CONSINSTAL PRO 2000 SRL – CUI 12642829
Pe scurt
CONSINSTAL PRO 2000 SRL are CUI 12642829, număr de înregistrare J2000000027038 și sediul în Sat Smeura, Comuna Moşoaia, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.793.366 lei, un profit net de 1.496.250 lei și un număr mediu de 27 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONSINSTAL PRO 2000 SRL |
| CUI | 12642829 |
| Nr. Reg. Com. | J2000000027038 |
| EUID | ROONRC.J2000000027038 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-01-27 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DOROBANŢU CRISTINA-MIHAELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 793 366 | 1 496 250 | 5 809 019 | 1 676 215 | 9 745 843 | 5 613 039 | 27 |
| 2024 | 5 630 804 | 16 080 | 2 263 181 | 1 796 185 | 6 045 419 | 5 578 423 | 14 |
| 2023 | 1 109 988 | 11 030 | 427 196 | 1 700 543 | 4 288 996 | 5 562 343 | 11 |
| 2022 | 3 045 720 | 495 146 | 763 725 | 1 845 345 | 4 469 694 | 5 551 314 | 12 |
| 2021 | 1 372 926 | 2 198 | 711 496 | 1 600 888 | 4 616 776 | 5 506 168 | 12 |
| 2020 | 2 043 506 | 403 284 | 1 159 184 | 1 663 528 | 4 999 626 | 5 503 970 | 10 |
| 2019 | 2 302 174 | 383 535 | 1 188 808 | 1 784 269 | 4 908 509 | 5 503 970 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 793 366 lei
74%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSINSTAL PRO 2000 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 115 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SMART HOUSE COLOR SRL – locul 111, 34,49 mil. lei, Arad
- ACCURO SRL – locul 111, 19,99 mil. lei, Bucureşti
- ADCON INVEST S.R.L. – locul 111, 10,43 mil. lei, Sibiu
- SIB KLASS GRUP SRL – locul 111, 4,32 mil. lei, Sibiu
- ALBINA DRUMSERV SRL – locul 111, 3,70 mil. lei, Dolj
- BREZAN GRG CONSTRUCT S.R.L. – locul 111, 3,05 mil. lei, Maramureş
- ECO GROUP GDS SRL – locul 111, 1,40 mil. lei, Suceava
- AYAN CRISTIAN RESIDENCE S.R.L. – locul 111, 1,37 mil. lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSINSTAL PRO 2000 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSINSTAL PRO 2000 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSINSTAL PRO 2000 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.796.185 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.045.419 |
| Stocuri | 464.384 |
| Creante | 2.702.979 |
| Casa si conturi la banci | 963.146 |
| DATORII | 2.263.181 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.578.423 |
| Capital subscris varsat | 360.010 |
| Cifra de afaceri neta | 5.630.804 |
| VENITURI TOTALE | 5.269.210 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.012.379 |
| Profitul brut | 256.831 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.700.543 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.288.996 |
| Stocuri | 894.570 |
| Creante | 1.689.059 |
| Casa si conturi la banci | 460.045 |
| DATORII | 427.196 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.562.343 |
| Capital subscris varsat | 360.010 |
| Cifra de afaceri neta | 1.109.988 |
| VENITURI TOTALE | 2.103.486 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.080.596 |
| Profitul brut | 22.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.030 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.845.345 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.469.694 |
| Stocuri | 16.866 |
| Creante | 1.562.331 |
| Casa si conturi la banci | 34.769 |
| DATORII | 763.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.551.314 |
| Capital subscris varsat | 360.010 |
| Cifra de afaceri neta | 3.045.720 |
| VENITURI TOTALE | 2.655.579 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.130.116 |
| Profitul brut | 525.463 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 495.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.600.888 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.616.776 |
| Stocuri | 454.978 |
| Creante | 969.225 |
| Casa si conturi la banci | 155.304 |
| DATORII | 711.496 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.506.168 |
| Capital subscris varsat | 360.010 |
| Cifra de afaceri neta | 1.372.926 |
| VENITURI TOTALE | 1.837.360 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.822.739 |
| Profitul brut | 14.621 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.198 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.663.528 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.999.626 |
| Stocuri | 923 |
| Creante | 1.012.411 |
| Casa si conturi la banci | 59.169 |
| DATORII | 1.159.184 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.503.970 |
| Capital subscris varsat | 360.010 |
| Cifra de afaceri neta | 2.043.506 |
| VENITURI TOTALE | 2.074.237 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.652.717 |
| Profitul brut | 421.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 403.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.784.269 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.908.509 |
| Creante | 1.306.173 |
| Casa si conturi la banci | 439.512 |
| DATORII | 1.188.808 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.503.970 |
| Capital subscris varsat | 360.010 |
| Cifra de afaceri neta | 2.302.174 |
| VENITURI TOTALE | 2.320.038 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.914.253 |
| Profitul brut | 405.785 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 383.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.792.479 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.410.511 |
| Stocuri | 2.137 |
| Creante | 1.490.177 |
| Casa si conturi la banci | 71.701 |
| DATORII | 1.699.095 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.503.895 |
| Capital subscris varsat | 360.010 |
| Cifra de afaceri neta | 3.069.394 |
| VENITURI TOTALE | 3.086.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.031.336 |
| Profitul brut | 1.055.161 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 882.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.949.613 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.134.853 |
| Stocuri | 10.141 |
| Creante | 2.934.685 |
| Casa si conturi la banci | 539.743 |
| DATORII | 1.580.571 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.503.895 |
| Capital subscris varsat | 360.010 |
| Cifra de afaceri neta | 3.026.087 |
| VENITURI TOTALE | 3.040.357 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.343.037 |
| Profitul brut | 697.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 584.441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.063.198 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.497.733 |
| Stocuri | 3.216 |
| Creante | 1.992.493 |
| Casa si conturi la banci | 570.298 |
| DATORII | 1.057.036 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.503.895 |
| Capital subscris varsat | 360.010 |
| Cifra de afaceri neta | 2.640.711 |
| VENITURI TOTALE | 2.622.801 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.423.921 |
| Profitul brut | 198.880 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 163.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |