CONISOFT SERV SRL – CUI 31199796
Pe scurt
CONISOFT SERV SRL are CUI 31199796, număr de înregistrare J2013000090098 și sediul în Municipiul Brăila, județul Brăila. Activitatea principală declarată: CAEN 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 889.919 lei, un profit net de 479.649 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONISOFT SERV SRL |
| CUI | 31199796 |
| Nr. Reg. Com. | J2013000090098 |
| EUID | ROONRC.J9/90/2013 |
| CAEN | 6290 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-02-08 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CONSTANTINESCU IONUT - ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 889 919 | 479 649 | 142 315 | 359 839 | 608 528 | 826 052 | 2 |
| 2024 | 828 427 | 35 575 | 60 438 | 351 033 | 230 808 | 521 403 | 0 |
| 2023 | 419 777 | 59 374 | 35 732 | 22 728 | 498 832 | 485 828 | 0 |
| 2022 | 431 796 | 141 503 | 39 305 | 2 872 | 462 887 | 426 454 | 0 |
| 2021 | 373 363 | 74 503 | 20 756 | 2 872 | 302 835 | 284 951 | 6 |
| 2020 | 290 947 | 52 676 | 12 522 | 0 | 222 970 | 210 448 | 0 |
| 2019 | 210 828 | 22 471 | 8 914 | 0 | 166 686 | 157 772 | 0 |
| 2018 | 178 728 | 19 488 | 9 190 | — | — | — | 4 |
| 2017 | 206 610 | 88 420 | 10 948 | — | — | — | 8 |
Statistics
Commercial networks and enterprises889 919 lei
7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONISOFT SERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6290 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Brăila , domeniul 6290: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 277 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GENERIX SOFT GROUP ROMANIA S.R.L. – locul 273, 25,53 mil. lei, Cluj
- SIMPLE IT SRL – locul 273, 3,91 mil. lei, Bucureşti
- REPUBLICA DIGITALĂ SRL – locul 273, 1,51 mil. lei, Cluj
- LZA GROUP S.R.L. – locul 273, 895.886 lei, Ialomiţa
- CORELAN IT SERV SRL – locul 273, 593.063 lei, Bucureşti
- TORIA NETWORKS S.R.L. – locul 273, 303.177 lei, Bucureşti
- SMARTX NET APPS SRL – locul 274, 25,41 mil. lei, Bucureşti
- AKINDRA TALENTS S.R.L. – locul 274, 3,90 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONISOFT SERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONISOFT SERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONISOFT SERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 351.033 |
| Active circulante | 230.808 |
| Creante | 14.342 |
| Disponibilitati | 9.488 |
| Datorii | 60.438 |
| Capitaluri proprii | 521.403 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 828.427 |
| Venituri totale | 828.427 |
| Cheltuieli totale | 767.999 |
| Profit brut | 60.428 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.575 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 22.728 |
| Active circulante | 498.832 |
| Creante | 497.630 |
| Disponibilitati | 1.202 |
| Datorii | 35.732 |
| Capitaluri proprii | 485.828 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 419.777 |
| Venituri totale | 419.777 |
| Cheltuieli totale | 356.205 |
| Profit brut | 63.572 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 2.872 |
| Active circulante | 462.887 |
| Creante | 436.644 |
| Disponibilitati | 26.243 |
| Datorii | 39.305 |
| Capitaluri proprii | 426.454 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 431.796 |
| Venituri totale | 448.025 |
| Cheltuieli totale | 302.204 |
| Profit brut | 145.821 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 141.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 2.872 |
| Active circulante | 302.835 |
| Creante | 120.494 |
| Disponibilitati | 182.341 |
| Datorii | 20.756 |
| Capitaluri proprii | 284.951 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 373.363 |
| Venituri totale | 389.061 |
| Cheltuieli totale | 310.739 |
| Profit brut | 78.322 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 222.970 |
| Stocuri | 8.072 |
| Creante | 73.816 |
| Disponibilitati | 141.082 |
| Datorii | 12.522 |
| Capitaluri proprii | 210.448 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 290.947 |
| Venituri totale | 292.620 |
| Cheltuieli totale | 237.240 |
| Profit brut | 55.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 52.676 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 166.686 |
| Stocuri | 5.125 |
| Creante | 98.693 |
| Disponibilitati | 62.868 |
| Datorii | 8.914 |
| Capitaluri proprii | 157.772 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 210.828 |
| Venituri totale | 212.342 |
| Cheltuieli totale | 187.755 |
| Profit brut | 24.587 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.471 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 144.491 |
| Creante | 111.855 |
| Disponibilitati | 32.636 |
| Datorii | 9.190 |
| Capitaluri proprii | 135.301 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 178.728 |
| Venituri totale | 282.288 |
| Cheltuieli totale | 259.982 |
| Profit brut | 22.306 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.488 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 462 |
| Active circulante | 158.105 |
| Creante | 116.652 |
| Disponibilitati | 41.453 |
| Datorii | 10.948 |
| Venituri in avans | 31.806 |
| Capitaluri proprii | 115.813 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 206.610 |
| Venituri totale | 214.495 |
| Cheltuieli totale | 124.009 |
| Profit brut | 90.486 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 88.420 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 13.436 |
| Active circulante | 87.339 |
| Creante | 48.340 |
| Disponibilitati | 38.999 |
| Datorii | 41.576 |
| Venituri in avans | 31.806 |
| Capitaluri proprii | 27.393 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 131.239 |
| Venituri totale | 202.650 |
| Cheltuieli totale | 171.517 |
| Profit brut | 31.133 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |