CIPSERV CLEANING S.R.L. – CUI 41318789
Pe scurt
CIPSERV CLEANING S.R.L. are CUI 41318789, număr de înregistrare J2019002821234 și sediul în Oraş Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 167.882 lei, un profit net de 61.116 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CIPSERV CLEANING S.R.L. |
| CUI | 41318789 |
| Nr. Reg. Com. | J2019002821234 |
| EUID | ROONRC.J23/2821/2019 |
| CAEN | 8121 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-06-26 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZAMFIR MARCEL -REMUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 167 882 | 61 116 | 50 691 | 60 511 | 125 408 | 135 228 | 1 |
| 2024 | 176 630 | 73 874 | 21 950 | — | — | — | 1 |
| 2023 | 92 700 | 30 463 | 18 187 | 924 | 103 268 | 86 005 | 1 |
| 2022 | 111 090 | 55 341 | 19 112 | 1 932 | 72 722 | 55 542 | 2 |
| 2021 | 126 260 | 106 072 | 7 518 | 2 940 | 165 670 | 161 092 | 1 |
| 2020 | 89 340 | 51 679 | 12 648 | 11 495 | 56 173 | 55 020 | 2 |
| 2019 | 25 920 | 3 141 | 16 543 | 0 | 19 884 | 3 341 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises167 882 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CIPSERV CLEANING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8121 Rev. 2 (echivalent: 8121 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Cod CAEN principal | 81 Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 1390 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- UTU IOANA PERFECT S.R.L. – locul 1386, 168.797 lei, Bistriţa-Năsăud
- SPEED CLEANING ELITE S.R.L. – locul 1387, 168.797 lei, Bucureşti
- ALECLEAN NICE S.R.L. – locul 1388, 168.482 lei, Vrancea
- HOTEL CLEANING AND MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ – locul 1389, 168.000 lei, Timiş
- VDG DANA CLEANING S.R.L. – locul 1391, 167.675 lei, Cluj
- C & C EXTREME CLEANING S.R.L. – locul 1392, 167.489 lei, Caraş-Severin
- RIGOR CLEAN CONCEPT S.R.L. – locul 1393, 167.000 lei, Ilfov
- CRISTY HIDROCLEAN S.R.L. – locul 1394, 166.480 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CIPSERV CLEANING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CIPSERV CLEANING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CIPSERV CLEANING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 96.062 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 70.594 |
| Disponibilitati | 25.468 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 21.950 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 74.112 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 176.630 |
| Venituri totale | 176.632 |
| Cheltuieli totale | 100.992 |
| Profit brut | 75.640 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.874 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 924 |
| Active circulante | 103.268 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 56.428 |
| Disponibilitati | 46.840 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 18.187 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 86.005 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 92.700 |
| Venituri totale | 92.700 |
| Cheltuieli totale | 61.310 |
| Profit brut | 31.390 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.932 |
| Active circulante | 72.722 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 55.392 |
| Disponibilitati | 17.330 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 19.112 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 55.542 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 111.090 |
| Venituri totale | 111.091 |
| Cheltuieli totale | 53.988 |
| Profit brut | 57.103 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 55.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.940 |
| Active circulante | 165.670 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 88.570 |
| Disponibilitati | 77.100 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 7.518 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 161.092 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 126.260 |
| Venituri totale | 154.261 |
| Cheltuieli totale | 46.183 |
| Profit brut | 108.078 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.072 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 11.495 |
| Active circulante | 56.173 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 6.831 |
| Disponibilitati | 49.342 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 12.648 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 55.020 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 89.340 |
| Venituri totale | 89.340 |
| Cheltuieli totale | 35.673 |
| Profit brut | 53.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 51.679 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 19.884 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 9.377 |
| Disponibilitati | 10.507 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 16.543 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 3.341 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 25.920 |
| Venituri totale | 25.920 |
| Cheltuieli totale | 22.520 |
| Profit brut | 3.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |