COMPLEX SIMBATA SRL
| Denumire | COMPLEX SIMBATA SRL |
| CUI | 14548225 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000376082 |
| EUID | ROONRC.J2002000376082 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-03-28 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HUSEA GHEORGHE-SOLOMON | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 011 682 | 595 621 | 1 278 322 | — | — | — | 19 |
| 2024 | 3 217 002 | 786 241 | 684 509 | 2 462 456 | 183 675 | 1 576 222 | 17 |
| 2023 | 3 223 363 | 1 089 576 | 1 405 707 | 2 465 038 | 359 050 | 989 981 | 17 |
| 2022 | 2 979 358 | 889 159 | 1 227 174 | 2 420 560 | 148 195 | 869 981 | 18 |
| 2021 | 2 599 684 | 940 851 | 1 346 776 | 2 558 143 | 176 523 | 789 981 | 18 |
| 2020 | 1 893 654 | 692 098 | 1 182 175 | 2 435 245 | 94 911 | 789 981 | 15 |
| 2019 | 2 344 413 | 801 640 | 1 230 073 | 2 506 556 | 164 698 | 839 981 | 17 |
| 2018 | 1 924 816 | 468 731 | 1 100 599 | 2 570 380 | 94 600 | 919 981 | 17 |
| 2017 | 1 591 159 | 355 281 | 1 160 496 | 2 705 812 | 167 284 | 1 025 000 | 16 |
| 2016 | 1 402 226 | 242 755 | 1 159 212 | 2 725 172 | 164 851 | 1 000 011 | 14 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 011 682 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMPLEX SIMBATA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Braşov , domeniul 5610: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMPLEX SIMBATA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMPLEX SIMBATA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMPLEX SIMBATA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.462.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 183.675 |
| Stocuri | 36.164 |
| Creante | 67.949 |
| Casa si conturi la banci | 79.562 |
| DATORII | 684.509 |
| VENITURI IN AVANS | 385.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.576.222 |
| Capital subscris varsat | 185.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.217.002 |
| VENITURI TOTALE | 3.277.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.331.496 |
| Profitul brut | 945.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 786.241 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.465.038 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 359.050 |
| Stocuri | 183.964 |
| Creante | 73.635 |
| Casa si conturi la banci | 101.451 |
| DATORII | 1.405.707 |
| VENITURI IN AVANS | 428.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 989.981 |
| Capital subscris varsat | 185.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.223.363 |
| VENITURI TOTALE | 3.327.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.208.344 |
| Profitul brut | 1.119.285 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.089.576 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.420.560 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 148.195 |
| Stocuri | 115.849 |
| Creante | 29.526 |
| Casa si conturi la banci | 2.820 |
| DATORII | 1.227.174 |
| VENITURI IN AVANS | 471.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 869.981 |
| Capital subscris varsat | 185.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.979.358 |
| VENITURI TOTALE | 3.193.911 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.283.294 |
| Profitul brut | 910.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 889.159 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.558.143 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 176.523 |
| Stocuri | 109.914 |
| Creante | 58.042 |
| Casa si conturi la banci | 8.567 |
| DATORII | 1.346.776 |
| VENITURI IN AVANS | 597.909 |
| CAPITALURI - TOTAL | 789.981 |
| Capital subscris varsat | 185.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.599.684 |
| VENITURI TOTALE | 2.689.789 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.724.142 |
| Profitul brut | 965.647 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 940.851 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.435.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 94.911 |
| Stocuri | 88.998 |
| Creante | 5.130 |
| Casa si conturi la banci | 783 |
| DATORII | 1.182.175 |
| VENITURI IN AVANS | 558.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 789.981 |
| Capital subscris varsat | 185.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.893.654 |
| VENITURI TOTALE | 2.003.630 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.293.962 |
| Profitul brut | 709.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 692.098 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.506.556 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 164.698 |
| Stocuri | 113.328 |
| Creante | 14.199 |
| Casa si conturi la banci | 37.171 |
| DATORII | 1.230.073 |
| VENITURI IN AVANS | 601.200 |
| CAPITALURI - TOTAL | 839.981 |
| Capital subscris varsat | 185.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.344.413 |
| VENITURI TOTALE | 2.447.914 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.622.430 |
| Profitul brut | 825.484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 801.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.570.380 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 94.600 |
| Stocuri | 59.959 |
| Creante | 19.230 |
| Casa si conturi la banci | 15.411 |
| DATORII | 1.100.599 |
| VENITURI IN AVANS | 644.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 919.981 |
| Capital subscris varsat | 185.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.924.816 |
| VENITURI TOTALE | 2.006.999 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.518.749 |
| Profitul brut | 488.250 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 468.731 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.705.812 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 167.284 |
| Stocuri | 74.193 |
| Creante | 53.010 |
| Casa si conturi la banci | 40.081 |
| DATORII | 1.160.496 |
| VENITURI IN AVANS | 687.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.025.000 |
| Capital subscris varsat | 185.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.591.159 |
| VENITURI TOTALE | 1.667.246 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.299.381 |
| Profitul brut | 367.865 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 355.281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.725.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 164.851 |
| Stocuri | 56.142 |
| Creante | 41.712 |
| Casa si conturi la banci | 66.997 |
| DATORII | 1.159.212 |
| VENITURI IN AVANS | 730.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.000.011 |
| Capital subscris varsat | 185.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.402.226 |
| VENITURI TOTALE | 1.461.965 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.173.285 |
| Profitul brut | 288.680 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 242.755 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |