CONNEXION GROUP SRL – CUI 13432310
Pe scurt
CONNEXION GROUP SRL are CUI 13432310, număr de înregistrare J12/807/2011 și sediul în Loc. Vlăhiţa, Oraş Vlăhiţa, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.242.484 lei, un profit net de 383.527 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONNEXION GROUP SRL |
| CUI | 13432310 |
| Nr. Reg. Com. | J12/807/2011 |
| EUID | ROONRC.J19/294/2000 |
| CAEN | 4222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-10-05 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOGDAN SORIN-COSMIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 242 484 | 383 527 | 889 241 | 338 878 | 925 801 | 381 927 | 4 |
| 2024 | 682 350 | 22 023 | 900 553 | 464 951 | 599 319 | 169 029 | 4 |
| 2023 | 933 555 | 177 919 | 797 208 | 337 564 | 650 740 | 195 919 | 5 |
| 2022 | 773 703 | 112 416 | 701 109 | 382 064 | 450 804 | 130 416 | 6 |
| 2021 | 1 878 171 | 1 075 172 | 772 486 | 355 463 | 1 504 882 | 1 093 172 | 6 |
| 2020 | 1 955 182 | 469 850 | 244 526 | 496 030 | 456 683 | 711 727 | 9 |
| 2019 | 1 144 247 | 129 719 | 601 807 | 376 724 | 598 030 | 378 719 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 242 484 lei
82%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONNEXION GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4222 Rev. 2 (echivalent: 4222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4222: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 172 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ZONA D SRL – locul 168, 33,24 mil. lei, Hunedoara
- NEMEVAL INSTAL SRL – locul 168, 4,31 mil. lei, Arad
- BNL HISPASOL S.R.L. – locul 168, 1,33 mil. lei, Bucureşti
- MONTAJ GAZON SPORTIV S.R.L. – locul 168, 375.144 lei, Dolj
- VINCI GROUP AG S.R.L. – locul 169, 33,18 mil. lei, Ialomiţa
- WASSERKLARUNG SRL – locul 169, 4,31 mil. lei, Harghita
- MODOTEL S.R.L. – locul 169, 1,31 mil. lei, Gorj
- TEHNIC GRUP CF S.R.L. – locul 169, 370.000 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONNEXION GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONNEXION GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONNEXION GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 464.951 |
| Active circulante | 599.319 |
| Stocuri | 57.617 |
| Creante | 437.988 |
| Disponibilitati | 103.714 |
| Cheltuieli in avans | 5.312 |
| Datorii | 900.553 |
| Capitaluri proprii | 169.029 |
| Capital social | 15.000 |
| Cifra de afaceri | 682.350 |
| Venituri totale | 707.741 |
| Cheltuieli totale | 671.780 |
| Profit brut | 35.961 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.023 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 337.564 |
| Active circulante | 650.740 |
| Stocuri | 43.342 |
| Creante | 567.271 |
| Disponibilitati | 40.127 |
| Cheltuieli in avans | 7.752 |
| Datorii | 797.208 |
| Venituri in avans | 2.929 |
| Capitaluri proprii | 195.919 |
| Capital social | 15.000 |
| Cifra de afaceri | 933.555 |
| Venituri totale | 1.094.947 |
| Cheltuieli totale | 906.310 |
| Profit brut | 188.637 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 177.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 382.064 |
| Active circulante | 450.804 |
| Stocuri | 100.169 |
| Creante | 313.846 |
| Disponibilitati | 36.789 |
| Cheltuieli in avans | 4.781 |
| Datorii | 701.109 |
| Venituri in avans | 6.124 |
| Capitaluri proprii | 130.416 |
| Capital social | 15.000 |
| Cifra de afaceri | 773.703 |
| Venituri totale | 816.462 |
| Cheltuieli totale | 696.067 |
| Profit brut | 120.395 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 112.416 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 355.463 |
| Active circulante | 1.504.882 |
| Stocuri | 96.852 |
| Creante | 1.231.257 |
| Disponibilitati | 176.773 |
| Cheltuieli in avans | 5.313 |
| Datorii | 772.486 |
| Capitaluri proprii | 1.093.172 |
| Capital social | 15.000 |
| Cifra de afaceri | 1.878.171 |
| Venituri totale | 1.987.104 |
| Cheltuieli totale | 892.458 |
| Profit brut | 1.094.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.075.172 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 496.030 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 456.683 |
| Stocuri | 119.928 |
| Creante | 228.652 |
| Casa si conturi la banci | 108.103 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.540 |
| DATORII | 244.526 |
| CAPITALURI - TOTAL | 711.727 |
| Capital subscris varsat | 15.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.955.182 |
| VENITURI TOTALE | 1.955.294 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.467.771 |
| Profitul brut | 487.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 469.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 376.724 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 598.030 |
| Stocuri | 120.054 |
| Creante | 453.991 |
| Casa si conturi la banci | 23.985 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.772 |
| DATORII | 601.807 |
| CAPITALURI - TOTAL | 378.719 |
| Capital subscris varsat | 15.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.144.247 |
| VENITURI TOTALE | 1.195.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.054.285 |
| Profitul brut | 141.673 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 129.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 400.936 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 697.703 |
| Stocuri | 124.991 |
| Creante | 534.284 |
| Casa si conturi la banci | 38.428 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.550 |
| DATORII | 828.935 |
| CAPITALURI - TOTAL | 274.254 |
| Capital subscris varsat | 15.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.151.445 |
| VENITURI TOTALE | 1.163.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.131.355 |
| Profitul brut | 31.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 569.281 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 847.912 |
| Stocuri | 155.917 |
| Creante | 576.457 |
| Casa si conturi la banci | 115.538 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.513 |
| DATORII | 946.218 |
| CAPITALURI - TOTAL | 479.488 |
| Capital subscris varsat | 15.000 |
| Cifra de afaceri neta | 548.076 |
| VENITURI TOTALE | 552.055 |
| CHELTUIELI TOTALE | 934.124 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 382.069 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 387.579 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 750.003 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.714.770 |
| Stocuri | 177.267 |
| Creante | 1.287.313 |
| Casa si conturi la banci | 250.190 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.951 |
| DATORII | 1.406.658 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.067.066 |
| Capital subscris varsat | 15.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.264.907 |
| VENITURI TOTALE | 1.288.287 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.701.950 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 413.663 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 413.663 |
| Numar mediu de salariati | 12 |