CHRIS PROD-COM P & R S.R.L. – CUI 2592146
Pe scurt
CHRIS PROD-COM P & R S.R.L. are CUI 2592146, număr de înregistrare J05/679/1991 și sediul în Sat Nojorid, Comuna Nojorid, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 5530 – Restaurante. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.325.870 lei, un profit net de 335.044 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CHRIS PROD-COM P & R S.R.L. |
| CUI | 2592146 |
| Nr. Reg. Com. | J05/679/1991 |
| EUID | ROONRC.J05/679/1991 |
| CAEN | 5530 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-06-03 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PODILA JEAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 325 870 | 335 044 | 109 232 | 33 942 | 2 764 831 | 2 689 611 | 3 |
| 2024 | 1 557 208 | 212 047 | 462 896 | 52 694 | 2 764 601 | 2 354 567 | 4 |
| 2023 | 1 326 224 | 259 190 | 347 304 | 192 996 | 2 296 260 | 2 142 519 | 3 |
| 2022 | 693 628 | 58 400 | 267 041 | 935 906 | 1 214 464 | 1 883 329 | 3 |
| 2021 | 748 678 | 96 384 | 231 881 | 995 753 | 1 061 057 | 1 824 929 | 3 |
| 2020 | 481 443 | 13 365 | 148 570 | 1 075 734 | 825 758 | 1 752 922 | 3 |
| 2019 | 578 982 | 26 870 | 145 144 | 1 103 908 | 780 382 | 1 739 557 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 325 870 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CHRIS PROD-COM P & R S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5530 Rev. 2 (echivalent: 5530 Rev. 1, 5530 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Descriere Activitate | Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Cod CAEN principal | 55 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 5530: Restaurante
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 4 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ANA HOTELS S.R.L. – locul 1, 245,53 mil. lei, Bucureşti
- ALPINA BLAZNA SRL – locul 1, 36,68 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- V.L.B. TOUR SRL – locul 1, 36,21 mil. lei, Braşov
- GAMA PROCONSULT SRL – locul 1, 16,65 mil. lei, Ilfov
- STIHLL SRL – locul 1, 3,85 mil. lei, Constanţa
- MILVA TOUR SRL – locul 1, 312.978 lei, Neamţ
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL – locul 2, 207,49 mil. lei, Bucureşti
- CAMPUS FACILITIES SRL – locul 2, 26,60 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CHRIS PROD-COM P & R S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CHRIS PROD-COM P & R S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CHRIS PROD-COM P & R S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 52.694 |
| Active circulante | 2.764.601 |
| Stocuri | 363.329 |
| Creante | 2.394.805 |
| Disponibilitati | 6.467 |
| Cheltuieli in avans | 168 |
| Datorii | 462.896 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 2.354.567 |
| Capital social | 738.730 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.557.208 |
| Venituri totale | 1.861.257 |
| Cheltuieli totale | 1.614.460 |
| Profit brut | 246.797 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 212.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 192.996 |
| Active circulante | 2.296.260 |
| Stocuri | 319.772 |
| Creante | 1.950.722 |
| Disponibilitati | 25.766 |
| Cheltuieli in avans | 567 |
| Datorii | 347.304 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 2.142.519 |
| Capital social | 738.730 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.326.224 |
| Venituri totale | 1.604.784 |
| Cheltuieli totale | 1.333.567 |
| Profit brut | 271.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 259.190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 935.906 |
| Active circulante | 1.214.464 |
| Stocuri | 199.271 |
| Creante | 1.014.785 |
| Disponibilitati | 408 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 267.041 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.883.329 |
| Capital social | 738.730 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 693.628 |
| Venituri totale | 704.022 |
| Cheltuieli totale | 638.970 |
| Profit brut | 65.052 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 995.753 |
| Active circulante | 1.061.057 |
| Stocuri | 210.557 |
| Creante | 836.823 |
| Disponibilitati | 13.677 |
| Datorii | 231.881 |
| Capitaluri proprii | 1.824.929 |
| Capital social | 738.730 |
| Cifra de afaceri | 748.678 |
| Venituri totale | 831.774 |
| Cheltuieli totale | 728.052 |
| Profit brut | 103.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 96.384 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.075.734 |
| Active circulante | 825.758 |
| Stocuri | 225.982 |
| Creante | 524.462 |
| Disponibilitati | 75.314 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 148.570 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.752.922 |
| Capital social | 738.730 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 481.443 |
| Venituri totale | 614.045 |
| Cheltuieli totale | 596.112 |
| Profit brut | 17.933 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.103.908 |
| Active circulante | 780.382 |
| Stocuri | 145.379 |
| Creante | 580.540 |
| Disponibilitati | 54.463 |
| Cheltuieli in avans | 411 |
| Datorii | 145.144 |
| Capitaluri proprii | 1.739.557 |
| Capital social | 738.730 |
| Cifra de afaceri | 578.982 |
| Venituri totale | 722.153 |
| Cheltuieli totale | 689.469 |
| Profit brut | 32.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 1.148.380 |
| Active circulante | 793.162 |
| Stocuri | 107.024 |
| Creante | 674.005 |
| Disponibilitati | 12.133 |
| Cheltuieli in avans | 694 |
| Datorii | 229.550 |
| Capitaluri proprii | 1.712.686 |
| Capital social | 738.730 |
| Cifra de afaceri | 559.940 |
| Venituri totale | 942.847 |
| Cheltuieli totale | 917.750 |
| Profit brut | 25.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.476 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.482.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 486.260 |
| Stocuri | 92.169 |
| Creante | 386.020 |
| Casa si conturi la banci | 8.071 |
| DATORII | 272.844 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.696.210 |
| Capital subscris varsat | 738.730 |
| Cifra de afaceri neta | 546.434 |
| VENITURI TOTALE | 832.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 794.766 |
| Profitul brut | 38.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.530 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.554.161 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 329.585 |
| Stocuri | 83.642 |
| Creante | 242.773 |
| Casa si conturi la banci | 3.170 |
| DATORII | 219.066 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.664.680 |
| Capital subscris varsat | 738.730 |
| Cifra de afaceri neta | 312.758 |
| VENITURI TOTALE | 770.538 |
| CHELTUIELI TOTALE | 729.780 |
| Profitul brut | 40.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.622 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |