CODEVELOPER.TEAM SRL – CUI 37704129
Pe scurt
CODEVELOPER.TEAM SRL are CUI 37704129, număr de înregistrare J40/8510/2017 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.962.275 lei, un profit net de 419.480 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CODEVELOPER.TEAM SRL |
| CUI | 37704129 |
| Nr. Reg. Com. | J40/8510/2017 |
| EUID | ROONRC.J40/8510/2017 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-06-07 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DRAGOMIRESCU VICTOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 962 275 | 419 480 | 428 028 | 51 620 | 839 537 | 463 129 | 7 |
| 2024 | 1 692 221 | 505 898 | 317 756 | 71 602 | 795 701 | 549 547 | 0 |
| 2023 | 85 868 | -365 | 56 438 | 0 | 100 087 | 43 649 | 0 |
| 2022 | 0 | -737 | 31 619 | 0 | 367 903 | 336 284 | 0 |
| 2021 | 0 | -105 944 | 33 340 | 0 | 375 572 | 342 232 | 0 |
| 2020 | 10 545 307 | 41 656 | 167 436 | 0 | 2 271 706 | 2 104 270 | 51 |
| 2019 | 24 613 356 | 2 287 260 | 1 231 068 | 0 | 5 402 884 | 4 171 816 | 111 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 962 275 lei
16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CODEVELOPER.TEAM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 212 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- STREAMWIDE ROMANIA SRL – locul 208, 35,07 mil. lei, Bucureşti
- STRONGBYTES CONSULTING SRL – locul 208, 6,01 mil. lei, Iaşi
- INFSERV SRL – locul 208, 1,99 mil. lei, Bucureşti
- TAGNET MOBI S.R.L. – locul 208, 1,29 mil. lei, Suceava
- ICSP WORLD SERVICES S.R.L. – locul 208, 703.850 lei, Bucureşti
- ORA600 TRAINING AND CONSULTING SRL – locul 208, 420.119 lei, Ilfov
- EOS IT SERVICES SRL – locul 209, 34,97 mil. lei, Bucureşti
- SIQSESS TECHNOLOGY S.R.L. – locul 209, 5,98 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CODEVELOPER.TEAM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CODEVELOPER.TEAM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CODEVELOPER.TEAM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 71.602 |
| Active circulante | 795.701 |
| Creante | 598.204 |
| Disponibilitati | 197.497 |
| Datorii | 317.756 |
| Capitaluri proprii | 549.547 |
| Capital social | 4.000 |
| Cifra de afaceri | 1.692.221 |
| Venituri totale | 1.692.266 |
| Cheltuieli totale | 1.091.895 |
| Profit brut | 600.371 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 505.898 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 100.087 |
| Creante | 82.785 |
| Disponibilitati | 17.302 |
| Datorii | 56.438 |
| Capitaluri proprii | 43.649 |
| Capital social | 4.000 |
| Cifra de afaceri | 85.868 |
| Venituri totale | 85.868 |
| Cheltuieli totale | 86.233 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 365 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 365 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 367.903 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 291.719 |
| Disponibilitati | 76.184 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 31.619 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 336.284 |
| Capital social | 4.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 737 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 737 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 737 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 375.572 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 291.719 |
| Disponibilitati | 83.853 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 33.340 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 342.232 |
| Capital social | 4.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 105.944 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 105.944 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 105.944 |
| Nr. salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.271.706 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 670.004 |
| Casa si conturi la banci | 1.601.702 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 167.436 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.104.270 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.545.307 |
| VENITURI TOTALE | 10.545.364 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.490.181 |
| Profitul brut | 55.183 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 41.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.402.884 |
| Creante | 3.591.063 |
| Casa si conturi la banci | 1.811.821 |
| DATORII | 1.231.068 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.171.816 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.613.356 |
| VENITURI TOTALE | 24.613.356 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.973.726 |
| Profitul brut | 2.639.630 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.287.260 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 122 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.555.785 |
| Creante | 6.095.196 |
| Casa si conturi la banci | 460.589 |
| DATORII | 2.561.575 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.994.332 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.603.091 |
| VENITURI TOTALE | 29.603.405 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.189.715 |
| Profitul brut | 4.413.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.827.796 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 167 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 2.701.453 |
| Creante | 2.447.135 |
| Disponibilitati | 254.318 |
| Datorii | 2.445.656 |
| Capitaluri proprii | 255.919 |
| Capital social | 4.000 |
| Cifra de afaceri | 5.849.131 |
| Venituri totale | 5.849.131 |
| Cheltuieli totale | 5.335.999 |
| Profit brut | 513.132 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 251.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 88 |