CODE FOCUS S.R.L. – CUI 40305896
Informativ
CODE FOCUS S.R.L. are CUI 40305896, număr de înregistrare J2018017834402 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 405.809 lei, un profit net de 318.957 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CODE FOCUS S.R.L. |
| CUI | 40305896 |
| Nr. Reg. Com. | J2018017834402 |
| EUID | ROONRC.J40/17834/2018 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-12-14 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 405 809 | 318 957 | 57 088 | 33 630 | 342 655 | 319 197 | 1 |
| 2024 | 424 236 | 349 406 | 59 383 | 36 302 | 372 727 | 349 646 | 1 |
| 2023 | 423 043 | 370 805 | 41 485 | 11 832 | 400 698 | 371 045 | 1 |
| 2022 | 275 646 | 235 482 | 28 454 | 8 333 | 255 843 | 235 722 | 1 |
| 2021 | 254 485 | 215 075 | 26 797 | 931 | 241 181 | 215 315 | 1 |
| 2020 | 202 710 | 166 828 | 3 303 | 2 172 | 168 199 | 167 068 | 1 |
| 2019 | 247 032 | 233 366 | 235 352 | 3 394 | 232 198 | 240 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CODE FOCUS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5710 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MEME SQUARE S.R.L. – locul 5706, 406.169 lei, Cluj
- MENBIT S.R.L. – locul 5706, 28.655 lei, Cluj
- PRO IT ASSIST S.R.L. – locul 5707, 406.162 lei, Cluj
- ARSOFT CLEAN S.R.L. – locul 5707, 28.646 lei, Cluj
- STARTUP FOUNDRIES SRL – locul 5708, 406.134 lei, Iaşi
- ROI MEDIA SRL – locul 5708, 28.590 lei, Giurgiu
- ASCENSION SOFTWARE S.R.L. – locul 5709, 405.904 lei, Timiş
- OPTISO PROCESS AND SYSTEM AUTOMATION S.R.L. – locul 5709, 28.555 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CODE FOCUS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CODE FOCUS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CODE FOCUS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 36.302 |
| Active circulante | 372.727 |
| Creante | 259.058 |
| Disponibilitati | 113.669 |
| Datorii | 59.383 |
| Capitaluri proprii | 349.646 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 424.236 |
| Venituri totale | 424.236 |
| Cheltuieli totale | 62.359 |
| Profit brut | 361.877 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 349.406 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 11.832 |
| Active circulante | 400.698 |
| Creante | 314.088 |
| Disponibilitati | 86.610 |
| Datorii | 41.485 |
| Capitaluri proprii | 371.045 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 423.043 |
| Venituri totale | 423.043 |
| Cheltuieli totale | 48.135 |
| Profit brut | 374.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 370.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 8.333 |
| Active circulante | 255.843 |
| Creante | 224.978 |
| Disponibilitati | 30.865 |
| Datorii | 28.454 |
| Capitaluri proprii | 235.722 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 275.646 |
| Venituri totale | 275.646 |
| Cheltuieli totale | 37.463 |
| Profit brut | 238.183 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 235.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 931 |
| Active circulante | 241.181 |
| Creante | 174.383 |
| Disponibilitati | 66.798 |
| Datorii | 26.797 |
| Capitaluri proprii | 215.315 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 254.485 |
| Venituri totale | 254.485 |
| Cheltuieli totale | 36.916 |
| Profit brut | 217.569 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 215.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.172 |
| Active circulante | 168.199 |
| Creante | 146.945 |
| Disponibilitati | 21.254 |
| Datorii | 3.303 |
| Capitaluri proprii | 167.068 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 202.710 |
| Venituri totale | 202.710 |
| Cheltuieli totale | 34.012 |
| Profit brut | 168.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 166.828 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.394 |
| Active circulante | 232.198 |
| Creante | 17.203 |
| Disponibilitati | 214.995 |
| Datorii | 235.352 |
| Capitaluri proprii | 240 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 247.032 |
| Venituri totale | 247.032 |
| Cheltuieli totale | 6.256 |
| Profit brut | 240.776 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 233.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 200 |
| Disponibilitati | 200 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |