BRANDY PRAHOVA SRL – CUI 1303916
Informativ
BRANDY PRAHOVA SRL are CUI 1303916, număr de înregistrare J1992001632298 și sediul în Sat Potigrafu, Comuna Gorgota, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.137.140 lei, un profit net de 197.174 lei și un număr mediu de 20 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BRANDY PRAHOVA SRL |
| CUI | 1303916 |
| Nr. Reg. Com. | J1992001632298 |
| EUID | ROONRC.J1992001632298 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-05-06 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BRAN GEORGIAN MĂDĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 137 140 | 197 174 | 1 500 818 | 2 063 496 | 403 373 | 1 024 077 | 20 |
| 2024 | 3 774 075 | 364 705 | 1 513 084 | 2 003 704 | 441 196 | 976 903 | 19 |
| 2023 | 3 227 328 | 111 604 | 1 313 295 | 1 626 815 | 258 628 | 612 198 | 21 |
| 2022 | 2 334 521 | 235 955 | 859 855 | 1 133 243 | 182 912 | 500 594 | 19 |
| 2021 | 1 759 538 | -192 651 | 474 713 | 469 880 | 215 311 | 264 639 | 16 |
| 2020 | 1 807 068 | 157 861 | 635 506 | 663 657 | 361 896 | 457 290 | 14 |
| 2019 | 2 192 089 | -9 716 | 823 001 | 966 842 | 74 024 | 299 553 | 19 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BRANDY PRAHOVA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Prahova , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 189 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LUNA B & R SRL – locul 185, 54,50 mil. lei, Neamţ
- RAMIRO SRL – locul 185, 4,23 mil. lei, Botoşani
- DRUGA TRANSPORT S.R.L. – locul 185, 2,16 mil. lei, Bucureşti
- SRA MEDIA CAR S.R.L. – locul 185, 634.149 lei, Bucureşti
- MOŢU VOINIC SRL – locul 185, 388.893 lei, Alba
- TREVIZO SRL – locul 186, 53,96 mil. lei, Constanţa
- PASAGER IMPORT EXPORT SRL – locul 186, 4,18 mil. lei, Cluj
- ALEX AMI TOURTRANS SRL – locul 186, 2,15 mil. lei, Giurgiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BRANDY PRAHOVA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BRANDY PRAHOVA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BRANDY PRAHOVA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.003.704 |
| Active circulante | 441.196 |
| Stocuri | 7.347 |
| Creante | 428.154 |
| Disponibilitati | 5.695 |
| Cheltuieli in avans | 45.087 |
| Datorii | 1.513.084 |
| Capitaluri proprii | 976.903 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 3.774.075 |
| Venituri totale | 3.857.838 |
| Cheltuieli totale | 3.445.646 |
| Profit brut | 412.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 364.705 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 1.626.815 |
| Active circulante | 258.628 |
| Stocuri | 3.601 |
| Creante | 187.297 |
| Disponibilitati | 67.730 |
| Cheltuieli in avans | 40.050 |
| Datorii | 1.313.295 |
| Capitaluri proprii | 612.198 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 3.227.328 |
| Venituri totale | 3.304.364 |
| Cheltuieli totale | 3.176.860 |
| Profit brut | 127.504 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 111.604 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |
| Active imobilizate | 1.133.243 |
| Active circulante | 182.912 |
| Stocuri | 10.810 |
| Creante | 136.360 |
| Disponibilitati | 35.742 |
| Cheltuieli in avans | 44.294 |
| Datorii | 859.855 |
| Capitaluri proprii | 500.594 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 2.334.521 |
| Venituri totale | 2.793.592 |
| Cheltuieli totale | 2.557.526 |
| Profit brut | 236.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 235.955 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 469.880 |
| Active circulante | 215.311 |
| Stocuri | 12.974 |
| Creante | 173.077 |
| Disponibilitati | 29.260 |
| Cheltuieli in avans | 54.161 |
| Datorii | 474.713 |
| Capitaluri proprii | 264.639 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 1.759.538 |
| Venituri totale | 1.785.941 |
| Cheltuieli totale | 1.978.592 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 192.651 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 192.651 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 663.657 |
| Active circulante | 361.896 |
| Stocuri | 1.855 |
| Creante | 340.892 |
| Disponibilitati | 19.149 |
| Cheltuieli in avans | 67.243 |
| Datorii | 635.506 |
| Capitaluri proprii | 457.290 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 1.807.068 |
| Venituri totale | 1.843.064 |
| Cheltuieli totale | 1.685.203 |
| Profit brut | 157.861 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 157.861 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 966.842 |
| Active circulante | 74.024 |
| Stocuri | 3.190 |
| Creante | 34.398 |
| Disponibilitati | 36.436 |
| Cheltuieli in avans | 81.692 |
| Datorii | 823.001 |
| Venituri in avans | 4 |
| Capitaluri proprii | 299.553 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 2.192.089 |
| Venituri totale | 2.224.057 |
| Cheltuieli totale | 2.233.773 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.716 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.716 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 813.524 |
| Active circulante | 60.983 |
| Stocuri | 9.920 |
| Creante | 34.464 |
| Disponibilitati | 16.599 |
| Cheltuieli in avans | 46.141 |
| Datorii | 612.047 |
| Capitaluri proprii | 308.601 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 1.763.581 |
| Venituri totale | 1.763.581 |
| Cheltuieli totale | 1.833.218 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 69.637 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 69.637 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 489.244 |
| Active circulante | 167.583 |
| Stocuri | 12.335 |
| Creante | 125.800 |
| Disponibilitati | 29.448 |
| Cheltuieli in avans | 22.564 |
| Datorii | 301.153 |
| Capitaluri proprii | 378.238 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 1.424.988 |
| Venituri totale | 1.470.800 |
| Cheltuieli totale | 1.470.752 |
| Profit brut | 48 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 418.713 |
| Active circulante | 101.175 |
| Stocuri | 1 |
| Creante | 78.858 |
| Disponibilitati | 22.316 |
| Cheltuieli in avans | 29.147 |
| Datorii | 170.845 |
| Capitaluri proprii | 378.190 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 1.403.245 |
| Venituri totale | 1.403.247 |
| Cheltuieli totale | 1.191.874 |
| Profit brut | 211.373 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 211.373 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |