ALECLEAN NICE S.R.L. – CUI 40945011
Pe scurt
ALECLEAN NICE S.R.L. are CUI 40945011, număr de înregistrare J2019000544391 și sediul în Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, județul Vrancea. Activitatea principală declarată: CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 168.482 lei, un profit net de 25.503 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ALECLEAN NICE S.R.L. |
| CUI | 40945011 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000544391 |
| EUID | ROONRC.J2019000544391 |
| CAEN | 8121 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-04-09 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FECHITA ELENA-NICOLETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 168 482 | 25 503 | 36 694 | 3 623 | 58 869 | 25 798 | 2 |
| 2024 | 118 888 | 29 467 | 13 375 | 0 | 59 584 | 46 209 | 1 |
| 2023 | 104 934 | 35 416 | 16 779 | 687 | 54 989 | 38 210 | 1 |
| 2022 | 66 650 | 29 626 | 9 461 | 17 606 | 48 255 | 38 794 | 1 |
| 2021 | 20 500 | 21 963 | 4 247 | 35 812 | 34 468 | 30 221 | 0 |
| 2020 | 8 669 | -31 481 | 3 987 | 55 712 | 25 411 | 8 259 | 2 |
| 2019 | 41 243 | 39 540 | 12 634 | 63 388 | 118 540 | 39 740 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises168 482 lei
42%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALECLEAN NICE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8121 Rev. 2 (echivalent: 8121 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Cod CAEN principal | 81 Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vrancea , domeniul 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 1388 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BRANDIBURU TURISM SRL – locul 1384, 169.274 lei, Prahova
- GED PROCLEAN UNIVERSAL S.R.L. – locul 1385, 169.228 lei, Vâlcea
- UTU IOANA PERFECT S.R.L. – locul 1386, 168.797 lei, Bistriţa-Năsăud
- SPEED CLEANING ELITE S.R.L. – locul 1387, 168.797 lei, Bucureşti
- HOTEL CLEANING AND MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ – locul 1389, 168.000 lei, Timiş
- CIPSERV CLEANING S.R.L. – locul 1390, 167.882 lei, Ilfov
- VDG DANA CLEANING S.R.L. – locul 1391, 167.675 lei, Cluj
- C & C EXTREME CLEANING S.R.L. – locul 1392, 167.489 lei, Caraş-Severin
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALECLEAN NICE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALECLEAN NICE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALECLEAN NICE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 59.584 |
| Creante | 5.925 |
| Disponibilitati | 53.659 |
| Datorii | 13.375 |
| Capitaluri proprii | 46.209 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 118.888 |
| Venituri totale | 119.786 |
| Cheltuieli totale | 89.271 |
| Profit brut | 30.515 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.467 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 687 |
| Active circulante | 54.989 |
| Stocuri | 5.551 |
| Creante | 3.510 |
| Disponibilitati | 45.928 |
| Datorii | 16.779 |
| Venituri in avans | 687 |
| Capitaluri proprii | 38.210 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 104.934 |
| Venituri totale | 121.873 |
| Cheltuieli totale | 85.429 |
| Profit brut | 36.444 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.416 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 17.606 |
| Active circulante | 48.255 |
| Stocuri | 6.337 |
| Creante | 2.300 |
| Disponibilitati | 39.618 |
| Datorii | 9.461 |
| Venituri in avans | 17.606 |
| Capitaluri proprii | 38.794 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 66.650 |
| Venituri totale | 84.862 |
| Cheltuieli totale | 54.165 |
| Profit brut | 30.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 35.812 |
| Active circulante | 34.468 |
| Stocuri | 10.416 |
| Creante | 200 |
| Disponibilitati | 23.852 |
| Datorii | 4.247 |
| Venituri in avans | 35.812 |
| Capitaluri proprii | 30.221 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 20.500 |
| Venituri totale | 53.565 |
| Cheltuieli totale | 30.997 |
| Profit brut | 22.568 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 55.712 |
| Active circulante | 25.411 |
| Stocuri | 13.165 |
| Creante | 840 |
| Disponibilitati | 11.406 |
| Datorii | 3.987 |
| Venituri in avans | 68.877 |
| Capitaluri proprii | 8.259 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.669 |
| Venituri totale | 69.346 |
| Cheltuieli totale | 100.582 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.236 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 31.481 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 63.388 |
| Active circulante | 118.540 |
| Creante | 44.530 |
| Disponibilitati | 74.010 |
| Datorii | 12.634 |
| Venituri in avans | 129.554 |
| Capitaluri proprii | 39.740 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 41.243 |
| Venituri totale | 89.810 |
| Cheltuieli totale | 49.865 |
| Profit brut | 39.945 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.540 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |