CONVITRALIS SRL – CUI 12940000
Pe scurt
CONVITRALIS SRL are CUI 12940000, număr de înregistrare J06/140/2000 și sediul în Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 61.582 lei, un profit net de 10.583 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONVITRALIS SRL |
| CUI | 12940000 |
| Nr. Reg. Com. | J06/140/2000 |
| EUID | ROONRC.J06/140/2000 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-04-21 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROMANESE IERONIM PETRICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61 582 | 10 583 | 6 403 | 0 | 1 443 | -4 960 | 2 |
| 2024 | 25 820 | 5 806 | 29 460 | 0 | 13 917 | -15 543 | 2 |
| 2023 | 52 287 | -86 264 | 73 635 | 0 | 52 286 | -21 349 | 2 |
| 2022 | 121 105 | 25 272 | 13 805 | 0 | 78 720 | 64 915 | 2 |
| 2021 | 147 824 | 27 091 | 9 184 | 0 | 48 827 | 39 643 | 3 |
| 2020 | 4 960 | -14 681 | 11 153 | 2 758 | 20 946 | 12 551 | 1 |
| 2019 | 4 875 | -5 725 | 827 | 6 887 | 21 173 | 27 233 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises61 582 lei
139%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONVITRALIS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8659 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MAKION CONSTRUCT S.R.L. – locul 8655, 375.828 lei, Călăraşi
- DODO AMA SRL – locul 8655, 61.998 lei, Maramureş
- DIMOPAV S.R.L. – locul 8656, 375.800 lei, Galaţi
- EPITO-CONSTRUKT S.R.L. – locul 8656, 61.900 lei, Bihor
- TUNSU CONSTRUCT S.R.L. – locul 8657, 375.800 lei, Giurgiu
- MCL CONSTRUCT INVEST ART S.R.L. – locul 8657, 61.892 lei, Giurgiu
- MURY CONST S.R.L. – locul 8658, 375.798 lei, Maramureş
- TRIANGLE TOP CONSTRUCT S.R.L. – locul 8658, 61.855 lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONVITRALIS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONVITRALIS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONVITRALIS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-04-14 |
| Data reactivare | 2018-03-12 |
| Data publicare | 2016-04-21 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 13.917 |
| Creante | 10.452 |
| Disponibilitati | 3.465 |
| Datorii | 29.460 |
| Capitaluri proprii | -15.543 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 25.820 |
| Venituri totale | 157.444 |
| Cheltuieli totale | 151.038 |
| Profit brut | 6.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 52.286 |
| Stocuri | 28.365 |
| Creante | 23.522 |
| Disponibilitati | 399 |
| Datorii | 73.635 |
| Capitaluri proprii | -21.349 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 52.287 |
| Venituri totale | 101.357 |
| Cheltuieli totale | 187.098 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 85.741 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 86.264 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 78.720 |
| Stocuri | 28.365 |
| Creante | 6.428 |
| Disponibilitati | 43.927 |
| Datorii | 13.805 |
| Capitaluri proprii | 64.915 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 121.105 |
| Venituri totale | 156.407 |
| Cheltuieli totale | 130.107 |
| Profit brut | 26.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 48.827 |
| Creante | 9.373 |
| Disponibilitati | 39.454 |
| Datorii | 9.184 |
| Capitaluri proprii | 39.643 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 147.824 |
| Venituri totale | 198.450 |
| Cheltuieli totale | 169.911 |
| Profit brut | 28.539 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.091 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 6.887 |
| Active circulante | 36.208 |
| Disponibilitati | 36.208 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 43.095 |
| Capital social | 250 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 981 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 981 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 981 |