BIO BOX SRL
| Denumire | BIO BOX SRL |
| CUI | 32153932 |
| Nr. Reg. Com. | J12/2629/2013 |
| EUID | ROONRC.J12/2629/2013 |
| CAEN | 5610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | insolvenţă |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-08-21 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RTZ & PARTNERS SPRL FILIALA BUCURESTI | - | România |
| ISAI DAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 328 332 | -6 197 371 | 21 552 416 | — | — | — | 0 |
| 2024 | 38 396 947 | 776 953 | 14 498 922 | 11 181 097 | 6 178 238 | 3 793 329 | 178 |
| 2023 | 30 622 235 | 73 399 | 14 769 371 | 11 492 040 | 2 757 538 | 261 376 | 118 |
| 2022 | 19 462 294 | 37 258 | 7 117 471 | 1 181 530 | 1 312 517 | -3 811 223 | 75 |
| 2021 | 12 584 429 | 297 919 | 8 326 163 | 1 053 522 | 3 676 805 | -3 848 480 | 55 |
| 2020 | 7 019 253 | -2 646 360 | 7 174 959 | 818 913 | 4 297 568 | -2 120 962 | 50 |
| 2019 | 17 816 213 | 39 434 | 5 600 299 | 1 119 686 | 3 997 184 | 525 398 | 127 |
| 2018 | 18 972 374 | -172 163 | 4 036 464 | 1 156 432 | 2 451 199 | 485 976 | 156 |
| 2017 | 17 081 361 | 370 171 | 2 592 589 | 1 187 893 | 2 142 609 | 1 553 394 | 143 |
| 2016 | 16 141 174 | 1 102 417 | 1 819 761 | 1 275 686 | 1 044 385 | 1 226 617 | 130 |
Statistics
Commercial networks and enterprises26 328 332 lei
-31%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BIO BOX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 Restaurante |
| Descriere activitate (principal) | Restaurante și alte activități de servicii de alimentație |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 5610: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BIO BOX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BIO BOX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BIO BOX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.181.097 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.178.238 |
| Stocuri | 622.136 |
| Creante | 5.285.376 |
| Casa si conturi la banci | 270.726 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 932.916 |
| DATORII | 14.498.922 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.793.329 |
| Capital subscris varsat | 6.755.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.396.947 |
| VENITURI TOTALE | 38.475.063 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.495.975 |
| Profitul brut | 979.088 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 776.953 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 178 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.492.040 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.757.538 |
| Stocuri | 542.713 |
| Creante | 1.746.143 |
| Casa si conturi la banci | 468.682 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 781.169 |
| DATORII | 14.769.371 |
| CAPITALURI - TOTAL | 261.376 |
| Capital subscris varsat | 4.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.622.235 |
| VENITURI TOTALE | 30.646.716 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.504.329 |
| Profitul brut | 142.387 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 73.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 118 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.181.530 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.312.517 |
| Stocuri | 580.074 |
| Creante | 594.405 |
| Casa si conturi la banci | 138.038 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 812.201 |
| DATORII | 7.117.471 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.811.223 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 19.462.294 |
| VENITURI TOTALE | 19.688.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.547.713 |
| Profitul brut | 141.193 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 37.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.053.522 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.676.805 |
| Stocuri | 331.487 |
| Creante | 2.786.020 |
| Casa si conturi la banci | 559.298 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 779.262 |
| DATORII | 8.326.163 |
| VENITURI IN AVANS | 1.031.906 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.848.480 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 12.584.429 |
| VENITURI TOTALE | 12.636.168 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.274.470 |
| Profitul brut | 361.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 297.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 818.913 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.297.568 |
| Stocuri | 2.220.894 |
| Creante | 1.142.212 |
| Casa si conturi la banci | 934.462 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 663.441 |
| DATORII | 7.174.959 |
| VENITURI IN AVANS | 725.925 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.120.962 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 7.019.253 |
| VENITURI TOTALE | 7.042.330 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.649.162 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.606.832 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.646.360 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.119.686 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.997.184 |
| Stocuri | 2.268.783 |
| Creante | 1.612.934 |
| Casa si conturi la banci | 115.467 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.008.827 |
| DATORII | 5.600.299 |
| CAPITALURI - TOTAL | 525.398 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 17.816.213 |
| VENITURI TOTALE | 17.929.777 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.714.907 |
| Profitul brut | 214.870 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 39.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 127 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.156.432 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.451.199 |
| Stocuri | 798.990 |
| Creante | 1.475.630 |
| Casa si conturi la banci | 176.579 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 914.809 |
| DATORII | 4.036.464 |
| CAPITALURI - TOTAL | 485.976 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 18.972.374 |
| VENITURI TOTALE | 19.161.611 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.134.721 |
| Profitul brut | 26.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 172.163 |
| Numar mediu de salariati | 156 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.187.893 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.142.609 |
| Stocuri | 1.138.140 |
| Creante | 806.997 |
| Casa si conturi la banci | 197.472 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 815.481 |
| DATORII | 2.592.589 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.553.394 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 17.081.361 |
| VENITURI TOTALE | 17.094.974 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.577.341 |
| Profitul brut | 517.633 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 370.171 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 143 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.275.686 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.044.385 |
| Stocuri | 252.692 |
| Creante | 624.724 |
| Casa si conturi la banci | 166.969 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 726.307 |
| DATORII | 1.819.761 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.226.617 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 16.141.174 |
| VENITURI TOTALE | 16.635.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.337.339 |
| Profitul brut | 1.297.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.102.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |