CABSING PRODSERV SRL – CUI 3938133
Pe scurt
CABSING PRODSERV SRL are CUI 3938133, număr de înregistrare J1993000576060 și sediul în Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 2593 – Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.080.757 lei, un profit net de 1.666.619 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CABSING PRODSERV SRL |
| CUI | 3938133 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000576060 |
| EUID | ROONRC.J06/576/1993 |
| CAEN | 2593 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-04-21 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SINGEORZAN RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 080 757 | 1 666 619 | 300 150 | 1 759 340 | 714 073 | 2 173 304 | 1 |
| 2024 | 2 456 734 | 1 163 696 | 103 415 | 1 027 025 | 561 619 | 1 485 229 | 1 |
| 2023 | 2 446 694 | 1 360 411 | 89 393 | 935 722 | 605 385 | 1 451 714 | 1 |
| 2022 | 2 322 435 | 1 189 380 | 104 592 | 276 034 | 1 109 241 | 1 280 683 | 1 |
| 2021 | 2 207 771 | 740 517 | 116 097 | 347 992 | 776 574 | 1 008 469 | 1 |
| 2020 | 1 839 131 | 829 784 | 149 925 | 960 279 | 1 570 153 | 2 380 507 | 1 |
| 2019 | 1 693 211 | 682 771 | 171 691 | 1 029 633 | 692 781 | 1 550 723 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 080 757 lei
25%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CABSING PRODSERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2593 Rev. 2 (echivalent: 2593 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 2593: Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (25), poziții apropiate de locul 49 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PROFILE GALVANIZATE SRL – locul 45, 47,38 mil. lei, Arad
- INTER MECA SERV SRL – locul 45, 22,92 mil. lei, Argeş
- SWING TRADE SRL – locul 45, 10,87 mil. lei, Mureş
- ALUPROD METAL S.R.L. – locul 45, 7,32 mil. lei, Călăraşi
- EUNA PROD SRL – locul 45, 4,92 mil. lei, Dâmboviţa
- VALDIALUC SRL – locul 45, 4,27 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- BARUM TECHNIK SRL – locul 45, 3,65 mil. lei, Timiş
- ASTRA TL SRL – locul 45, 3,34 mil. lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CABSING PRODSERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CABSING PRODSERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CABSING PRODSERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.027.025 |
| Active circulante | 561.619 |
| Stocuri | 390.845 |
| Creante | 114.095 |
| Disponibilitati | 56.679 |
| Datorii | 103.415 |
| Capitaluri proprii | 1.485.229 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 2.456.734 |
| Venituri totale | 2.473.614 |
| Cheltuieli totale | 1.244.615 |
| Profit brut | 1.228.999 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.163.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 935.722 |
| Active circulante | 605.385 |
| Stocuri | 223.369 |
| Creante | 338.188 |
| Disponibilitati | 43.828 |
| Datorii | 89.393 |
| Capitaluri proprii | 1.451.714 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 2.446.694 |
| Venituri totale | 3.046.214 |
| Cheltuieli totale | 1.666.278 |
| Profit brut | 1.379.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.360.411 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 276.034 |
| Active circulante | 1.109.241 |
| Stocuri | 76.276 |
| Creante | 365.801 |
| Disponibilitati | 667.164 |
| Datorii | 104.592 |
| Capitaluri proprii | 1.280.683 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 2.322.435 |
| Venituri totale | 2.328.821 |
| Cheltuieli totale | 1.121.173 |
| Profit brut | 1.207.648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.189.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 347.992 |
| Active circulante | 776.574 |
| Stocuri | 219.345 |
| Creante | 275.128 |
| Disponibilitati | 282.101 |
| Datorii | 116.097 |
| Capitaluri proprii | 1.008.469 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 2.207.771 |
| Venituri totale | 2.348.268 |
| Cheltuieli totale | 1.586.671 |
| Profit brut | 761.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 740.517 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 960.279 |
| Active circulante | 1.570.153 |
| Stocuri | 123.021 |
| Creante | 279.938 |
| Disponibilitati | 1.167.194 |
| Datorii | 149.925 |
| Capitaluri proprii | 2.380.507 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.839.131 |
| Venituri totale | 1.859.054 |
| Cheltuieli totale | 1.012.092 |
| Profit brut | 846.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 829.784 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.029.633 |
| Active circulante | 692.781 |
| Stocuri | 245.861 |
| Creante | 261.156 |
| Disponibilitati | 185.764 |
| Datorii | 171.691 |
| Capitaluri proprii | 1.550.723 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.693.211 |
| Venituri totale | 1.726.883 |
| Cheltuieli totale | 1.026.843 |
| Profit brut | 700.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 682.771 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 754.949 |
| Active circulante | 1.116.644 |
| Stocuri | 150.470 |
| Creante | 233.379 |
| Disponibilitati | 732.795 |
| Datorii | 77.281 |
| Capitaluri proprii | 1.794.312 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.438.111 |
| Venituri totale | 1.646.877 |
| Cheltuieli totale | 831.254 |
| Profit brut | 815.623 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 799.155 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 755.868 |
| Active circulante | 1.180.885 |
| Stocuri | 111.203 |
| Creante | 254.595 |
| Disponibilitati | 815.087 |
| Datorii | 51.597 |
| Capitaluri proprii | 1.885.156 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.299.132 |
| Venituri totale | 1.499.810 |
| Cheltuieli totale | 935.927 |
| Profit brut | 563.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 547.865 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 571.035 |
| Active circulante | 809.128 |
| Stocuri | 101.641 |
| Creante | 197.160 |
| Disponibilitati | 510.327 |
| Datorii | 42.872 |
| Capitaluri proprii | 1.337.291 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.032.211 |
| Venituri totale | 1.044.864 |
| Cheltuieli totale | 634.215 |
| Profit brut | 410.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 347.079 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |