CERAMALL SRL – CUI 34435638
Pe scurt
CERAMALL SRL are CUI 34435638, număr de înregistrare J2015005169407 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 25.591.499 lei, o pierdere netă de 685.480 lei și un număr mediu de 19 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CERAMALL SRL |
| CUI | 34435638 |
| Nr. Reg. Com. | J2015005169407 |
| EUID | ROONRC.J2015005169407 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-04-29 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| JEREGHI GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 591 499 | -685 480 | 9 789 804 | 1 935 898 | 6 282 615 | -1 461 490 | 19 |
| 2024 | 21 341 942 | -312 246 | 9 833 568 | 1 856 306 | 6 886 303 | -776 010 | 13 |
| 2023 | 9 417 992 | -669 467 | 6 424 875 | 637 791 | 5 149 849 | -463 764 | 5 |
| 2022 | 14 446 936 | -591 174 | 6 177 553 | 742 318 | 6 027 181 | 608 372 | 6 |
| 2021 | 15 198 969 | 47 247 | 5 344 973 | 260 687 | 6 238 282 | 1 206 761 | 5 |
| 2020 | 12 040 276 | 422 476 | 3 721 438 | 116 867 | 4 756 112 | 1 159 514 | 4 |
| 2019 | 7 948 704 | 142 261 | 2 875 341 | 127 600 | 3 458 053 | 737 038 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises25 591 499 lei
20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CERAMALL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 226 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CESIVO SRL – locul 222, 32,87 mil. lei, Dolj
- LIVMED IMPULS S.R.L. – locul 222, 28,02 mil. lei, Brăila
- ANGROLUP SRL – locul 222, 26,48 mil. lei, Suceava
- A.L.D. MISTIC DISTRIBUTION SRL – locul 222, 23,58 mil. lei, Arad
- CPC FEED S.R.L. – locul 222, 21,24 mil. lei, Covasna
- PRO TOOLS CONSULT SRL – locul 222, 13,29 mil. lei, Constanţa
- TAPP GELATO S.R.L. – locul 222, 9,38 mil. lei, Vrancea
- ENGROS FRESH SRL – locul 222, 9,18 mil. lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CERAMALL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CERAMALL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CERAMALL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.856.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.886.303 |
| Stocuri | 5.509.997 |
| Creante | 949.226 |
| Casa si conturi la banci | 427.080 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 314.949 |
| DATORII | 9.833.568 |
| CAPITALURI - TOTAL | -776.010 |
| Capital subscris varsat | 1.170 |
| Cifra de afaceri neta | 21.341.942 |
| VENITURI TOTALE | 21.932.454 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.227.150 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 294.696 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 312.246 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 637.791 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.149.849 |
| Stocuri | 3.571.836 |
| Creante | 1.426.061 |
| Casa si conturi la banci | 151.952 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 173.471 |
| DATORII | 6.424.875 |
| CAPITALURI - TOTAL | -463.764 |
| Capital subscris varsat | 1.170 |
| Cifra de afaceri neta | 9.417.992 |
| VENITURI TOTALE | 9.815.729 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.485.196 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 669.467 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 669.467 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| Active imobilizate | 742.318 |
| Active circulante | 6.027.181 |
| Stocuri | 3.012.765 |
| Creante | 2.909.842 |
| Disponibilitati | 104.574 |
| Cheltuieli in avans | 16.426 |
| Datorii | 6.177.553 |
| Capitaluri proprii | 608.372 |
| Capital social | 1.170 |
| Cifra de afaceri | 14.446.936 |
| Venituri totale | 14.494.279 |
| Cheltuieli totale | 15.029.643 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 535.364 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 591.174 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 260.687 |
| Active circulante | 6.238.282 |
| Stocuri | 3.300.421 |
| Creante | 2.805.467 |
| Disponibilitati | 132.394 |
| Cheltuieli in avans | 52.765 |
| Datorii | 5.344.973 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.206.761 |
| Capital social | 1.170 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 15.198.969 |
| Venituri totale | 15.411.671 |
| Cheltuieli totale | 15.350.555 |
| Profit brut | 61.116 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.247 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 116.867 |
| Active circulante | 4.756.112 |
| Stocuri | 2.398.326 |
| Creante | 2.256.911 |
| Disponibilitati | 100.875 |
| Cheltuieli in avans | 7.973 |
| Datorii | 3.721.438 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.159.514 |
| Capital social | 1.170 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 12.040.276 |
| Venituri totale | 12.169.818 |
| Cheltuieli totale | 11.661.082 |
| Profit brut | 508.736 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 422.476 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 127.600 |
| Active circulante | 3.458.053 |
| Stocuri | 936.587 |
| Creante | 2.262.356 |
| Disponibilitati | 259.110 |
| Cheltuieli in avans | 26.726 |
| Datorii | 2.875.341 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 737.038 |
| Capital social | 1.170 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 7.948.704 |
| Venituri totale | 8.181.944 |
| Cheltuieli totale | 8.006.892 |
| Profit brut | 175.052 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 142.261 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 42.103 |
| Active circulante | 2.120.636 |
| Stocuri | 519.851 |
| Creante | 1.587.960 |
| Disponibilitati | 12.825 |
| Cheltuieli in avans | 40.030 |
| Datorii | 1.607.992 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 594.777 |
| Capital social | 1.170 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 6.582.708 |
| Venituri totale | 6.838.225 |
| Cheltuieli totale | 6.528.994 |
| Profit brut | 309.231 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 251.533 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.357 |
| Active circulante | 1.363.375 |
| Stocuri | 222.935 |
| Creante | 1.115.522 |
| Disponibilitati | 24.918 |
| Datorii | 1.021.488 |
| Capitaluri proprii | 343.244 |
| Capital social | 1.171 |
| Cifra de afaceri | 5.136.467 |
| Venituri totale | 5.310.723 |
| Cheltuieli totale | 4.998.588 |
| Profit brut | 312.135 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 253.246 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 934 |
| Active circulante | 323.569 |
| Stocuri | 54.558 |
| Creante | 228.030 |
| Disponibilitati | 40.981 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 234.676 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 89.827 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.910.511 |
| Venituri totale | 1.922.524 |
| Cheltuieli totale | 1.789.406 |
| Profit brut | 133.118 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 108.859 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |