CONART CL SOLUTION S.R.L. – CUI 42384403
Informativ
CONART CL SOLUTION S.R.L. are CUI 42384403, număr de înregistrare J13/735/2020 și sediul în Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 53.855 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: inactivă (verificat 06.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONART CL SOLUTION S.R.L. |
| CUI | 42384403 |
| Nr. Reg. Com. | J13/735/2020 |
| EUID | ROONRC.J13/735/2020 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu (ANAF, verificat 06.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-03-10 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHEAȘCĂ CLAUDIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -53 855 | 630 598 | 104 865 | 23 658 | -502 075 | 1 |
| 2024 | 37 340 | -200 358 | 560 287 | 61 400 | 50 551 | -448 220 | 1 |
| 2023 | 86 443 | -143 217 | 456 815 | 64 213 | 144 740 | -247 862 | 1 |
| 2022 | 168 | -76 529 | 219 547 | 67 025 | 47 866 | -104 645 | 1 |
| 2021 | 300 487 | -51 273 | 158 541 | 69 838 | 60 557 | -28 116 | 1 |
| 2020 | 252 916 | 22 957 | 104 785 | 22 708 | 105 234 | 23 157 | 2 |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONART CL SOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10611 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ROKACONSTRUCT MODERN SRL – locul 10607, 214.762 lei, Galaţi
- MINERVA CONSTRUCT HOR S.R.L. – locul 10607, 0 lei, Bistriţa-Năsăud
- BUILD SMART BUSINESS S.R.L. – locul 10608, 214.710 lei, Prahova
- BUCOVEL TGA S.R.L. – locul 10608, 0 lei, Cluj
- LUXFINISH S.R.L. – locul 10609, 214.705 lei, Arad
- PROVIDER MARR CONSTRUCT S.R.L. – locul 10609, 0 lei, Vâlcea
- NEMIRAL CONSTRUCTAL S.R.L. – locul 10610, 214.631 lei, Argeş
- CERUAD CONSTRUCT IMOBILIARE S.R.L. – locul 10610, 0 lei, Gorj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONART CL SOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONART CL SOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONART CL SOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2024-10-14 |
| Data publicare | 2024-10-14 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 61.400 |
| Active circulante | 50.551 |
| Stocuri | 2.310 |
| Creante | 27.637 |
| Disponibilitati | 20.604 |
| Cheltuieli in avans | 116 |
| Datorii | 560.287 |
| Capitaluri proprii | -448.220 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 37.340 |
| Venituri totale | 39.957 |
| Cheltuieli totale | 239.916 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 199.959 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 200.358 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 64.213 |
| Active circulante | 144.740 |
| Stocuri | 41.400 |
| Creante | 69.724 |
| Disponibilitati | 33.616 |
| Datorii | 456.815 |
| Capitaluri proprii | -247.862 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 86.443 |
| Venituri totale | 86.443 |
| Cheltuieli totale | 228.795 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 142.352 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 143.217 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 67.025 |
| Active circulante | 47.866 |
| Creante | 47.231 |
| Disponibilitati | 635 |
| Cheltuieli in avans | 11 |
| Datorii | 219.547 |
| Capitaluri proprii | -104.645 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 168 |
| Venituri totale | 168 |
| Cheltuieli totale | 76.695 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 76.527 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 76.529 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 69.838 |
| Active circulante | 60.557 |
| Creante | 54.894 |
| Disponibilitati | 5.663 |
| Cheltuieli in avans | 30 |
| Datorii | 158.541 |
| Capitaluri proprii | -28.116 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 300.487 |
| Venituri totale | 300.487 |
| Cheltuieli totale | 347.964 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.477 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 51.273 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 22.708 |
| Active circulante | 105.234 |
| Stocuri | 325 |
| Creante | 16.283 |
| Disponibilitati | 88.626 |
| Datorii | 104.785 |
| Capitaluri proprii | 23.157 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 252.916 |
| Venituri totale | 252.916 |
| Cheltuieli totale | 227.430 |
| Profit brut | 25.486 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-02-04 23:05:35 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-02-04 23:05:35 |