BARBURĂ NIK SRL – CUI 22471890
Pe scurt
BARBURĂ NIK SRL are CUI 22471890, număr de înregistrare J2007001401201 și sediul în Sat Păclişa, Comuna Toteşti, județul Hunedoara. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.932 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BARBURĂ NIK SRL |
| CUI | 22471890 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001401201 |
| EUID | ROONRC.J2007001401201 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-09-26 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BARBURĂ FLORIN-NICU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -1 932 | 1 932 | 0 | 8 394 | 6 462 | 1 |
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 394 | 8 394 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 394 | 8 394 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 394 | 8 394 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 394 | 8 394 | 0 |
| 2020 | 0 | -1 150 | 0 | 0 | 8 394 | 8 394 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 5 886 | 0 | 15 430 | 9 544 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BARBURĂ NIK SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Hunedoara , domeniul 4120: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10260 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NICOARA BUTANU TIMIS S.R.L. – locul 10256, 240.177 lei, Maramureş
- CORDUNEANU CONSTRUCT SRL – locul 10256, 0 lei, Neamţ
- MDG HOME STRUCTURE S.R.L. – locul 10257, 240.173 lei, Timiş
- ZAMPA DEN CONCEPT S.R.L. – locul 10257, 0 lei, Constanţa
- MARMO DANSAB S.R.L. – locul 10258, 240.170 lei, Bacău
- GESI SRL – locul 10258, 0 lei, Sălaj
- ACCES BUSINESS CONSTRUCT S.R.L. – locul 10259, 240.162 lei, Giurgiu
- CONSTRUCT M.D.A. SRL – locul 10259, 0 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BARBURĂ NIK SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BARBURĂ NIK SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BARBURĂ NIK SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2019-12-05 |
| Data reactivare | 2025-09-22 |
| Data publicare | 2020-02-03 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 8.394 |
| Disponibilitati | 8.394 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 8.394 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.150 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.150 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.150 |
| Active circulante | 15.430 |
| Stocuri | 1.150 |
| Creante | 8.960 |
| Disponibilitati | 5.320 |
| Datorii | 5.886 |
| Capitaluri proprii | 9.544 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 21.634 |
| Stocuri | 1.149 |
| Creante | 20.000 |
| Disponibilitati | 485 |
| Datorii | 11.985 |
| Capitaluri proprii | 9.649 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 25.000 |
| Venituri totale | 25.000 |
| Cheltuieli totale | 13.751 |
| Profit brut | 11.249 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.449 |
| Pierdere neta | 0 |