ALBINA DRUMSERV SRL – CUI 26228402
Pe scurt
ALBINA DRUMSERV SRL are CUI 26228402, număr de înregistrare J2009001471165 și sediul în Sat Georocu Mare, Comuna Bratovoeşti, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 4312 – Lucrări de pregătire a terenului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.698.019 lei, un profit net de 625.081 lei și un număr mediu de 15 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ALBINA DRUMSERV SRL |
| CUI | 26228402 |
| Nr. Reg. Com. | J2009001471165 |
| EUID | ROONRC.J2009001471165 |
| CAEN | 4312 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-11-17 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BARBU CRISTIAN-GEORGE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 698 019 | 625 081 | 1 379 412 | 1 714 718 | 2 079 663 | 2 414 969 | 15 |
| 2024 | 1 844 961 | 53 613 | 812 666 | 1 279 905 | 1 564 586 | 2 040 015 | 12 |
| 2023 | 5 278 944 | 1 519 470 | 1 397 521 | 1 002 373 | 2 375 466 | 1 988 508 | 12 |
| 2022 | 571 720 | 468 798 | 812 844 | 543 486 | 738 396 | 469 038 | 6 |
| 2021 | 1 630 595 | 343 140 | 1 833 509 | 735 989 | 1 205 964 | 108 444 | 6 |
| 2020 | 1 457 014 | 597 486 | 1 627 383 | 231 023 | 1 164 227 | -232 133 | 5 |
| 2019 | 1 374 834 | 16 451 | 1 699 291 | 190 051 | 679 621 | -829 619 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 698 019 lei
100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALBINA DRUMSERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4312 Rev. 2 (echivalent: 4312 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Dolj , domeniul 4312: Lucrări de pregătire a terenului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 111 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PGV ALERT CONCEPT SRL – locul 107, 35,46 mil. lei, Maramureş
- CLIMAVENT CONSTRUCT SRL – locul 107, 20,74 mil. lei, Cluj
- NEEB SRL – locul 107, 10,88 mil. lei, Sibiu
- GLASVAND S.R.L. – locul 107, 4,38 mil. lei, Alba
- EXCASAP URBAN S.R.L. – locul 107, 4,00 mil. lei, Prahova
- TEAM FLIESEN S.R.L. – locul 107, 3,17 mil. lei, Botoşani
- OLIMP INTER SRL – locul 107, 1,56 mil. lei, Alba
- CARPAŢI CONS JUNIOR SRL – locul 107, 1,48 mil. lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALBINA DRUMSERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALBINA DRUMSERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALBINA DRUMSERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.279.905 |
| Active circulante | 1.564.586 |
| Stocuri | 73.725 |
| Creante | 1.272.314 |
| Disponibilitati | 218.547 |
| Cheltuieli in avans | 8.190 |
| Datorii | 812.666 |
| Capitaluri proprii | 2.040.015 |
| Cifra de afaceri | 1.844.961 |
| Venituri totale | 1.912.534 |
| Cheltuieli totale | 1.848.709 |
| Profit brut | 63.825 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.002.373 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.375.466 |
| Stocuri | 18.110 |
| Creante | 1.036.661 |
| Casa si conturi la banci | 1.320.695 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.190 |
| DATORII | 1.397.521 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.988.508 |
| Cifra de afaceri neta | 5.278.944 |
| VENITURI TOTALE | 5.292.888 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.567.821 |
| Profitul brut | 1.725.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.519.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| Active imobilizate | 543.486 |
| Active circulante | 738.396 |
| Stocuri | 14.159 |
| Creante | 612.404 |
| Disponibilitati | 111.833 |
| Datorii | 812.844 |
| Capitaluri proprii | 469.038 |
| Cifra de afaceri | 571.720 |
| Venituri totale | 1.001.720 |
| Cheltuieli totale | 523.587 |
| Profit brut | 478.133 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 468.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 735.989 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.205.964 |
| Stocuri | 11.209 |
| Creante | 972.859 |
| Casa si conturi la banci | 221.896 |
| DATORII | 1.833.509 |
| CAPITALURI - TOTAL | 108.444 |
| Cifra de afaceri neta | 1.630.595 |
| VENITURI TOTALE | 1.630.595 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.272.149 |
| Profitul brut | 358.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 343.140 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| Active imobilizate | 231.023 |
| Active circulante | 1.164.227 |
| Stocuri | 15.776 |
| Creante | 940.144 |
| Disponibilitati | 208.307 |
| Datorii | 1.627.383 |
| Capitaluri proprii | -232.133 |
| Cifra de afaceri | 1.457.014 |
| Venituri totale | 1.460.045 |
| Cheltuieli totale | 848.809 |
| Profit brut | 611.236 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 597.486 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 190.051 |
| Active circulante | 679.621 |
| Stocuri | 10.634 |
| Creante | 538.633 |
| Disponibilitati | 130.354 |
| Datorii | 1.699.291 |
| Capitaluri proprii | -829.619 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.374.834 |
| Venituri totale | 1.425.136 |
| Cheltuieli totale | 1.394.770 |
| Profit brut | 30.366 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 141.782 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 592.321 |
| Stocuri | 6.319 |
| Creante | 506.545 |
| Casa si conturi la banci | 79.457 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.981 |
| DATORII | 1.642.154 |
| CAPITALURI - TOTAL | -846.070 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.168.777 |
| VENITURI TOTALE | 1.205.795 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.292.087 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 86.292 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 98.214 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 147.666 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 578.844 |
| Stocuri | 6.319 |
| Creante | 490.751 |
| Casa si conturi la banci | 81.774 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.981 |
| DATORII | 1.536.347 |
| CAPITALURI - TOTAL | -747.856 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 898.819 |
| VENITURI TOTALE | 912.889 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.078.682 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 165.793 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 174.922 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 268.493 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 504.405 |
| Stocuri | 1.600 |
| Creante | 494.064 |
| Casa si conturi la banci | 8.741 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.981 |
| DATORII | 1.407.813 |
| CAPITALURI - TOTAL | -572.934 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 806.778 |
| VENITURI TOTALE | 814.251 |
| CHELTUIELI TOTALE | 797.632 |
| Profitul brut | 16.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.574 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |