CONSTIAN SRL – CUI 27965240
Informativ
CONSTIAN SRL are CUI 27965240, număr de înregistrare J05/121/2011 și sediul în Sat Tilecuş, Comuna Tileagd, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 473.889 lei, un profit net de 90.849 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONSTIAN SRL |
| CUI | 27965240 |
| Nr. Reg. Com. | J05/121/2011 |
| EUID | ROONRC.J05/121/2011 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-01-31 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IANCU CARMEN VIOLETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 473 889 | 90 849 | 373 531 | 143 621 | 443 032 | 213 122 | 2 |
| 2024 | 312 462 | 34 330 | 374 527 | 58 975 | 521 725 | 206 173 | 3 |
| 2023 | 424 551 | 48 133 | 405 701 | 81 315 | 496 229 | 171 843 | 3 |
| 2022 | 371 762 | 29 126 | 293 930 | 4 641 | 412 999 | 123 710 | 3 |
| 2021 | 719 851 | 78 942 | 320 909 | 7 783 | 551 660 | 238 534 | 3 |
| 2020 | 419 924 | 41 585 | 69 592 | 10 729 | 218 455 | 159 592 | 3 |
| 2019 | 543 952 | 58 558 | 106 540 | 16 279 | 208 267 | 118 006 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSTIAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2519 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INCONEX ENGINEERING S.R.L. – locul 2515, 697.603 lei, Argeş
- MANOPREST MONTAJ S.R.L. – locul 2515, 474.296 lei, Bucureşti
- ECO MART ENERGY SRL – locul 2516, 697.255 lei, Argeş
- TECHMECH CONSULT S.R.L. – locul 2516, 474.104 lei, Constanţa
- ELECTRO ADRIAN LIGHTING SRL – locul 2517, 697.248 lei, Ilfov
- AMSTAL ENERGIE SRL – locul 2517, 473.949 lei, Ilfov
- MBN ELECTRICAL SOLUTION S.R.L. – locul 2518, 697.121 lei, Bacău
- RLY TERMOINSTAL DIVISION S.R.L. – locul 2518, 473.911 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSTIAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSTIAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSTIAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 58.975 |
| Active circulante | 521.725 |
| Stocuri | 162.785 |
| Creante | 348.376 |
| Disponibilitati | 10.564 |
| Datorii | 374.527 |
| Capitaluri proprii | 206.173 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 312.462 |
| Venituri totale | 316.132 |
| Cheltuieli totale | 276.117 |
| Profit brut | 40.015 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.330 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 81.315 |
| Active circulante | 496.229 |
| Stocuri | 153.447 |
| Creante | 306.082 |
| Disponibilitati | 36.700 |
| Datorii | 405.701 |
| Capitaluri proprii | 171.843 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 424.551 |
| Venituri totale | 426.191 |
| Cheltuieli totale | 374.307 |
| Profit brut | 51.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.133 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.641 |
| Active circulante | 412.999 |
| Stocuri | 108.199 |
| Creante | 298.333 |
| Disponibilitati | 6.467 |
| Datorii | 293.930 |
| Capitaluri proprii | 123.710 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 371.762 |
| Venituri totale | 371.762 |
| Cheltuieli totale | 338.993 |
| Profit brut | 32.769 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.126 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 7.783 |
| Active circulante | 551.660 |
| Stocuri | 76.214 |
| Creante | 385.294 |
| Disponibilitati | 90.152 |
| Datorii | 320.909 |
| Capitaluri proprii | 238.534 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 719.851 |
| Venituri totale | 719.851 |
| Cheltuieli totale | 634.575 |
| Profit brut | 85.276 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 78.942 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 10.729 |
| Active circulante | 218.455 |
| Stocuri | 45.541 |
| Creante | 128.136 |
| Disponibilitati | 44.778 |
| Datorii | 69.592 |
| Capitaluri proprii | 159.592 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 419.924 |
| Venituri totale | 420.223 |
| Cheltuieli totale | 374.562 |
| Profit brut | 45.661 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.585 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 16.279 |
| Active circulante | 208.267 |
| Stocuri | 27.133 |
| Creante | 90.642 |
| Disponibilitati | 90.492 |
| Datorii | 106.540 |
| Capitaluri proprii | 118.006 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 543.952 |
| Venituri totale | 544.322 |
| Cheltuieli totale | 480.320 |
| Profit brut | 64.002 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.558 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 15.951 |
| Active circulante | 180.063 |
| Stocuri | 126.280 |
| Creante | 51.740 |
| Disponibilitati | 2.043 |
| Datorii | 136.566 |
| Capitaluri proprii | 59.448 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 175.208 |
| Venituri totale | 175.605 |
| Cheltuieli totale | 173.444 |
| Profit brut | 2.161 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 405 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 16.865 |
| Active circulante | 150.236 |
| Stocuri | 102.310 |
| Creante | 40.231 |
| Disponibilitati | 7.695 |
| Datorii | 108.058 |
| Capitaluri proprii | 59.043 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 262.851 |
| Venituri totale | 262.965 |
| Cheltuieli totale | 290.825 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 27.860 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.489 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 14.348 |
| Active circulante | 118.639 |
| Stocuri | 107.872 |
| Creante | 2.068 |
| Disponibilitati | 8.699 |
| Datorii | 43.455 |
| Capitaluri proprii | 89.532 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 127.830 |
| Venituri totale | 128.835 |
| Cheltuieli totale | 125.473 |
| Profit brut | 3.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.751 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |