ANGROLUP SRL – CUI 37432911
Pe scurt
ANGROLUP SRL are CUI 37432911, număr de înregistrare J2017000657338 și sediul în Sat Dumbrava, Comuna Cornu Luncii, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 26.477.225 lei, un profit net de 2.319.324 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANGROLUP SRL |
| CUI | 37432911 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000657338 |
| EUID | ROONRC.J2017000657338 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-04-24 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 477 225 | 2 319 324 | 4 863 391 | 687 896 | 14 550 577 | 10 375 082 | 2 |
| 2024 | 21 327 109 | 1 038 296 | 7 895 029 | 589 292 | 15 361 495 | 8 055 758 | 2 |
| 2023 | 17 924 458 | 785 960 | 4 399 062 | 637 456 | 9 879 068 | 6 117 462 | 3 |
| 2022 | 15 345 733 | 558 967 | 4 700 785 | 699 510 | 9 332 777 | 5 331 502 | 2 |
| 2021 | 14 436 522 | 817 156 | 1 916 005 | 413 592 | 5 873 053 | 4 772 535 | 3 |
| 2020 | 7 990 333 | 145 996 | 2 332 945 | 523 106 | 3 037 045 | 1 227 206 | 2 |
| 2019 | 7 184 274 | 51 604 | 310 633 | 618 207 | 773 536 | 1 081 110 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises26 477 225 lei
24%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANGROLUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 222 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AQUAPHOR ROMÂNIA S.R.L. – locul 218, 33,46 mil. lei, Bucureşti
- TERRAMOLD SOLUTIONS SRL – locul 218, 30,27 mil. lei, Iaşi
- STRETE SEN SRL – locul 218, 26,78 mil. lei, Suceava
- TOPI IMPORT-EXPORT S.R.L. – locul 218, 24,29 mil. lei, Vâlcea
- MATELIS EVENTS S.R.L. – locul 218, 22,43 mil. lei, Giurgiu
- PETERS COOLING S.R.L. – locul 218, 13,67 mil. lei, Harghita
- VEROTEX 2012 S.R.L. – locul 218, 9,49 mil. lei, Arad
- SOLUTION VON HERMANNSTADT SRL – locul 218, 9,41 mil. lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANGROLUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANGROLUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANGROLUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 589.292 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.361.495 |
| Stocuri | 15.082.592 |
| Creante | 82.775 |
| Casa si conturi la banci | 196.128 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 7.895.029 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.055.758 |
| Capital subscris varsat | 4.400.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 21.327.109 |
| VENITURI TOTALE | 21.367.638 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.131.338 |
| Profitul brut | 1.236.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.038.296 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 637.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.879.068 |
| Stocuri | 9.004.139 |
| Creante | 380.584 |
| Casa si conturi la banci | 494.345 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.399.062 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.117.462 |
| Capital subscris varsat | 3.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 17.924.458 |
| VENITURI TOTALE | 18.280.094 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.344.194 |
| Profitul brut | 935.900 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 785.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| Active imobilizate | 699.510 |
| Active circulante | 9.332.777 |
| Stocuri | 8.687.531 |
| Creante | 448.578 |
| Disponibilitati | 196.668 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 4.700.785 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 5.331.502 |
| Capital social | 3.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 15.345.733 |
| Venituri totale | 17.407.936 |
| Cheltuieli totale | 16.742.499 |
| Profit brut | 665.437 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 558.967 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 413.592 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.873.053 |
| Stocuri | 5.312.925 |
| Creante | 433.645 |
| Casa si conturi la banci | 126.483 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 401.895 |
| DATORII | 1.916.005 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.772.535 |
| Capital subscris varsat | 3.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.436.522 |
| VENITURI TOTALE | 18.744.702 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.792.876 |
| Profitul brut | 951.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 817.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| Active imobilizate | 523.106 |
| Active circulante | 3.037.045 |
| Stocuri | 2.568.954 |
| Creante | 393.860 |
| Disponibilitati | 74.231 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 2.332.945 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.227.206 |
| Capital social | 750.100 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 7.990.333 |
| Venituri totale | 8.422.024 |
| Cheltuieli totale | 8.246.134 |
| Profit brut | 175.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 145.996 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 618.207 |
| Active circulante | 773.536 |
| Stocuri | 114.375 |
| Creante | 346.447 |
| Disponibilitati | 312.714 |
| Datorii | 310.633 |
| Capitaluri proprii | 1.081.110 |
| Capital social | 750.000 |
| Cifra de afaceri | 7.184.274 |
| Venituri totale | 12.837.321 |
| Cheltuieli totale | 12.775.888 |
| Profit brut | 61.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 51.604 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 585.766 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.516.348 |
| Stocuri | 1.070.344 |
| Creante | 377.953 |
| Casa si conturi la banci | 68.051 |
| DATORII | 1.772.408 |
| CAPITALURI - TOTAL | 329.706 |
| Capital subscris varsat | 50.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.416.115 |
| VENITURI TOTALE | 8.416.391 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.190.118 |
| Profitul brut | 226.273 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 185.593 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| Active imobilizate | 12.607 |
| Active circulante | 1.813.348 |
| Stocuri | 1.117.603 |
| Creante | 167.399 |
| Disponibilitati | 528.346 |
| Datorii | 1.731.842 |
| Capitaluri proprii | 94.113 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.297.806 |
| Venituri totale | 2.315.555 |
| Cheltuieli totale | 2.198.664 |
| Profit brut | 116.891 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 93.913 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |