BEIBEI RAN SRL – CUI 37322404
Pe scurt
BEIBEI RAN SRL are CUI 37322404, număr de înregistrare J2017000681054 și sediul în Municipiul Beiuş, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.272.564 lei, o pierdere netă de 34.759 lei și un număr mediu de 10 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BEIBEI RAN SRL |
| CUI | 37322404 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000681054 |
| EUID | ROONRC.J2017000681054 |
| CAEN | 4619 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-04-03 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 272 564 | -34 759 | 2 100 187 | 255 774 | 1 967 969 | 123 556 | 10 |
| 2024 | 1 103 635 | 140 505 | 1 649 631 | 229 139 | 1 578 807 | 158 315 | 6 |
| 2023 | 693 431 | 27 585 | 1 341 914 | 106 414 | 1 253 310 | 17 810 | 6 |
| 2022 | 666 078 | 3 936 | 1 091 984 | 7 675 | 1 074 533 | -9 776 | 6 |
| 2021 | 735 873 | 33 844 | 995 067 | 8 425 | 972 930 | -13 712 | 8 |
| 2020 | 450 710 | -61 647 | 863 724 | 5 325 | 810 843 | -47 556 | 7 |
| 2019 | 357 131 | 5 182 | 486 658 | 0 | 500 749 | 14 091 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BEIBEI RAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4619 Rev. 2 (echivalent: 4619 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Descriere Activitate | Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Cod CAEN principal | 46 Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 915 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PUFATI SRL – locul 911, 6,23 mil. lei, Bihor
- M & N DINAMIC MASTER COMPANY SRL – locul 911, 4,29 mil. lei, Giurgiu
- GHR LOGISTIC SRL – locul 911, 1,29 mil. lei, Cluj
- CLUSTER TEAM SRL – locul 911, 146.743 lei, Bacău
- AKTIV NOLDOR TRADE S.R.L. – locul 911, 126.218 lei, Sălaj
- RANG MAHAL SRL – locul 911, 100.289 lei, Covasna
- IMPLANT SYSTEM NDI ROMANIA S.R.L. – locul 911, 0 lei, Dolj
- FDG FUNERARE SRL – locul 912, 6,22 mil. lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BEIBEI RAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BEIBEI RAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BEIBEI RAN SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2025-04-30 |
| Data reactivare | 2025-05-29 |
| Data publicare | 2025-04-30 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 229.139 |
| Active circulante | 1.578.807 |
| Stocuri | 1.439.976 |
| Creante | 37.149 |
| Disponibilitati | 101.682 |
| Datorii | 1.649.631 |
| Capitaluri proprii | 158.315 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.103.635 |
| Venituri totale | 1.108.760 |
| Cheltuieli totale | 937.955 |
| Profit brut | 170.805 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 140.505 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 106.414 |
| Active circulante | 1.253.310 |
| Stocuri | 1.138.277 |
| Creante | 26.302 |
| Disponibilitati | 88.731 |
| Datorii | 1.341.914 |
| Capitaluri proprii | 17.810 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 693.431 |
| Venituri totale | 693.431 |
| Cheltuieli totale | 658.911 |
| Profit brut | 34.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.585 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 7.675 |
| Active circulante | 1.074.533 |
| Stocuri | 976.157 |
| Creante | 14.849 |
| Disponibilitati | 83.527 |
| Datorii | 1.091.984 |
| Capitaluri proprii | -9.776 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 666.078 |
| Venituri totale | 796.079 |
| Cheltuieli totale | 784.183 |
| Profit brut | 11.896 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 8.425 |
| Active circulante | 972.930 |
| Stocuri | 944.679 |
| Creante | 21.212 |
| Disponibilitati | 7.039 |
| Datorii | 995.067 |
| Capitaluri proprii | -13.712 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 735.873 |
| Venituri totale | 742.403 |
| Cheltuieli totale | 701.135 |
| Profit brut | 41.268 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.844 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 5.325 |
| Active circulante | 810.843 |
| Stocuri | 747.772 |
| Creante | 33.017 |
| Disponibilitati | 30.054 |
| Datorii | 863.724 |
| Capitaluri proprii | -47.556 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 450.710 |
| Venituri totale | 462.181 |
| Cheltuieli totale | 519.260 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 57.079 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 61.647 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 242.872 |
| Stocuri | 242.872 |
| Datorii | 217.805 |
| Capitaluri proprii | 25.067 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 173.231 |
| Venituri totale | 173.231 |
| Cheltuieli totale | 146.632 |
| Profit brut | 26.599 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.867 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |