BETELS SRL – CUI 11938649
Pe scurt
BETELS SRL are CUI 11938649, număr de înregistrare J1999000511290 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.437.061 lei, un profit net de 14.905 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BETELS SRL |
| CUI | 11938649 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000511290 |
| EUID | ROONRC.J29/511/1999 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-07-08 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SANDU BENIAMIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 437 061 | 14 905 | 1 281 598 | 1 000 574 | 782 157 | 506 246 | 5 |
| 2024 | 2 416 883 | 189 903 | 1 525 235 | 1 188 915 | 827 661 | 491 341 | 4 |
| 2023 | 771 369 | 15 622 | 1 405 034 | 1 455 401 | 251 071 | 301 438 | 6 |
| 2022 | 400 499 | 2 090 | 1 498 870 | 1 546 196 | 238 492 | 285 818 | 6 |
| 2021 | 245 742 | -18 460 | 1 189 466 | 1 264 136 | 209 058 | 283 728 | 6 |
| 2020 | 453 180 | -51 997 | 1 243 628 | 1 341 703 | 204 113 | 302 188 | 7 |
| 2019 | 748 550 | 19 601 | 1 350 339 | 1 525 116 | 179 408 | 354 185 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 437 061 lei
1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BETELS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 271 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GLOBAL AFF TRANS S.R.L. – locul 267, 39,55 mil. lei, Bihor
- COVEANU SRL – locul 267, 2,49 mil. lei, Olt
- QATAR INFLUENCE SRL – locul 267, 1,40 mil. lei, Cluj
- GJU DRIVER S.R.L. – locul 267, 455.513 lei, Timiş
- MIŢĂ TRANS SRL – locul 267, 279.129 lei, Alba
- STD EST LOGISTIC SRL – locul 268, 39,30 mil. lei, Bucureşti
- ROTTMARG SRL – locul 268, 2,48 mil. lei, Iaşi
- KAPPAGREY S.R.L. – locul 268, 1,40 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BETELS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BETELS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BETELS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.188.915 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 827.661 |
| Creante | 199.992 |
| Casa si conturi la banci | 627.669 |
| DATORII | 1.525.235 |
| CAPITALURI - TOTAL | 491.341 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.416.883 |
| VENITURI TOTALE | 2.420.649 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.197.967 |
| Profitul brut | 222.682 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 189.903 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.455.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 251.071 |
| Creante | 231.945 |
| Casa si conturi la banci | 19.126 |
| DATORII | 1.405.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | 301.438 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 771.369 |
| VENITURI TOTALE | 789.017 |
| CHELTUIELI TOTALE | 770.665 |
| Profitul brut | 18.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.622 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.546.196 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 238.492 |
| Stocuri | 10.949 |
| Creante | 195.000 |
| Casa si conturi la banci | 32.543 |
| DATORII | 1.498.870 |
| CAPITALURI - TOTAL | 285.818 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 400.499 |
| VENITURI TOTALE | 534.203 |
| CHELTUIELI TOTALE | 531.724 |
| Profitul brut | 2.479 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.090 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.264.136 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 209.058 |
| Stocuri | 152 |
| Creante | 198.785 |
| Casa si conturi la banci | 10.121 |
| DATORII | 1.189.466 |
| CAPITALURI - TOTAL | 283.728 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 245.742 |
| VENITURI TOTALE | 595.742 |
| CHELTUIELI TOTALE | 614.202 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.460 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 18.460 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.341.703 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 204.113 |
| Creante | 202.878 |
| Casa si conturi la banci | 1.235 |
| DATORII | 1.243.628 |
| CAPITALURI - TOTAL | 302.188 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 453.180 |
| VENITURI TOTALE | 464.187 |
| CHELTUIELI TOTALE | 516.184 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 51.997 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 51.997 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.525.116 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 179.408 |
| Creante | 178.215 |
| Casa si conturi la banci | 1.193 |
| DATORII | 1.350.339 |
| CAPITALURI - TOTAL | 354.185 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 748.550 |
| VENITURI TOTALE | 813.195 |
| CHELTUIELI TOTALE | 789.861 |
| Profitul brut | 23.334 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.480.222 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 185.781 |
| Creante | 185.075 |
| Casa si conturi la banci | 706 |
| DATORII | 1.331.419 |
| CAPITALURI - TOTAL | 334.584 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 889.365 |
| VENITURI TOTALE | 954.774 |
| CHELTUIELI TOTALE | 925.452 |
| Profitul brut | 29.322 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 25.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.547.513 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 294.551 |
| Stocuri | 41.057 |
| Creante | 233.556 |
| Casa si conturi la banci | 19.938 |
| DATORII | 1.532.943 |
| CAPITALURI - TOTAL | 309.121 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.209.962 |
| VENITURI TOTALE | 1.277.234 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.251.739 |
| Profitul brut | 25.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 22.030 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.461.311 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 343.649 |
| Creante | 325.227 |
| Casa si conturi la banci | 18.422 |
| DATORII | 1.517.869 |
| CAPITALURI - TOTAL | 287.091 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.245.423 |
| VENITURI TOTALE | 1.258.873 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.225.428 |
| Profitul brut | 33.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 28.093 |
| Pierdere neta | 0 |