021 | 2 884 333 | 59 630 | 1 096 268 | 678 768 | 1 355 057 | 181 413 | 12 |
| 2020 | 2 884 333 | 59 630 | 1 096 268 | 678 768 | 1 355 057 | 181 413 | 12 |
| 2019 | 3 105 239 | 25 377 | 1 149 656 | 700 594 | 1 518 764 | 313 558 | 12 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 715 460 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONTRANSCOM FOOD S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1089 Rev. 2 (echivalent: 1089 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 1089: Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (10), poziții apropiate de locul 58 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- IZOCON MC SRL – locul 54, 43,01 mil. lei, Călăraşi
- FACOS SA – locul 54, 34,12 mil. lei, Suceava
- EFELER DEVELOPMENT SRL – locul 54, 26,51 mil. lei, Constanţa
- COMALAT SRL – locul 54, 16,17 mil. lei, Teleorman
- ADCO FOOD SRL – locul 54, 6,19 mil. lei, Ilfov
- PFLEGE HOME 24 S.R.L. – locul 54, 5,15 mil. lei, Bucureşti
- MURATA IMPEX SRL – locul 54, 4,52 mil. lei, Sălaj
- KIBO DELICE SRL – locul 54, 4,41 mil. lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONTRANSCOM FOOD S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONTRANSCOM FOOD S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONTRANSCOM FOOD S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 627.462 |
| Active circulante | 1.047.009 |
| Stocuri | 551.880 |
| Creante | 460.876 |
| Disponibilitati | 34.253 |
| Datorii | 1.127.250 |
| Capitaluri proprii | 547.221 |
| Capital social | 48.500 |
| Cifra de afaceri | 5.606.857 |
| Venituri totale | 5.737.861 |
| Cheltuieli totale | 5.597.626 |
| Profit brut | 140.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 121.163 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 775.945 |
| Active circulante | 774.173 |
| Stocuri | 421.262 |
| Creante | 350.993 |
| Disponibilitati | 1.918 |
| Datorii | 1.000.337 |
| Venituri in avans | 123.723 |
| Capitaluri proprii | 426.058 |
| Capital social | 48.500 |
| Cifra de afaceri | 5.896.493 |
| Venituri totale | 6.142.491 |
| Cheltuieli totale | 5.615.161 |
| Profit brut | 527.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 444.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 830.070 |
| Active circulante | 2.018.661 |
| Stocuri | 559.192 |
| Creante | 1.079.920 |
| Disponibilitati | 379.549 |
| Datorii | 2.420.702 |
| Venituri in avans | 418.896 |
| Capitaluri proprii | 9.133 |
| Capital social | 48.500 |
| Cifra de afaceri | 4.775.936 |
| Venituri totale | 4.876.163 |
| Cheltuieli totale | 5.276.849 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 400.686 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 400.686 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active imobilizate | 678.768 |
| Active circulante | 1.355.057 |
| Stocuri | 255.844 |
| Creante | 1.095.948 |
| Disponibilitati | 3.265 |
| Datorii | 1.096.268 |
| Venituri in avans | 756.144 |
| Capitaluri proprii | 181.413 |
| Capital social | 48.500 |
| Cifra de afaceri | 2.884.333 |
| Venituri totale | 2.898.885 |
| Cheltuieli totale | 2.828.639 |
| Profit brut | 70.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.630 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 678.768 |
| Active circulante | 1.355.057 |
| Stocuri | 255.844 |
| Creante | 1.095.948 |
| Disponibilitati | 3.265 |
| Datorii | 1.096.268 |
| Venituri in avans | 756.144 |
| Capitaluri proprii | 181.413 |
| Capital social | 48.500 |
| Cifra de afaceri | 2.884.333 |
| Venituri totale | 2.898.885 |
| Cheltuieli totale | 2.828.639 |
| Profit brut | 70.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.630 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 700.594 |
| Active circulante | 1.518.764 |
| Stocuri | 253.611 |
| Creante | 1.259.278 |
| Disponibilitati | 5.875 |
| Datorii | 1.149.656 |
| Venituri in avans | 756.144 |
| Capitaluri proprii | 313.558 |
| Capital social | 48.500 |
| Cifra de afaceri | 3.105.239 |
| Venituri totale | 3.118.779 |
| Cheltuieli totale | 3.086.788 |
| Profit brut | 31.991 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.377 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 761.342 |
| Active circulante | 1.123.257 |
| Stocuri | 363.876 |
| Creante | 756.888 |
| Disponibilitati | 2.493 |
| Datorii | 1.397.464 |
| Capitaluri proprii | 487.135 |
| Capital social | 48.500 |
| Cifra de afaceri | 2.853.345 |
| Venituri totale | 2.865.537 |
| Cheltuieli totale | 2.811.215 |
| Profit brut | 54.322 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 673.175 |
| Active circulante | 577.365 |
| Stocuri | 202.692 |
| Creante | 369.804 |
| Disponibilitati | 4.869 |
| Datorii | 809.580 |
| Capitaluri proprii | 440.960 |
| Capital social | 48.500 |
| Cifra de afaceri | 2.355.098 |
| Venituri totale | 2.355.220 |
| Cheltuieli totale | 2.260.860 |
| Profit brut | 94.360 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.608 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 568.166 |
| Active circulante | 687.722 |
| Stocuri | 127.922 |
| Creante | 546.873 |
| Disponibilitati | 12.927 |
| Datorii | 798.641 |
| Capitaluri proprii | 457.247 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.797.214 |
| Venituri totale | 1.801.539 |
| Cheltuieli totale | 1.720.405 |
| Profit brut | 81.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.008 |
| Pierdere neta | 0 |