CLAUDIU CONSTRUCT MITROFANI S.R.L. – CUI 40174154
Pe scurt
CLAUDIU CONSTRUCT MITROFANI S.R.L. are CUI 40174154, număr de înregistrare J2018000998382 și sediul în Sat Mitrofani, Comuna Mitrofani, județul Vâlcea. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 375.049 lei, o pierdere netă de 26.900 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CLAUDIU CONSTRUCT MITROFANI S.R.L. |
| CUI | 40174154 |
| Nr. Reg. Com. | J2018000998382 |
| EUID | ROONRC.J38/998/2018 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-11-16 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZANFIR COSMIN IONUȚ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 375 049 | -26 900 | 295 358 | 130 869 | 583 861 | 419 372 | 8 |
| 2024 | 530 529 | 216 841 | 261 689 | 115 324 | 592 638 | 446 273 | 3 |
| 2023 | 295 316 | 174 576 | 166 512 | 115 324 | 287 245 | 236 057 | 3 |
| 2022 | 116 430 | -1 483 | 295 346 | 115 324 | 241 503 | 61 481 | 6 |
| 2021 | 186 765 | 45 172 | 289 993 | 115 324 | 237 633 | 62 964 | 6 |
| 2020 | 101 250 | -39 973 | 234 540 | 118 760 | 133 572 | 17 792 | 6 |
| 2019 | 145 214 | 57 565 | 26 295 | 0 | 84 060 | 57 765 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises375 049 lei
-29%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CLAUDIU CONSTRUCT MITROFANI S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vâlcea , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8661 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TUNSU CONSTRUCT S.R.L. – locul 8657, 375.800 lei, Giurgiu
- MCL CONSTRUCT INVEST ART S.R.L. – locul 8657, 61.892 lei, Giurgiu
- MURY CONST S.R.L. – locul 8658, 375.798 lei, Maramureş
- TRIANGLE TOP CONSTRUCT S.R.L. – locul 8658, 61.855 lei, Argeş
- BS REZIDENT BUILDING S.R.L. – locul 8659, 375.461 lei, Cluj
- CONVITRALIS SRL – locul 8659, 61.582 lei, Bistriţa-Năsăud
- FRIGOTECH CONSTRUCTION CONSULTING S.R.L. – locul 8660, 375.241 lei, Bucureşti
- ALECON CONSTRUCT S.R.L. – locul 8660, 61.520 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CLAUDIU CONSTRUCT MITROFANI S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CLAUDIU CONSTRUCT MITROFANI S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CLAUDIU CONSTRUCT MITROFANI S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 115.324 |
| Active circulante | 592.638 |
| Creante | 552.949 |
| Disponibilitati | 39.689 |
| Datorii | 261.689 |
| Capitaluri proprii | 446.273 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 530.529 |
| Venituri totale | 575.226 |
| Cheltuieli totale | 336.254 |
| Profit brut | 238.972 |
| Profit net | 216.841 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 115.324 |
| Active circulante | 287.245 |
| Creante | 218.160 |
| Disponibilitati | 69.085 |
| Datorii | 166.512 |
| Capitaluri proprii | 236.057 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 295.316 |
| Venituri totale | 323.911 |
| Cheltuieli totale | 146.382 |
| Profit brut | 177.529 |
| Profit net | 174.576 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 115.324 |
| Active circulante | 241.503 |
| Creante | 253.357 |
| Disponibilitati | -11.854 |
| Datorii | 295.346 |
| Capitaluri proprii | 61.481 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 116.430 |
| Venituri totale | 155.314 |
| Cheltuieli totale | 155.627 |
| Pierdere bruta | 313 |
| Pierdere neta | 1.483 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 115.324 |
| Active circulante | 237.633 |
| Creante | 206.356 |
| Disponibilitati | 31.277 |
| Datorii | 289.993 |
| Capitaluri proprii | 62.964 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 186.765 |
| Venituri totale | 238.080 |
| Cheltuieli totale | 191.075 |
| Profit brut | 47.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.172 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 118.760 |
| Active circulante | 133.572 |
| Creante | 124.929 |
| Disponibilitati | 8.643 |
| Datorii | 234.540 |
| Capitaluri proprii | 17.792 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 101.250 |
| Venituri totale | 241.585 |
| Cheltuieli totale | 280.157 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 38.572 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 39.973 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 84.060 |
| Creante | 42.990 |
| Disponibilitati | 41.070 |
| Datorii | 26.295 |
| Capitaluri proprii | 57.765 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.214 |
| Venituri totale | 168.566 |
| Cheltuieli totale | 109.544 |
| Profit brut | 59.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.565 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |