BOG & DAN SRL – CUI 22108837
Pe scurt
BOG & DAN SRL are CUI 22108837, număr de înregistrare J2007001228040 și sediul în Sat Brusturoasa, Comuna Brusturoasa, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 843.920 lei, o pierdere netă de 196.822 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BOG & DAN SRL |
| CUI | 22108837 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001228040 |
| EUID | ROONRC.J04/1228/2007 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-07-13 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HĂLĂNEI FLORIN | - | România |
| HĂLĂNEI MIHAELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 843 920 | -196 822 | 260 766 | 28 815 | 286 310 | 54 359 | 7 |
| 2024 | 688 182 | 6 422 | 218 059 | — | — | — | 6 |
| 2023 | 614 986 | -46 080 | 109 618 | 88 742 | 287 375 | 266 499 | 5 |
| 2022 | 453 243 | -100 279 | 72 481 | 65 411 | 337 551 | 330 481 | 4 |
| 2021 | 561 033 | 122 334 | 73 005 | 20 686 | 513 077 | 460 758 | 3 |
| 2020 | 555 046 | 33 109 | 100 638 | 20 504 | 528 598 | 448 464 | 3 |
| 2019 | 627 353 | 83 351 | 97 332 | 24 480 | 488 207 | 415 355 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises843 920 lei
23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOG & DAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 649 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TRNWOOD S.R.L. – locul 645, 856.392 lei, Suceava
- AGROMEC LETCA SA – locul 645, 14.820 lei, Sălaj
- VESTINDUSTRI SA – locul 645, 6.695 lei, Maramureş
- CANSINARIA TRANS SRL – locul 646, 848.688 lei, Vâlcea
- EKOAGRIKROP S.R.L. – locul 646, 12.750 lei, Arad
- WSM WOODSEB S.R.L. – locul 646, 6.665 lei, Bihor
- YDM WOOD FOREST S.R.L. – locul 647, 846.437 lei, Neamţ
- TOAMNA SRL – locul 647, 10.941 lei, Vrancea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOG & DAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOG & DAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOG & DAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 56.542 |
| Active circulante | 406.436 |
| Stocuri | 221.389 |
| Creante | 153.315 |
| Disponibilitati | 31.732 |
| Cheltuieli in avans | 6.262 |
| Datorii | 218.059 |
| Capitaluri proprii | 251.181 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 688.182 |
| Venituri totale | 698.193 |
| Cheltuieli totale | 673.768 |
| Profit brut | 24.425 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 88.742 |
| Active circulante | 287.375 |
| Stocuri | 29.303 |
| Creante | 233.799 |
| Disponibilitati | 24.273 |
| Datorii | 109.618 |
| Capitaluri proprii | 266.499 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 614.986 |
| Venituri totale | 644.618 |
| Cheltuieli totale | 684.015 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.397 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 46.080 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 65.411 |
| Active circulante | 337.551 |
| Stocuri | 24.403 |
| Creante | 236.604 |
| Disponibilitati | 76.544 |
| Datorii | 72.481 |
| Capitaluri proprii | 330.481 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 453.243 |
| Venituri totale | 435.313 |
| Cheltuieli totale | 531.605 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 96.292 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 100.279 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 20.686 |
| Active circulante | 513.077 |
| Stocuri | 26.277 |
| Creante | 134.607 |
| Disponibilitati | 352.193 |
| Datorii | 73.005 |
| Capitaluri proprii | 460.758 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 561.033 |
| Venituri totale | 586.592 |
| Cheltuieli totale | 458.760 |
| Profit brut | 127.832 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 122.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 20.504 |
| Active circulante | 528.598 |
| Stocuri | 27.411 |
| Creante | 155.986 |
| Disponibilitati | 345.201 |
| Datorii | 100.638 |
| Capitaluri proprii | 448.464 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 555.046 |
| Venituri totale | 531.773 |
| Cheltuieli totale | 494.028 |
| Profit brut | 37.745 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.109 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 24.480 |
| Active circulante | 488.207 |
| Stocuri | 44.692 |
| Creante | 75.624 |
| Disponibilitati | 367.891 |
| Datorii | 97.332 |
| Capitaluri proprii | 415.355 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 627.353 |
| Venituri totale | 647.960 |
| Cheltuieli totale | 558.318 |
| Profit brut | 89.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.351 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 28.456 |
| Active circulante | 393.855 |
| Stocuri | 16.763 |
| Creante | 170.995 |
| Disponibilitati | 206.097 |
| Datorii | 90.307 |
| Capitaluri proprii | 332.004 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 799.193 |
| Venituri totale | 799.396 |
| Cheltuieli totale | 665.358 |
| Profit brut | 134.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 126.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 16.807 |
| Active circulante | 298.043 |
| Stocuri | 29.216 |
| Creante | 115.175 |
| Disponibilitati | 153.652 |
| Datorii | 108.899 |
| Capitaluri proprii | 205.951 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 525.832 |
| Venituri totale | 532.215 |
| Cheltuieli totale | 396.791 |
| Profit brut | 135.424 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 130.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 97.243 |
| Stocuri | 9.947 |
| Creante | 18.794 |
| Disponibilitati | 68.502 |
| Datorii | 23.420 |
| Capitaluri proprii | 73.823 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 288.485 |
| Venituri totale | 292.442 |
| Cheltuieli totale | 314.631 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.189 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 25.157 |
| Nr. salariati | 4 |