CIOBANCA SRL – CUI 11379385
Pe scurt
CIOBANCA SRL are CUI 11379385, număr de înregistrare J1999000073057 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 23.423.810 lei, un profit net de 403.217 lei și un număr mediu de 64 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CIOBANCA SRL |
| CUI | 11379385 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000073057 |
| EUID | ROONRC.J1999000073057 |
| CAEN | 4712 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-01-14 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOOR ZOLTAN | - | Ungaria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 423 810 | 403 217 | 7 270 648 | 7 504 841 | 3 769 896 | 3 987 089 | 64 |
| 2024 | 24 349 913 | -578 716 | 7 587 722 | 6 488 339 | 4 706 631 | 3 583 873 | 88 |
| 2023 | 25 636 952 | -905 255 | 7 092 448 | 6 525 587 | 4 752 316 | 4 185 455 | 93 |
| 2022 | 23 807 688 | 525 805 | 5 550 829 | 6 689 057 | 3 977 993 | 5 116 221 | 87 |
| 2021 | 20 332 728 | 306 091 | 4 403 134 | 5 125 960 | 4 433 175 | 5 156 001 | 86 |
| 2020 | 19 255 488 | 315 525 | 2 095 643 | 1 410 461 | 5 535 091 | 4 849 909 | 84 |
| 2019 | 19 565 533 | 174 432 | 1 561 777 | 1 455 174 | 4 631 187 | 4 524 584 | 83 |
| 2018 | 19 499 569 | 1 280 147 | 3 135 161 | — | — | — | 73 |
| 2017 | 19 255 581 | 964 636 | 2 820 797 | — | — | — | 98 |
Statistics
Commercial networks and enterprises23 423 810 lei
-4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CIOBANCA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4712 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Cod CAEN principal | 47 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 4712: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 75 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SANDRA TRADING SRL – locul 71, 86,31 mil. lei, Iaşi
- SUPER DETAILS SRL – locul 71, 79,99 mil. lei, Dolj
- GENTIANA SRL – locul 71, 50,77 mil. lei, Maramureş
- EUROMASTER SRL – locul 71, 42,98 mil. lei, Bihor
- INEVO SRL – locul 71, 24,38 mil. lei, Bucureşti
- ELMAD CONSTRUCT SRL – locul 71, 19,56 mil. lei, Vâlcea
- I-NUTRITION SRL – locul 71, 17,22 mil. lei, Sibiu
- R&D TOTAL CONSULTING SRL – locul 71, 11,96 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CIOBANCA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CIOBANCA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CIOBANCA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.488.339 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.706.631 |
| Stocuri | 3.968.361 |
| Creante | 376.302 |
| Casa si conturi la banci | 361.968 |
| DATORII | 7.587.722 |
| VENITURI IN AVANS | 23.375 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.583.873 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.349.913 |
| VENITURI TOTALE | 24.517.462 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.096.178 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 578.716 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 578.716 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.525.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.752.316 |
| Stocuri | 4.277.785 |
| Creante | 97.485 |
| Casa si conturi la banci | 377.046 |
| DATORII | 7.092.448 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.185.455 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.636.952 |
| VENITURI TOTALE | 25.725.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.630.808 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 905.255 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 905.255 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.689.057 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.977.993 |
| Stocuri | 3.193.103 |
| Creante | 115.902 |
| Casa si conturi la banci | 668.988 |
| DATORII | 5.550.829 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.116.221 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.807.688 |
| VENITURI TOTALE | 24.081.163 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.438.497 |
| Profitul brut | 642.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 525.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.125.960 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.433.175 |
| Stocuri | 2.454.846 |
| Creante | 289.495 |
| Casa si conturi la banci | 1.688.834 |
| DATORII | 4.403.134 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.156.001 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.332.728 |
| VENITURI TOTALE | 20.411.505 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.036.038 |
| Profitul brut | 375.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 306.091 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.410.461 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.535.091 |
| Stocuri | 2.427.659 |
| Creante | 574.041 |
| Casa si conturi la banci | 2.533.391 |
| DATORII | 2.095.643 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.849.909 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.255.488 |
| VENITURI TOTALE | 19.383.161 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.997.797 |
| Profitul brut | 385.364 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 315.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.455.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.631.187 |
| Stocuri | 2.617.943 |
| Creante | 365.242 |
| Casa si conturi la banci | 1.648.002 |
| DATORII | 1.561.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.524.584 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.565.533 |
| VENITURI TOTALE | 19.805.277 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.556.362 |
| Profitul brut | 248.915 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 174.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.306.693 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.178.753 |
| Stocuri | 2.549.167 |
| Creante | 1.594.347 |
| Casa si conturi la banci | 2.035.239 |
| DATORII | 3.135.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.350.285 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.499.569 |
| VENITURI TOTALE | 19.610.366 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.083.813 |
| Profitul brut | 1.526.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.280.147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.368.600 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.238.269 |
| Stocuri | 2.055.720 |
| Creante | 1.297.554 |
| Casa si conturi la banci | 2.884.995 |
| DATORII | 2.820.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.786.072 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.255.581 |
| VENITURI TOTALE | 19.302.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.144.872 |
| Profitul brut | 1.157.638 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 964.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.366.647 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.997.824 |
| Stocuri | 2.202.569 |
| Creante | 523.640 |
| Casa si conturi la banci | 2.271.615 |
| DATORII | 2.543.035 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.821.436 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.213.120 |
| VENITURI TOTALE | 18.260.050 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.553.731 |
| Profitul brut | 1.706.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.413.224 |
| Pierdere neta | 0 |