BB GROUP SSM SRL – CUI 32430456
Informativ
BB GROUP SSM SRL are CUI 32430456, număr de înregistrare J2013000611525 și sediul în Municipiul Giurgiu, județul Giurgiu. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 397.649 lei, un profit net de 131.688 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BB GROUP SSM SRL |
| CUI | 32430456 |
| Nr. Reg. Com. | J2013000611525 |
| EUID | ROONRC.J52/611/2013 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-11-04 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 397 649 | 131 688 | 79 611 | 99 459 | 112 080 | 131 928 | 2 |
| 2024 | 409 616 | 146 456 | 74 085 | — | — | — | 2 |
| 2023 | 392 018 | 199 097 | 46 402 | 106 805 | 348 634 | 409 037 | 1 |
| 2022 | 352 904 | 224 111 | 55 323 | 61 060 | 312 203 | 317 940 | 1 |
| 2021 | 298 170 | 177 278 | 13 986 | 4 714 | 463 101 | 453 829 | 1 |
| 2020 | 261 561 | 158 740 | 12 375 | 4 211 | 284 715 | 276 551 | 1 |
| 2019 | 299 641 | 177 611 | 3 787 | 0 | 181 598 | 177 811 | 1 |
| 2018 | 207 150 | 173 039 | 2 996 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 153 600 | 128 186 | 9 403 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BB GROUP SSM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Giurgiu , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 583 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INFOPROTECT TRAINING NETWORK SRL – locul 579, 402.362 lei, Bucureşti
- SELECT GUARD SRL – locul 579, 121.697 lei, Buzău
- CIPRI SUCIU FOTOGRAF S.R.L. – locul 579, 116.379 lei, Satu Mare
- DPV SAFETY CONSULTING S.R.L. – locul 580, 398.580 lei, Ilfov
- TASECO SRL – locul 580, 121.400 lei, Sibiu
- FOTOGARAGESTUDIO S.R.L. – locul 580, 116.350 lei, Braşov
- VIMAS CROPS S.R.L. – locul 581, 398.472 lei, Brăila
- BUSINESS TEAM SERVICES S.R.L. – locul 581, 121.161 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BB GROUP SSM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BB GROUP SSM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BB GROUP SSM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 140.388 |
| Active circulante | 134.710 |
| Creante | 66.459 |
| Disponibilitati | 68.251 |
| Datorii | 74.085 |
| Capitaluri proprii | 201.013 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 409.616 |
| Venituri totale | 424.688 |
| Cheltuieli totale | 269.877 |
| Profit brut | 154.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 146.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 106.805 |
| Active circulante | 348.634 |
| Creante | 324.729 |
| Disponibilitati | 23.905 |
| Datorii | 46.402 |
| Capitaluri proprii | 409.037 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 392.018 |
| Venituri totale | 392.023 |
| Cheltuieli totale | 189.005 |
| Profit brut | 203.018 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 199.097 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 61.060 |
| Active circulante | 312.203 |
| Creante | 299.619 |
| Disponibilitati | 12.584 |
| Datorii | 55.323 |
| Capitaluri proprii | 317.940 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 352.904 |
| Venituri totale | 352.985 |
| Cheltuieli totale | 125.343 |
| Profit brut | 227.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 224.111 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.714 |
| Active circulante | 463.101 |
| Creante | 445.142 |
| Disponibilitati | 17.959 |
| Datorii | 13.986 |
| Capitaluri proprii | 453.829 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.170 |
| Venituri totale | 298.250 |
| Cheltuieli totale | 118.347 |
| Profit brut | 179.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 177.278 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.211 |
| Active circulante | 284.715 |
| Creante | 279.714 |
| Disponibilitati | 5.001 |
| Datorii | 12.375 |
| Capitaluri proprii | 276.551 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 261.561 |
| Venituri totale | 261.663 |
| Cheltuieli totale | 98.806 |
| Profit brut | 162.857 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 158.740 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 181.598 |
| Creante | 31.950 |
| Disponibilitati | 149.648 |
| Datorii | 3.787 |
| Capitaluri proprii | 177.811 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 299.641 |
| Venituri totale | 300.119 |
| Cheltuieli totale | 119.506 |
| Profit brut | 180.613 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 177.611 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 176.235 |
| Creante | 17.544 |
| Disponibilitati | 158.691 |
| Datorii | 2.996 |
| Capitaluri proprii | 173.239 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 207.150 |
| Venituri totale | 207.191 |
| Cheltuieli totale | 27.936 |
| Profit brut | 179.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 173.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 137.789 |
| Creante | 17.050 |
| Disponibilitati | 120.739 |
| Datorii | 9.403 |
| Capitaluri proprii | 128.386 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 153.600 |
| Venituri totale | 153.602 |
| Cheltuieli totale | 20.807 |
| Profit brut | 132.795 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 128.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.559 |
| Active circulante | 143.711 |
| Creante | 12.400 |
| Disponibilitati | 131.311 |
| Datorii | 5.138 |
| Capitaluri proprii | 140.132 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 157.490 |
| Venituri totale | 157.491 |
| Cheltuieli totale | 12.834 |
| Profit brut | 144.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 139.932 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |