CICAVI SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIUBOTARU CĂTĂLIN AUGUSTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 083 176 | 490 137 | 9 155 427 | — | — | — | 46 |
| 2024 | 7 615 157 | 756 580 | 5 634 295 | 5 513 403 | 3 201 938 | 1 519 145 | 52 |
| 2023 | 7 396 049 | 758 096 | 6 519 016 | 4 812 515 | 4 933 701 | 1 176 955 | 54 |
| 2022 | 7 736 713 | 1 574 859 | 4 976 088 | 2 206 034 | 4 445 974 | 1 718 859 | 57 |
| 2021 | 7 555 465 | 1 717 257 | 2 394 573 | 2 123 146 | 3 702 280 | 3 120 962 | 59 |
| 2020 | 5 654 058 | 991 626 | 1 636 027 | 1 963 371 | 3 076 362 | 3 403 706 | 45 |
| 2019 | 6 099 146 | 1 198 125 | 1 923 699 | 1 943 867 | 3 086 727 | 3 112 079 | 47 |
| 2018 | 5 154 030 | 1 197 246 | 1 431 486 | 1 631 271 | 2 088 249 | 2 313 955 | — |
| 2017 | 4 753 373 | 865 800 | 2 221 051 | 1 659 826 | 1 631 276 | 1 116 709 | 49 |
| 2016 | 3 708 867 | 669 474 | 1 748 302 | 1 514 301 | 1 092 173 | 920 383 | 41 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 083 176 lei
46%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CICAVI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Vrancea , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CICAVI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CICAVI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CICAVI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.513.403 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.201.938 |
| Stocuri | 329.951 |
| Creante | 2.523.203 |
| Casa si conturi la banci | 348.784 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.231 |
| DATORII | 5.634.295 |
| VENITURI IN AVANS | 1.583.132 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.519.145 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.615.157 |
| VENITURI TOTALE | 8.186.330 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.329.634 |
| Profitul brut | 856.696 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 756.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.812.515 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.933.701 |
| Stocuri | 332.643 |
| Creante | 2.218.695 |
| Casa si conturi la banci | 2.382.363 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.091 |
| DATORII | 6.519.016 |
| VENITURI IN AVANS | 2.081.336 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.176.955 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.396.049 |
| VENITURI TOTALE | 7.451.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.642.100 |
| Profitul brut | 809.024 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 758.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.206.034 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.445.974 |
| Stocuri | 192.560 |
| Creante | 3.516.660 |
| Casa si conturi la banci | 736.754 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.939 |
| DATORII | 4.976.088 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.718.859 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.736.713 |
| VENITURI TOTALE | 8.577.817 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.957.019 |
| Profitul brut | 1.620.798 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.574.859 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.123.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.702.280 |
| Stocuri | 163.999 |
| Creante | 1.397.312 |
| Casa si conturi la banci | 2.140.969 |
| DATORII | 2.394.573 |
| VENITURI IN AVANS | 309.891 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.120.962 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.555.465 |
| VENITURI TOTALE | 8.137.238 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.359.248 |
| Profitul brut | 1.777.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.717.257 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.963.371 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.076.362 |
| Stocuri | 176.679 |
| Creante | 1.651.486 |
| Casa si conturi la banci | 1.248.197 |
| DATORII | 1.636.027 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.403.706 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.654.058 |
| VENITURI TOTALE | 5.748.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.721.545 |
| Profitul brut | 1.026.676 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 991.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.943.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.086.727 |
| Stocuri | 111.704 |
| Creante | 1.728.566 |
| Casa si conturi la banci | 1.246.457 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.184 |
| DATORII | 1.923.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.112.079 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.099.146 |
| VENITURI TOTALE | 6.112.169 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.843.515 |
| Profitul brut | 1.268.654 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.198.125 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.631.271 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.088.249 |
| Stocuri | 147.387 |
| Creante | 1.205.435 |
| Casa si conturi la banci | 735.427 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.921 |
| DATORII | 1.431.486 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.313.955 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.154.030 |
| VENITURI TOTALE | 5.101.352 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.848.916 |
| Profitul brut | 1.252.436 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.197.246 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.659.826 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.631.276 |
| Stocuri | 92.568 |
| Creante | 930.120 |
| Casa si conturi la banci | 608.588 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.658 |
| DATORII | 2.221.051 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.116.709 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.753.373 |
| VENITURI TOTALE | 4.861.954 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.935.442 |
| Profitul brut | 926.512 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 865.800 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.514.301 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.092.173 |
| Stocuri | 104.692 |
| Creante | 923.885 |
| Casa si conturi la banci | 63.596 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.211 |
| DATORII | 1.748.302 |
| CAPITALURI - TOTAL | 920.383 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.708.867 |
| VENITURI TOTALE | 3.973.298 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.194.067 |
| Profitul brut | 779.231 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 669.474 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |