EUROMASTER SRL – CUI 6896865
Pe scurt
EUROMASTER SRL are CUI 6896865, număr de înregistrare J1994004926053 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 42.981.368 lei, o pierdere netă de 823.110 lei și un număr mediu de 15 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EUROMASTER SRL |
| CUI | 6896865 |
| Nr. Reg. Com. | J1994004926053 |
| EUID | ROONRC.J1994004926053 |
| CAEN | 4730 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-19 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 981 368 | -823 110 | 10 440 040 | 10 155 030 | 4 332 734 | 4 066 860 | 15 |
| 2024 | 53 811 881 | 1 334 608 | 9 243 174 | 9 712 535 | 3 739 034 | 4 231 891 | 16 |
| 2023 | 54 233 153 | 1 763 068 | 12 270 644 | 9 954 169 | 5 979 912 | 3 686 933 | 15 |
| 2022 | 58 667 956 | 1 149 401 | 13 549 127 | 11 053 700 | 4 395 797 | 1 923 866 | 12 |
| 2021 | 44 073 911 | 658 934 | 14 463 410 | 11 440 052 | 3 774 326 | 774 464 | 14 |
| 2020 | 40 802 832 | 9 529 | 19 867 452 | 15 520 203 | 4 087 509 | 115 530 | 13 |
| 2019 | 52 223 681 | 1 356 476 | 20 752 851 | 9 195 869 | 7 306 837 | -3 892 711 | 17 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises42 981 368 lei
-20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUROMASTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4730 Rev. 2 (echivalent: 4730 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4730: Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 71 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FLO AUTO LEASE SRL – locul 67, 97,65 mil. lei, Bucureşti
- HARIVEX COM SRL – locul 67, 83,87 mil. lei, Suceava
- ACTFARM SRL – locul 67, 53,60 mil. lei, Gorj
- DELTA ROM SA – locul 67, 47,91 mil. lei, Galaţi
- INTERTRANS DAN SRL – locul 67, 25,12 mil. lei, Mureş
- MARINI TRANS SRL – locul 67, 21,12 mil. lei, Hunedoara
- GLOBAL ONLINE S.R.L. – locul 67, 18,18 mil. lei, Ilfov
- ANDORSA SRL – locul 67, 12,68 mil. lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUROMASTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUROMASTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUROMASTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.712.535 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.739.034 |
| Stocuri | 838.950 |
| Creante | 2.892.712 |
| Casa si conturi la banci | 7.372 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.226 |
| DATORII | 9.243.174 |
| VENITURI IN AVANS | 730 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.231.891 |
| Capital subscris varsat | 2.495 |
| Cifra de afaceri neta | 53.811.881 |
| VENITURI TOTALE | 53.643.625 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.087.356 |
| Profitul brut | 1.556.269 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.334.608 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.954.169 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.979.912 |
| Stocuri | 1.787.980 |
| Creante | 4.122.716 |
| Casa si conturi la banci | 69.216 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.226 |
| DATORII | 12.270.644 |
| VENITURI IN AVANS | 730 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.686.933 |
| Capital subscris varsat | 2.495 |
| Cifra de afaceri neta | 54.233.153 |
| VENITURI TOTALE | 55.488.418 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.453.003 |
| Profitul brut | 2.035.415 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.763.068 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.053.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.395.797 |
| Stocuri | 1.523.614 |
| Creante | 2.792.888 |
| Casa si conturi la banci | 79.295 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.226 |
| DATORII | 13.549.127 |
| VENITURI IN AVANS | 730 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.923.866 |
| Capital subscris varsat | 2.495 |
| Cifra de afaceri neta | 58.667.956 |
| VENITURI TOTALE | 57.528.579 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.220.541 |
| Profitul brut | 1.308.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.149.401 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.440.052 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.774.326 |
| Stocuri | 1.192.908 |
| Creante | 2.545.370 |
| Casa si conturi la banci | 36.048 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.226 |
| DATORII | 14.463.410 |
| VENITURI IN AVANS | 730 |
| CAPITALURI - TOTAL | 774.464 |
| Capital subscris varsat | 2.495 |
| Cifra de afaceri neta | 44.073.911 |
| VENITURI TOTALE | 44.843.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.184.787 |
| Profitul brut | 658.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 658.934 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.520.203 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.087.509 |
| Stocuri | 1.075.464 |
| Creante | 2.999.240 |
| Casa si conturi la banci | 12.805 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 376.974 |
| DATORII | 19.867.452 |
| VENITURI IN AVANS | 1.704 |
| CAPITALURI - TOTAL | 115.530 |
| Capital subscris varsat | 2.495 |
| Cifra de afaceri neta | 40.802.832 |
| VENITURI TOTALE | 40.901.130 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.891.601 |
| Profitul brut | 9.529 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.529 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.195.869 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.306.837 |
| Stocuri | 553.296 |
| Creante | 6.633.667 |
| Casa si conturi la banci | 119.874 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 411.247 |
| DATORII | 20.752.851 |
| VENITURI IN AVANS | 53.813 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.892.711 |
| Capital subscris varsat | 2.495 |
| Cifra de afaceri neta | 52.223.681 |
| VENITURI TOTALE | 53.081.923 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.725.447 |
| Profitul brut | 1.356.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.356.476 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.443.018 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.750.122 |
| Stocuri | 406.546 |
| Creante | 12.196.237 |
| Casa si conturi la banci | 147.339 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 296.733 |
| DATORII | 25.739.062 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.249.189 |
| Capital subscris varsat | 2.495 |
| Cifra de afaceri neta | 41.299.824 |
| VENITURI TOTALE | 40.813.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.556.423 |
| Profitul brut | 1.256.719 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.256.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.290.641 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.507.006 |
| Stocuri | 423.745 |
| Creante | 12.039.470 |
| Casa si conturi la banci | 43.791 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 192.807 |
| DATORII | 26.496.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.505.908 |
| Capital subscris varsat | 2.495 |
| Cifra de afaceri neta | 28.822.224 |
| VENITURI TOTALE | 29.146.816 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.045.746 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.898.930 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.898.930 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.928.187 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.113.900 |
| Stocuri | 260.498 |
| Creante | 14.836.207 |
| Casa si conturi la banci | 17.195 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 77.977 |
| DATORII | 28.727.041 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.606.977 |
| Capital subscris varsat | 2.495 |
| Cifra de afaceri neta | 22.399.897 |
| VENITURI TOTALE | 22.617.583 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.205.812 |
| Profitul brut | 411.771 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 411.771 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |