COMPLY FLOW SRL – CUI 36651298
Pe scurt
COMPLY FLOW SRL are CUI 36651298, număr de înregistrare J12/3785/2016 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 71.982 lei, o pierdere netă de 47 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | COMPLY FLOW SRL |
| CUI | 36651298 |
| Nr. Reg. Com. | J12/3785/2016 |
| EUID | ROONRC.J12/3785/2016 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-10-19 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOALE MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 982 | -47 | 4 919 | 5 501 | 7 456 | 8 038 | 1 |
| 2024 | 112 655 | 7 845 | 2 244 | 9 501 | 828 | 8 085 | 1 |
| 2023 | 185 169 | 123 055 | 4 198 | 14 611 | 112 882 | 123 295 | 1 |
| 2022 | 223 942 | 183 123 | 3 197 | 9 411 | 177 149 | 183 363 | 1 |
| 2021 | 238 155 | 152 559 | 2 505 | 14 542 | 146 602 | 158 639 | 1 |
| 2020 | 155 374 | 119 400 | 13 765 | 0 | 133 405 | 119 640 | 0 |
| 2019 | 203 297 | 154 085 | 19 159 | 0 | 35 221 | 16 062 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises71 982 lei
-36%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMPLY FLOW SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5445 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CRUSTBYTE S.R.L. – locul 5441, 424.744 lei, Cluj
- SMART CODE ENGINEERING S.R.L. – locul 5441, 72.577 lei, Cluj
- CINOR SRL – locul 5442, 424.674 lei, Bucureşti
- DBA SPORT & SOFT SRL – locul 5442, 72.369 lei, Gorj
- VERO IT CONSULTING SOLUTIONS S.R.L. – locul 5443, 424.670 lei, Iaşi
- GREC TECH S.R.L. – locul 5443, 72.055 lei, Cluj
- ORUKAY S.R.L. – locul 5444, 424.662 lei, Sibiu
- LANOTECH CODING SOLUTIONS S.R.L. – locul 5444, 72.040 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMPLY FLOW SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMPLY FLOW SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMPLY FLOW SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 9.501 |
| Active circulante | 828 |
| Disponibilitati | 828 |
| Datorii | 2.244 |
| Capitaluri proprii | 8.085 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 112.655 |
| Venituri totale | 112.681 |
| Cheltuieli totale | 101.449 |
| Profit brut | 11.232 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.845 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 14.611 |
| Active circulante | 112.882 |
| Creante | 82.798 |
| Disponibilitati | 30.084 |
| Datorii | 4.198 |
| Capitaluri proprii | 123.295 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 185.169 |
| Venituri totale | 186.490 |
| Cheltuieli totale | 61.572 |
| Profit brut | 124.918 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 123.055 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.411 |
| Active circulante | 177.149 |
| Creante | 155.144 |
| Disponibilitati | 22.005 |
| Datorii | 3.197 |
| Capitaluri proprii | 183.363 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 223.942 |
| Venituri totale | 224.234 |
| Cheltuieli totale | 34.384 |
| Profit brut | 189.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 183.123 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 14.542 |
| Active circulante | 146.602 |
| Creante | 23.297 |
| Disponibilitati | 123.305 |
| Datorii | 2.505 |
| Capitaluri proprii | 158.639 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 238.155 |
| Venituri totale | 238.628 |
| Cheltuieli totale | 80.547 |
| Profit brut | 158.081 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 152.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 133.405 |
| Creante | 114.802 |
| Disponibilitati | 18.603 |
| Datorii | 13.765 |
| Capitaluri proprii | 119.640 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 155.374 |
| Venituri totale | 155.708 |
| Cheltuieli totale | 31.637 |
| Profit brut | 124.071 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 119.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 35.221 |
| Disponibilitati | 35.221 |
| Datorii | 19.159 |
| Capitaluri proprii | 16.062 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 203.297 |
| Venituri totale | 205.500 |
| Cheltuieli totale | 45.245 |
| Profit brut | 160.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 154.085 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 74.009 |
| Creante | 5.269 |
| Disponibilitati | 68.740 |
| Datorii | 3.189 |
| Capitaluri proprii | 70.820 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 90.432 |
| Venituri totale | 92.781 |
| Cheltuieli totale | 19.484 |
| Profit brut | 73.297 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 60.401 |
| Creante | 17.970 |
| Disponibilitati | 42.431 |
| Datorii | 5.293 |
| Capitaluri proprii | 55.108 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 102.891 |
| Venituri totale | 103.773 |
| Cheltuieli totale | 47.011 |
| Profit brut | 56.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 55.553 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 55 |
| Disponibilitati | 55 |
| Datorii | 500 |
| Capitaluri proprii | -445 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 645 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 645 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 645 |