CENOCTAL SOFT SRL – CUI 28618525
Pe scurt
CENOCTAL SOFT SRL are CUI 28618525, număr de înregistrare J2011000256371 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.667.575 lei, un profit net de 2.041.093 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CENOCTAL SOFT SRL |
| CUI | 28618525 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000256371 |
| EUID | ROONRC.J2011000256371 |
| CAEN | 6290 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-06-10 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SÎIA IONUȚ ANTONIO | depline,exercitate in mod separat | România |
| CENUŞĂ-SÎIA MĂDĂLINA-GABRIELA | depline,exercitate in mod separat | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 667 575 | 2 041 093 | 2 302 597 | 535 717 | 3 807 183 | 2 040 303 | 4 |
| 2024 | 2 247 435 | 1 265 623 | 792 348 | 334 325 | 1 722 908 | 1 264 885 | 4 |
| 2023 | 945 074 | 433 743 | 106 801 | 161 014 | 379 730 | 433 943 | 1 |
| 2022 | 436 023 | 129 764 | 65 355 | 187 066 | 52 724 | 174 435 | 1 |
| 2021 | 507 166 | 81 904 | 104 743 | 221 060 | 244 143 | 360 460 | 1 |
| 2020 | 472 333 | 131 892 | 195 665 | 255 053 | 324 431 | 383 819 | 1 |
| 2019 | 332 341 | 99 028 | 153 502 | 289 046 | 266 383 | 401 927 | 1 |
| 2018 | 264 762 | 36 917 | 39 309 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 187 232 | 18 929 | 91 907 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CENOCTAL SOFT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6290 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6290: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 122 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WATERS ROMANIA SRL – locul 118, 66,33 mil. lei, Braşov
- SOSTENIA SRL – locul 118, 14,52 mil. lei, Bucureşti
- SMARTNET SYSTEMS SRL – locul 118, 3,87 mil. lei, Bucureşti
- AMBO CONSULTING SRL – locul 118, 3,48 mil. lei, Satu Mare
- RARINSTAL SRL – locul 118, 971.641 lei, Cluj
- ASIMETRIC CONCEPTS SRL – locul 118, 672.698 lei, Prahova
- FAGULUS S.R.L. – locul 118, 250.087 lei, Timiş
- INTEGRATION DATA SYSTEMS SRL – locul 119, 65,43 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CENOCTAL SOFT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CENOCTAL SOFT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CENOCTAL SOFT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 334.325 |
| Active circulante | 1.722.908 |
| Stocuri | 10.099 |
| Creante | 639.285 |
| Disponibilitati | 1.073.524 |
| Datorii | 792.348 |
| Capitaluri proprii | 1.264.885 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.247.435 |
| Venituri totale | 2.247.435 |
| Cheltuieli totale | 914.388 |
| Profit brut | 1.333.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.265.623 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 161.014 |
| Active circulante | 379.730 |
| Stocuri | 9.980 |
| Creante | 99.443 |
| Disponibilitati | 270.307 |
| Datorii | 106.801 |
| Capitaluri proprii | 433.943 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 945.074 |
| Venituri totale | 945.074 |
| Cheltuieli totale | 503.770 |
| Profit brut | 441.304 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 433.743 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 187.066 |
| Active circulante | 52.724 |
| Stocuri | 1.861 |
| Creante | 3.772 |
| Disponibilitati | 47.091 |
| Datorii | 65.355 |
| Capitaluri proprii | 174.435 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 436.023 |
| Venituri totale | 436.023 |
| Cheltuieli totale | 301.985 |
| Profit brut | 134.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 221.060 |
| Active circulante | 244.143 |
| Stocuri | 9.233 |
| Creante | 174.882 |
| Disponibilitati | 60.028 |
| Datorii | 104.743 |
| Capitaluri proprii | 360.460 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 507.166 |
| Venituri totale | 507.166 |
| Cheltuieli totale | 420.646 |
| Profit brut | 86.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.904 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 255.053 |
| Active circulante | 324.431 |
| Stocuri | 7.141 |
| Creante | 253.262 |
| Disponibilitati | 64.028 |
| Datorii | 195.665 |
| Capitaluri proprii | 383.819 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 472.333 |
| Venituri totale | 472.335 |
| Cheltuieli totale | 335.931 |
| Profit brut | 136.404 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 131.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 289.046 |
| Active circulante | 266.383 |
| Stocuri | 4.626 |
| Creante | 185.685 |
| Disponibilitati | 76.072 |
| Datorii | 153.502 |
| Capitaluri proprii | 401.927 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 332.341 |
| Venituri totale | 352.349 |
| Cheltuieli totale | 249.798 |
| Profit brut | 102.551 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 142.031 |
| Active circulante | 200.177 |
| Stocuri | 762 |
| Creante | 174.998 |
| Disponibilitati | 24.417 |
| Datorii | 39.309 |
| Capitaluri proprii | 302.899 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 264.762 |
| Venituri totale | 264.762 |
| Cheltuieli totale | 225.197 |
| Profit brut | 39.565 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.917 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 189.611 |
| Active circulante | 218.278 |
| Stocuri | 8.198 |
| Creante | 184.752 |
| Disponibilitati | 25.328 |
| Datorii | 91.907 |
| Capitaluri proprii | 315.982 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 187.232 |
| Venituri totale | 187.235 |
| Cheltuieli totale | 166.256 |
| Profit brut | 20.979 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 216.439 |
| Active circulante | 187.701 |
| Stocuri | 5.195 |
| Creante | 173.275 |
| Disponibilitati | 9.231 |
| Datorii | 106.090 |
| Capitaluri proprii | 298.050 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 178.920 |
| Venituri totale | 178.924 |
| Cheltuieli totale | 176.750 |
| Profit brut | 2.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 997 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |