BELFORM PROD SRL
| Denumire | BELFORM PROD SRL |
| CUI | 425850 |
| Nr. Reg. Com. | J1992012028402 |
| EUID | ROONRC.J1992012028402 |
| CAEN | 2224 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-05-12 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TONE ADRIAN VALENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 119 768 | -1 000 362 | 3 310 451 | — | — | — | 35 |
| 2024 | 25 404 082 | 845 253 | 2 261 828 | 3 406 593 | 13 959 075 | 15 033 705 | 40 |
| 2023 | 21 932 411 | 648 313 | 2 054 723 | 2 518 342 | 13 798 088 | 14 188 452 | 39 |
| 2022 | 20 631 667 | 93 680 | 2 079 158 | 2 664 994 | 13 021 434 | 13 540 139 | 40 |
| 2021 | 19 266 690 | 809 972 | 1 915 737 | 2 878 219 | 12 567 732 | 13 446 460 | 42 |
| 2020 | 16 528 508 | 1 137 908 | 1 907 362 | 1 298 519 | 13 930 796 | 13 261 488 | 42 |
| 2019 | 15 870 312 | 553 897 | 1 776 990 | 1 186 364 | 12 738 542 | 12 123 580 | 45 |
| 2018 | 15 554 979 | 1 349 677 | 1 208 718 | 835 895 | 11 937 503 | 11 569 683 | 44 |
| 2017 | 16 784 766 | 1 562 558 | 1 775 257 | 626 977 | 11 364 486 | 10 220 006 | 47 |
| 2016 | 14 407 716 | 1 677 342 | 1 458 764 | 437 653 | 9 667 816 | 8 657 447 | 45 |
Statistics
Commercial networks and enterprises24 119 768 lei
-5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BELFORM PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2224 Rev. 0 (echivalent: 2224 Rev. 1, 2224 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Compoziții tipografice și fotogravură |
| Descriere Activitate | Compoziții tipografice și fotogravură |
| Cod CAEN principal | 22 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 2224: Compoziții tipografice și fotogravură
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BELFORM PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BELFORM PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BELFORM PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.406.593 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.959.075 |
| Stocuri | 7.016.820 |
| Creante | 6.260.360 |
| Casa si conturi la banci | 681.895 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.783 |
| DATORII | 2.261.828 |
| PROVIZIOANE | 108.918 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.033.705 |
| Capital subscris varsat | 713.500 |
| Cifra de afaceri neta | 25.404.082 |
| VENITURI TOTALE | 25.359.115 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.413.616 |
| Profitul brut | 945.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 845.253 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.518.342 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.798.088 |
| Stocuri | 6.558.186 |
| Creante | 5.568.273 |
| Casa si conturi la banci | 1.671.629 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.832 |
| DATORII | 2.054.723 |
| PROVIZIOANE | 123.087 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.188.452 |
| Capital subscris varsat | 713.500 |
| Cifra de afaceri neta | 21.932.411 |
| VENITURI TOTALE | 22.135.630 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.384.989 |
| Profitul brut | 750.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 648.313 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.664.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.021.434 |
| Stocuri | 6.911.004 |
| Creante | 3.726.576 |
| Casa si conturi la banci | 2.383.854 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.346 |
| DATORII | 2.079.158 |
| PROVIZIOANE | 82.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.540.139 |
| Capital subscris varsat | 713.500 |
| Cifra de afaceri neta | 20.631.667 |
| VENITURI TOTALE | 21.398.870 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.275.752 |
| Profitul brut | 123.118 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 93.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.878.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.567.732 |
| Stocuri | 6.676.934 |
| Creante | 4.389.041 |
| Casa si conturi la banci | 1.501.757 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.747 |
| DATORII | 1.915.737 |
| PROVIZIOANE | 98.501 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.446.460 |
| Capital subscris varsat | 713.500 |
| Cifra de afaceri neta | 19.266.690 |
| VENITURI TOTALE | 19.047.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.233.421 |
| Profitul brut | 814.430 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 809.972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.298.519 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.930.796 |
| Stocuri | 6.348.240 |
| Creante | 4.884.597 |
| Casa si conturi la banci | 2.697.959 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.952 |
| DATORII | 1.907.362 |
| PROVIZIOANE | 69.417 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.261.488 |
| Capital subscris varsat | 713.500 |
| Cifra de afaceri neta | 16.528.508 |
| VENITURI TOTALE | 16.995.925 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.667.533 |
| Profitul brut | 1.328.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.137.908 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.186.364 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.738.542 |
| Stocuri | 4.355.045 |
| Creante | 4.321.689 |
| Casa si conturi la banci | 4.061.808 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.950 |
| DATORII | 1.776.990 |
| PROVIZIOANE | 37.286 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.123.580 |
| Capital subscris varsat | 713.500 |
| Cifra de afaceri neta | 15.870.312 |
| VENITURI TOTALE | 16.111.870 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.443.635 |
| Profitul brut | 668.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 553.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 835.895 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.937.503 |
| Stocuri | 4.106.580 |
| Creante | 3.178.416 |
| Casa si conturi la banci | 4.652.507 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.583 |
| DATORII | 1.208.718 |
| PROVIZIOANE | 7.580 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.569.683 |
| Capital subscris varsat | 713.500 |
| Cifra de afaceri neta | 15.554.979 |
| VENITURI TOTALE | 15.214.223 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.637.106 |
| Profitul brut | 1.577.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.349.677 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 626.977 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.364.486 |
| Stocuri | 4.974.035 |
| Creante | 3.739.752 |
| Casa si conturi la banci | 2.650.699 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.246 |
| DATORII | 1.775.257 |
| PROVIZIOANE | 6.446 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.220.006 |
| Capital subscris varsat | 713.500 |
| Cifra de afaceri neta | 16.784.766 |
| VENITURI TOTALE | 17.559.219 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.711.960 |
| Profitul brut | 1.847.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.562.558 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 437.653 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.667.816 |
| Stocuri | 4.519.804 |
| Creante | 3.416.256 |
| Casa si conturi la banci | 1.731.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.499 |
| DATORII | 1.458.764 |
| PROVIZIOANE | 2.757 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.657.447 |
| Capital subscris varsat | 713.500 |
| Cifra de afaceri neta | 14.407.716 |
| VENITURI TOTALE | 14.873.726 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.937.586 |
| Profitul brut | 1.936.140 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.677.342 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-02-05 13:38:12 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-02-05 13:38:12 |