CONCRETE BRIDGE SRL
| Denumire | CONCRETE BRIDGE SRL |
| CUI | 36726323 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001338244 |
| EUID | ROONRC.J24/1338/2016 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-11-09 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COMAN ANDREEA CRISTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 906 665 | 438 769 | 6 269 935 | — | — | — | 23 |
| 2024 | 7 425 567 | 798 986 | 4 835 885 | 2 964 835 | 4 833 257 | 2 335 599 | 18 |
| 2023 | 6 713 093 | 416 847 | 4 176 822 | 2 749 585 | 4 485 740 | 2 199 657 | 20 |
| 2022 | 4 168 859 | 334 972 | 2 867 919 | 2 261 206 | 3 374 165 | 1 890 810 | 23 |
| 2021 | 5 843 122 | 515 998 | 2 960 843 | — | — | — | 20 |
| 2020 | 4 438 538 | 425 192 | 1 585 424 | — | — | — | 14 |
| 2019 | 2 433 557 | 745 377 | 792 961 | — | — | — | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 906 665 lei
20%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONCRETE BRIDGE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Maramureş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONCRETE BRIDGE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONCRETE BRIDGE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONCRETE BRIDGE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.964.835 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.833.257 |
| Stocuri | 453.939 |
| Creante | 3.951.502 |
| Casa si conturi la banci | 427.816 |
| DATORII | 4.835.885 |
| VENITURI IN AVANS | 626.608 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.335.599 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 7.425.567 |
| VENITURI TOTALE | 7.671.854 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.849.553 |
| Profitul brut | 822.301 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 798.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.749.585 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.485.740 |
| Stocuri | 701.578 |
| Creante | 2.956.670 |
| Casa si conturi la banci | 827.492 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.651 |
| DATORII | 4.176.822 |
| VENITURI IN AVANS | 872.497 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.199.657 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 6.713.093 |
| VENITURI TOTALE | 6.397.422 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.897.770 |
| Profitul brut | 499.652 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 416.847 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.261.206 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.374.165 |
| Stocuri | 1.414.948 |
| Creante | 1.871.718 |
| Casa si conturi la banci | 87.499 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.060 |
| DATORII | 2.867.919 |
| VENITURI IN AVANS | 904.702 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.890.810 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 4.168.859 |
| VENITURI TOTALE | 4.514.577 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.108.851 |
| Profitul brut | 405.726 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 334.972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| Active imobilizate | 2.154.638 |
| Active circulante | 2.411.350 |
| Stocuri | 823.529 |
| Creante | 1.320.548 |
| Disponibilitati | 267.273 |
| Datorii | 2.960.843 |
| Capitaluri proprii | 1.605.145 |
| Cifra de afaceri | 5.843.122 |
| Venituri totale | 6.107.759 |
| Cheltuieli totale | 5.554.981 |
| Profit brut | 552.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 515.998 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 20 |
| Active imobilizate | 1.505.474 |
| Active circulante | 1.367.537 |
| Stocuri | 699.007 |
| Creante | 590.423 |
| Disponibilitati | 78.107 |
| Datorii | 1.585.424 |
| Capitaluri proprii | 1.287.587 |
| Cifra de afaceri | 4.438.538 |
| Venituri totale | 4.450.349 |
| Cheltuieli totale | 3.977.677 |
| Profit brut | 472.672 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 425.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 1.248.487 |
| Active circulante | 431.869 |
| Stocuri | 156.723 |
| Creante | 137.943 |
| Disponibilitati | 137.203 |
| Datorii | 792.961 |
| Capitaluri proprii | 887.395 |
| Cifra de afaceri | 2.433.557 |
| Venituri totale | 2.434.447 |
| Cheltuieli totale | 1.667.180 |
| Profit brut | 767.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 745.377 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 645.866 |
| Active circulante | 203.922 |
| Stocuri | 60.724 |
| Creante | 73.325 |
| Disponibilitati | 69.873 |
| Datorii | 707.766 |
| Capitaluri proprii | 142.022 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 428.400 |
| Venituri totale | 428.400 |
| Cheltuieli totale | 414.737 |
| Profit brut | 13.663 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.379 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 77.736 |
| Active circulante | 523.253 |
| Stocuri | 85.575 |
| Creante | 167.482 |
| Disponibilitati | 270.196 |
| Datorii | 468.346 |
| Capitaluri proprii | 132.643 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 725.632 |
| Venituri totale | 725.632 |
| Cheltuieli totale | 634.806 |
| Profit brut | 90.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.569 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 6.180 |
| Active circulante | 54.445 |
| Disponibilitati | 54.445 |
| Datorii | 11.551 |
| Capitaluri proprii | 49.074 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 55.000 |
| Venituri totale | 55.000 |
| Cheltuieli totale | 5.576 |
| Profit brut | 49.424 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.874 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |