MARSHAL TURISM SRL – CUI 5511863
Pe scurt
MARSHAL TURISM SRL are CUI 5511863, număr de înregistrare J1994007161406 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7911 – Activități ale agențiilor turistice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.826.906 lei, un profit net de 1.008.852 lei și un număr mediu de 50 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MARSHAL TURISM SRL |
| CUI | 5511863 |
| Nr. Reg. Com. | J1994007161406 |
| EUID | ROONRC.J40/7161/1994 |
| CAEN | 7911 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-04-13 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOLMA ANCA MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 826 906 | 1 008 852 | 8 928 834 | 1 080 957 | 10 200 729 | 1 481 046 | 50 |
| 2024 | 24 053 947 | 1 191 657 | 7 177 346 | 1 102 994 | 10 732 989 | 3 486 601 | 51 |
| 2023 | 22 756 720 | 1 822 749 | 3 336 237 | 1 267 046 | 10 647 283 | 7 645 244 | 46 |
| 2022 | 19 936 652 | 5 350 340 | 4 154 344 | 1 297 021 | 9 309 138 | 5 822 495 | 50 |
| 2021 | 12 415 756 | 293 448 | 5 044 382 | 910 357 | 8 830 883 | 2 400 172 | 54 |
| 2020 | 6 134 875 | -1 600 581 | 5 203 787 | 1 081 286 | 6 815 425 | 2 106 724 | 51 |
| 2019 | 25 224 882 | 3 235 150 | 6 771 394 | 747 912 | 10 389 488 | 3 707 305 | 71 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises22 826 906 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARSHAL TURISM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7911 Rev. 2 (echivalent: 7911 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor turistice |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor turistice |
| Cod CAEN principal | 79 Activități ale agențiilor turistice |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 7911: Activități ale agențiilor turistice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (79), poziții apropiate de locul 18 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AVIANCE S.R.L. – locul 14, 58,43 mil. lei, Bucureşti
- D.A.L. TRAVEL SRL – locul 14, 26,91 mil. lei, Bucureşti
- BEYOND LIFESTYLE S.R.L. – locul 14, 3,52 mil. lei, Bucureşti
- EXACT TOURS SRL – locul 15, 56,53 mil. lei, Bucureşti
- EURO MAGIC SRL – locul 15, 25,73 mil. lei, Bucureşti
- VIRIDIS SRL – locul 15, 3,50 mil. lei, Harghita
- PERFECT JOURNEY SRL – locul 16, 54,54 mil. lei, Bucureşti
- LUXETRAVELDEAL SRL – locul 16, 24,98 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MARSHAL TURISM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARSHAL TURISM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARSHAL TURISM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.102.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.732.989 |
| Stocuri | 102.932 |
| Creante | 5.895.934 |
| Casa si conturi la banci | 4.734.123 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 485.657 |
| DATORII | 7.177.346 |
| VENITURI IN AVANS | 1.627.931 |
| PROVIZIOANE | 29.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.486.601 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.053.947 |
| VENITURI TOTALE | 24.122.480 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.635.763 |
| Profitul brut | 1.486.717 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.191.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.267.046 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.647.283 |
| Stocuri | 115.056 |
| Creante | 5.594.368 |
| Casa si conturi la banci | 4.937.859 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 224.914 |
| DATORII | 3.336.237 |
| VENITURI IN AVANS | 1.128.000 |
| PROVIZIOANE | 29.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.645.244 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.756.720 |
| VENITURI TOTALE | 23.003.802 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.949.452 |
| Profitul brut | 2.054.350 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.822.749 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.297.021 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.309.138 |
| Stocuri | 165.030 |
| Creante | 4.270.322 |
| Casa si conturi la banci | 4.873.786 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 315.108 |
| DATORII | 4.154.344 |
| VENITURI IN AVANS | 914.666 |
| PROVIZIOANE | 29.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.822.495 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.936.652 |
| VENITURI TOTALE | 24.028.404 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.996.495 |
| Profitul brut | 6.031.909 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.350.340 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 910.357 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.830.883 |
| Stocuri | 98.537 |
| Creante | 4.017.064 |
| Casa si conturi la banci | 4.715.282 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 223.302 |
| DATORII | 5.044.382 |
| VENITURI IN AVANS | 2.490.226 |
| PROVIZIOANE | 29.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.400.172 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.415.756 |
| VENITURI TOTALE | 13.486.540 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.982.000 |
| Profitul brut | 504.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 293.448 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.081.286 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.815.425 |
| Stocuri | 99.794 |
| Creante | 3.758.962 |
| Casa si conturi la banci | 2.956.669 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 266.553 |
| DATORII | 5.203.787 |
| VENITURI IN AVANS | 822.991 |
| PROVIZIOANE | 29.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.106.724 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.134.875 |
| VENITURI TOTALE | 6.292.992 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.833.777 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.540.785 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.600.581 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 747.912 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.389.488 |
| Stocuri | 133.950 |
| Creante | 4.598.414 |
| Casa si conturi la banci | 5.657.124 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 567.976 |
| DATORII | 6.771.394 |
| VENITURI IN AVANS | 1.196.915 |
| PROVIZIOANE | 29.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.707.305 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.224.882 |
| VENITURI TOTALE | 25.774.227 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.354.058 |
| Profitul brut | 3.420.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.235.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 939.958 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.503.362 |
| Stocuri | 163.430 |
| Creante | 3.956.248 |
| Casa si conturi la banci | 6.383.684 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 281.482 |
| DATORII | 6.175.979 |
| VENITURI IN AVANS | 654.352 |
| PROVIZIOANE | 29.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.864.709 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.594.787 |
| VENITURI TOTALE | 28.291.961 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.581.052 |
| Profitul brut | 4.710.909 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.392.554 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 769.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.371.069 |
| Stocuri | 162.855 |
| Creante | 4.435.222 |
| Casa si conturi la banci | 4.772.992 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 245.824 |
| DATORII | 4.753.096 |
| VENITURI IN AVANS | 979.574 |
| PROVIZIOANE | 29.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.623.917 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.926.984 |
| VENITURI TOTALE | 33.338.478 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.499.557 |
| Profitul brut | 2.838.921 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.397.360 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 849.482 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.795.104 |
| Stocuri | 554.243 |
| Creante | 9.648.477 |
| Casa si conturi la banci | 3.592.384 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.934.947 |
| DATORII | 10.788.626 |
| VENITURI IN AVANS | 3.534.588 |
| PROVIZIOANE | 29.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.226.557 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.644.873 |
| VENITURI TOTALE | 33.932.625 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.682.135 |
| Profitul brut | 250.490 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 213.574 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |