CATADIN COM SRL – CUI 16854360
Pe scurt
CATADIN COM SRL are CUI 16854360, număr de înregistrare J18/663/2004 și sediul în Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 65.287 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CATADIN COM SRL |
| CUI | 16854360 |
| Nr. Reg. Com. | J18/663/2004 |
| EUID | ROONRC.J18/663/2004 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-10-18 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CATALINA ION-ALIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -65 287 | 5 241 | 43 558 | 21 175 | 59 492 | 1 |
| 2024 | 213 876 | 57 513 | 12 582 | 59 892 | 172 480 | 219 790 | 1 |
| 2023 | 238 172 | 90 531 | 3 869 | 76 226 | 154 829 | 227 186 | 1 |
| 2022 | 217 178 | 199 732 | 7 803 | 1 499 | 404 877 | 398 573 | 0 |
| 2021 | 190 386 | 124 842 | 8 579 | 7 743 | 199 677 | 198 841 | 0 |
| 2020 | 120 295 | 52 099 | 14 523 | 16 611 | 258 462 | 260 550 | 0 |
| 2019 | 176 725 | 72 401 | 3 932 | 33 232 | 179 151 | 208 451 | 0 |
| 2018 | 161 211 | 137 622 | 2 893 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 94 392 | 84 756 | 1 403 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CATADIN COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Gorj , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10208 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ANDRONIC CONSTRUCT SRL – locul 10204, 244.408 lei, Neamţ
- BOIL IMPEX SRL – locul 10204, 0 lei, Prahova
- ID CONSTRUCT SERV S.R.L. – locul 10205, 244.210 lei, Prahova
- DALCON GRUP SRL – locul 10205, 0 lei, Cluj
- CASE DIN LUT S.R.L. – locul 10206, 244.151 lei, Mureş
- CASA VIITORULUI SRL – locul 10206, 0 lei, Arad
- ANTREPRIZA GENERALĂ DE CONSTRUCŢII - MONTAJ BUCUREŞTI S.R.L. – locul 10207, 244.000 lei, Bucureşti
- GENERAL MOTORS AUTO S.R.L. – locul 10207, 0 lei, Hunedoara
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CATADIN COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CATADIN COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CATADIN COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 59.892 |
| Active circulante | 172.480 |
| Creante | 7.198 |
| Disponibilitati | 165.282 |
| Datorii | 12.582 |
| Capitaluri proprii | 219.790 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 213.876 |
| Venituri totale | 218.980 |
| Cheltuieli totale | 159.286 |
| Profit brut | 59.694 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 76.226 |
| Active circulante | 154.829 |
| Creante | 2.849 |
| Disponibilitati | 151.980 |
| Datorii | 3.869 |
| Capitaluri proprii | 227.186 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 238.172 |
| Venituri totale | 245.819 |
| Cheltuieli totale | 152.830 |
| Profit brut | 92.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.531 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.499 |
| Active circulante | 404.877 |
| Creante | 17.237 |
| Disponibilitati | 387.640 |
| Datorii | 7.803 |
| Capitaluri proprii | 398.573 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 217.178 |
| Venituri totale | 223.470 |
| Cheltuieli totale | 18.529 |
| Profit brut | 204.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 199.732 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 7.743 |
| Active circulante | 199.677 |
| Creante | 14.060 |
| Disponibilitati | 185.617 |
| Datorii | 8.579 |
| Capitaluri proprii | 198.841 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 190.386 |
| Venituri totale | 190.465 |
| Cheltuieli totale | 59.912 |
| Profit brut | 130.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 124.842 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 33.232 |
| Active circulante | 179.151 |
| Creante | 21.113 |
| Disponibilitati | 158.038 |
| Datorii | 3.932 |
| Capitaluri proprii | 208.451 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 176.725 |
| Venituri totale | 182.933 |
| Cheltuieli totale | 105.044 |
| Profit brut | 77.889 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.401 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 15.505 |
| Active circulante | 271.178 |
| Creante | 20.174 |
| Disponibilitati | 251.004 |
| Datorii | 2.893 |
| Capitaluri proprii | 283.790 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 161.211 |
| Venituri totale | 161.935 |
| Cheltuieli totale | 19.455 |
| Profit brut | 142.480 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 137.622 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 26.270 |
| Active circulante | 121.301 |
| Creante | 22.853 |
| Disponibilitati | 98.448 |
| Datorii | 1.403 |
| Capitaluri proprii | 146.168 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 94.392 |
| Venituri totale | 97.250 |
| Cheltuieli totale | 9.576 |
| Profit brut | 87.674 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 84.756 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 6.651 |
| Active circulante | 55.188 |
| Creante | 4.774 |
| Disponibilitati | 50.414 |
| Datorii | 427 |
| Capitaluri proprii | 61.412 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.793 |
| Venituri totale | 64.969 |
| Cheltuieli totale | 6.819 |
| Profit brut | 58.150 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.201 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |