CONARG CONSTRUCT SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUNEA VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 524 | -120 548 | 1 212 959 | — | — | — | 3 |
| 2024 | 184 247 | 763 609 | 1 256 401 | 515 913 | 5 393 830 | 4 672 587 | 8 |
| 2023 | 494 891 | -2 260 695 | 9 309 394 | 9 225 775 | 5 958 690 | 5 908 978 | 12 |
| 2022 | 6 373 626 | 253 648 | 8 917 675 | 10 074 590 | 6 963 828 | 8 169 672 | 34 |
| 2021 | 9 959 899 | -1 300 933 | 13 387 817 | 11 225 225 | 10 005 940 | 7 916 024 | 72 |
| 2020 | 15 634 370 | 406 192 | 13 144 699 | 12 326 270 | 10 025 640 | 9 216 956 | 83 |
| 2019 | 14 005 037 | -647 708 | 15 162 804 | 13 450 506 | 10 495 764 | 8 810 764 | 109 |
| 2018 | 15 983 868 | -3 293 411 | 17 023 511 | 15 248 886 | 11 215 767 | 9 458 472 | 149 |
| 2017 | 29 707 803 | -2 224 525 | 12 715 002 | 17 063 862 | 8 366 954 | 12 751 883 | 173 |
| 2016 | 39 158 652 | 484 215 | 10 261 330 | 13 371 786 | 11 644 360 | 14 813 029 | 182 |
Statistics
Commercial networks and enterprises62 524 lei
-66%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONARG CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONARG CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONARG CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONARG CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 515.913 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.393.830 |
| Stocuri | 2.283.085 |
| Creante | 3.019.019 |
| Casa si conturi la banci | 91.726 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.245 |
| DATORII | 1.256.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.672.587 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 184.247 |
| VENITURI TOTALE | 11.017.732 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.190.291 |
| Profitul brut | 827.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 763.609 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.225.775 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.958.690 |
| Stocuri | 2.609.005 |
| Creante | 3.327.838 |
| Casa si conturi la banci | 21.847 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.907 |
| DATORII | 9.309.394 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.908.978 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 494.891 |
| VENITURI TOTALE | 285.199 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.545.894 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.260.695 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.260.695 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.074.590 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.963.828 |
| Stocuri | 2.939.761 |
| Creante | 3.641.053 |
| Casa si conturi la banci | 383.014 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.929 |
| DATORII | 8.917.675 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.169.672 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.373.626 |
| VENITURI TOTALE | 7.560.733 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.307.085 |
| Profitul brut | 253.648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 253.648 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.225.225 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.005.940 |
| Stocuri | 4.776.526 |
| Creante | 5.131.041 |
| Casa si conturi la banci | 98.373 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.676 |
| DATORII | 13.387.817 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.916.024 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.959.899 |
| VENITURI TOTALE | 14.000.875 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.301.808 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.300.933 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.300.933 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.326.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.025.640 |
| Stocuri | 3.714.396 |
| Creante | 6.090.605 |
| Casa si conturi la banci | 220.639 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.745 |
| DATORII | 13.144.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.216.956 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.634.370 |
| VENITURI TOTALE | 19.707.791 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.301.599 |
| Profitul brut | 406.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 406.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.450.506 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.495.764 |
| Stocuri | 4.753.480 |
| Creante | 5.481.396 |
| Casa si conturi la banci | 260.888 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.298 |
| DATORII | 15.162.804 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.810.764 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.005.037 |
| VENITURI TOTALE | 17.289.767 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.937.475 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 647.708 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 647.708 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.248.886 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.215.767 |
| Stocuri | 5.251.133 |
| Creante | 5.785.632 |
| Casa si conturi la banci | 179.002 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.144 |
| DATORII | 17.023.511 |
| VENITURI IN AVANS | 13.814 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.458.472 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.983.868 |
| VENITURI TOTALE | 21.409.235 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.702.646 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.293.411 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.293.411 |
| Numar mediu de salariati | 149 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.063.862 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.366.954 |
| Stocuri | 3.755.130 |
| Creante | 4.534.987 |
| Casa si conturi la banci | 76.837 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.069 |
| DATORII | 12.715.002 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.751.883 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.707.803 |
| VENITURI TOTALE | 41.282.972 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.507.497 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.224.525 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.224.525 |
| Numar mediu de salariati | 173 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.371.786 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.644.360 |
| Stocuri | 4.887.603 |
| Creante | 4.725.517 |
| Casa si conturi la banci | 2.031.240 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.213 |
| DATORII | 10.261.330 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.813.029 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.158.652 |
| VENITURI TOTALE | 48.030.593 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.546.378 |
| Profitul brut | 484.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 484.215 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 182 |