COMPLEX DE VIS S.R.L. – CUI 39764810
Pe scurt
COMPLEX DE VIS S.R.L. are CUI 39764810, număr de înregistrare J2019000388207 și sediul în Municipiul Petroşani, județul Hunedoara. Activitatea principală declarată: CAEN 7990 – Alte servicii de rezervare și asistență turistică. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.279.516 lei, un profit net de 1.695 lei și un număr mediu de 21 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | COMPLEX DE VIS S.R.L. |
| CUI | 39764810 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000388207 |
| EUID | ROONRC.J20/388/2019 |
| CAEN | 7990 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-02-15 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OLTEANU PETRUŢA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 279 516 | 1 695 | 539 308 | 216 494 | 386 241 | 63 427 | 21 |
| 2024 | 2 670 632 | 225 088 | 448 516 | 265 146 | 420 103 | 236 733 | 19 |
| 2023 | 2 616 662 | 8 556 | 782 477 | 310 376 | 483 746 | 11 645 | 25 |
| 2022 | 2 683 302 | 412 260 | 463 708 | 372 024 | 504 773 | 413 089 | 32 |
| 2021 | 2 427 876 | 996 394 | 108 827 | 389 644 | 840 974 | 996 830 | 26 |
| 2020 | 2 024 133 | 870 298 | 177 365 | 25 331 | 1 023 470 | 871 436 | 18 |
| 2019 | 3 357 204 | 925 605 | 260 039 | 3 646 | 1 231 531 | 975 138 | 29 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMPLEX DE VIS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7990 Rev. 2 (echivalent: 7990 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte servicii de rezervare și asistență turistică |
| Descriere Activitate | Alte servicii de rezervare și asistență turistică |
| Cod CAEN principal | 79 Alte servicii de rezervare și asistență turistică |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Hunedoara , domeniul 7990: Alte servicii de rezervare și asistență turistică
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (79), poziții apropiate de locul 20 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PERFECT JOURNEY SRL – locul 16, 54,54 mil. lei, Bucureşti
- LUXETRAVELDEAL SRL – locul 16, 24,98 mil. lei, Bucureşti
- PRIVE OPERATIONS SRL – locul 16, 3,31 mil. lei, Bucureşti
- BIBI TOURING TOUROPERATOR SRL – locul 17, 50,89 mil. lei, Prahova
- CHARTER TRANS AIR AGENCY SRL – locul 17, 23,13 mil. lei, Mureş
- SMART TRAVEL SRL – locul 17, 3,27 mil. lei, Iaşi
- PALOMA TOURS SRL – locul 18, 48,45 mil. lei, Cluj
- MARSHAL TURISM SRL – locul 18, 22,83 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMPLEX DE VIS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMPLEX DE VIS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMPLEX DE VIS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 265.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 420.103 |
| Stocuri | 126.404 |
| Creante | 265.054 |
| Casa si conturi la banci | 28.645 |
| DATORII | 448.516 |
| CAPITALURI - TOTAL | 236.733 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.670.632 |
| VENITURI TOTALE | 2.702.719 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.441.944 |
| Profitul brut | 260.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 225.088 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 310.376 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 483.746 |
| Stocuri | 179.533 |
| Creante | 248.378 |
| Casa si conturi la banci | 55.835 |
| DATORII | 782.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.645 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.616.662 |
| VENITURI TOTALE | 2.622.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.596.109 |
| Profitul brut | 26.401 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 372.024 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 504.773 |
| Stocuri | 131.826 |
| Creante | 319.004 |
| Casa si conturi la banci | 53.943 |
| DATORII | 463.708 |
| CAPITALURI - TOTAL | 413.089 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.683.302 |
| VENITURI TOTALE | 3.100.288 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.669.135 |
| Profitul brut | 431.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 412.260 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 389.644 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 840.974 |
| Stocuri | 78.402 |
| Creante | 284.541 |
| Casa si conturi la banci | 478.031 |
| DATORII | 108.827 |
| VENITURI IN AVANS | 124.961 |
| CAPITALURI - TOTAL | 996.830 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.427.876 |
| VENITURI TOTALE | 3.227.350 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.211.531 |
| Profitul brut | 1.015.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 996.394 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.331 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.023.470 |
| Stocuri | 9.261 |
| Creante | 288.119 |
| Casa si conturi la banci | 726.090 |
| DATORII | 177.365 |
| CAPITALURI - TOTAL | 871.436 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.024.133 |
| VENITURI TOTALE | 2.327.079 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.443.606 |
| Profitul brut | 883.473 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 870.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.646 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.231.531 |
| Stocuri | 5.908 |
| Creante | 243.096 |
| Casa si conturi la banci | 982.527 |
| DATORII | 260.039 |
| CAPITALURI - TOTAL | 975.138 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.357.204 |
| VENITURI TOTALE | 3.528.204 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.572.636 |
| Profitul brut | 955.568 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 925.605 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| Active imobilizate | 1.329 |
| Active circulante | 397.665 |
| Stocuri | 15.741 |
| Creante | 61.661 |
| Disponibilitati | 320.263 |
| Datorii | 349.461 |
| Capitaluri proprii | 49.533 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 778.552 |
| Venituri totale | 778.552 |
| Cheltuieli totale | 721.463 |
| Profit brut | 57.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.333 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 24 |