BSLASH TEAM S.R.L. – CUI 42664705
Pe scurt
BSLASH TEAM S.R.L. are CUI 42664705, număr de înregistrare J40/6764/2020 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 928.121 lei, un profit net de 262.553 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BSLASH TEAM S.R.L. |
| CUI | 42664705 |
| Nr. Reg. Com. | J40/6764/2020 |
| EUID | ROONRC.J40/6764/2020 |
| CAEN | 6202 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-06-23 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOCLEA AURELIAN ANDREI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 928 121 | 262 553 | 237 756 | 53 794 | 446 755 | 262 793 | 2 |
| 2024 | 749 181 | 105 730 | 190 484 | 59 441 | 302 801 | 171 758 | 1 |
| 2023 | 497 906 | 60 433 | 156 217 | 71 986 | 165 476 | 81 245 | 2 |
| 2022 | 367 457 | 32 093 | 108 114 | 825 | 165 209 | 57 920 | 2 |
| 2021 | 332 592 | 1 200 | 91 807 | 9 892 | 107 742 | 25 827 | 0 |
| 2020 | 55 778 | 24 427 | 2 066 | 0 | 26 693 | 24 627 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises928 121 lei
24%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BSLASH TEAM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6202 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 126 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CONCENTRIX CATALYST ROMANIA S.A. – locul 122, 64,52 mil. lei, Cluj
- NETLAND COMPUTERS SRL – locul 122, 13,27 mil. lei, Prahova
- CENOCTAL SOFT SRL – locul 122, 3,67 mil. lei, Bucureşti
- DATAEDGE S.R.L. – locul 122, 3,38 mil. lei, Bucureşti
- 23 AGILE IDEAS S.R.L. – locul 122, 952.727 lei, Bucureşti
- AGILE OPS S.R.L. – locul 122, 665.392 lei, Cluj
- GEOSIM CONTAB S.R.L. – locul 122, 247.350 lei, Bucureşti
- ARVATO SYSTEMS IT S.R.L. – locul 123, 64,51 mil. lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BSLASH TEAM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BSLASH TEAM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BSLASH TEAM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 59.441 |
| Active circulante | 302.801 |
| Creante | 237.008 |
| Disponibilitati | 65.793 |
| Datorii | 190.484 |
| Capitaluri proprii | 171.758 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 749.181 |
| Venituri totale | 749.181 |
| Cheltuieli totale | 626.697 |
| Profit brut | 122.484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 105.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 71.986 |
| Active circulante | 165.476 |
| Stocuri | 77.655 |
| Creante | 40.693 |
| Disponibilitati | 47.128 |
| Datorii | 156.217 |
| Capitaluri proprii | 81.245 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 497.906 |
| Venituri totale | 497.906 |
| Cheltuieli totale | 433.091 |
| Profit brut | 64.815 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.433 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 825 |
| Active circulante | 165.209 |
| Stocuri | 161.841 |
| Creante | -801 |
| Disponibilitati | 4.169 |
| Datorii | 108.114 |
| Capitaluri proprii | 57.920 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 367.457 |
| Venituri totale | 381.844 |
| Cheltuieli totale | 346.443 |
| Profit brut | 35.401 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.093 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 9.892 |
| Active circulante | 107.742 |
| Stocuri | 84.492 |
| Creante | 12.894 |
| Disponibilitati | 10.356 |
| Datorii | 91.807 |
| Capitaluri proprii | 25.827 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 332.592 |
| Venituri totale | 333.263 |
| Cheltuieli totale | 328.600 |
| Profit brut | 4.663 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 26.693 |
| Disponibilitati | 26.693 |
| Datorii | 2.066 |
| Capitaluri proprii | 24.627 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 55.778 |
| Venituri totale | 55.778 |
| Cheltuieli totale | 29.741 |
| Profit brut | 26.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.427 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |