CORDUNEANU CONSTRUCT SRL – CUI 22184257
Pe scurt
CORDUNEANU CONSTRUCT SRL are CUI 22184257, număr de înregistrare J27/1019/2007 și sediul în Sat Tarcău, Comuna Tarcău, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 2.614 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: întrerupere temporară de activitate
- Stare fiscală ANAF: inactivă (verificat 11.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CORDUNEANU CONSTRUCT SRL |
| CUI | 22184257 |
| Nr. Reg. Com. | J27/1019/2007 |
| EUID | ROONRC.J27/1019/2007 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu (ANAF, verificat 11.07.2026) |
| Stare (ONRC) | întrerupere temporară de activitate |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-07-30 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CORDUNEANU DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -2 614 | 239 848 | 0 | 1 070 | -238 778 | 1 |
| 2024 | 0 | -55 938 | 237 234 | 0 | 1 070 | -236 164 | 1 |
| 2023 | 33 300 | -35 619 | 195 814 | 3 002 | 12 585 | -180 227 | 1 |
| 2022 | 21 214 | 2 087 | 164 557 | 0 | 19 949 | -144 608 | 0 |
| 2021 | 0 | -456 | 207 041 | 0 | 29 729 | -177 312 | 0 |
| 2020 | 30 797 | -217 | 206 423 | 385 | 29 567 | -176 471 | 0 |
| 2019 | 8 890 | -25 661 | 213 509 | 498 | 35 871 | -177 140 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CORDUNEANU CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10256 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RAMYAL MAR S.R.L. – locul 10252, 240.400 lei, Bihor
- ALEX & ALEXIA SRL – locul 10252, 0 lei, Timiş
- SIGMA SERVICII ARAD S.R.L. – locul 10253, 240.297 lei, Arad
- BOC TRANS SRL – locul 10253, 0 lei, Satu Mare
- MIHTRANS-CONSTRUCT S.R.L. – locul 10254, 240.233 lei, Caraş-Severin
- EXPERTI 2000 SRL – locul 10254, 0 lei, Dolj
- ELISEA & CLAUDIU SRL – locul 10255, 240.207 lei, Arad
- FIDOCAT CONSTRUCT SRL – locul 10255, 0 lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CORDUNEANU CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CORDUNEANU CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CORDUNEANU CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2025-02-04 |
| Data publicare | 2025-02-04 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 1.070 |
| Disponibilitati | 1.070 |
| Datorii | 237.234 |
| Capitaluri proprii | -236.164 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 5.500 |
| Cheltuieli totale | 61.383 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 55.883 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 55.938 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.002 |
| Active circulante | 12.585 |
| Creante | 3.006 |
| Disponibilitati | 9.579 |
| Datorii | 195.814 |
| Capitaluri proprii | -180.227 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 33.300 |
| Venituri totale | 33.300 |
| Cheltuieli totale | 68.586 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.286 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.619 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 19.949 |
| Stocuri | 10.601 |
| Creante | 8.603 |
| Disponibilitati | 745 |
| Datorii | 164.557 |
| Capitaluri proprii | -144.608 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 21.214 |
| Venituri totale | 21.214 |
| Cheltuieli totale | 18.491 |
| Profit brut | 2.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.087 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 29.729 |
| Stocuri | 19.695 |
| Creante | 9.927 |
| Disponibilitati | 107 |
| Datorii | 207.041 |
| Capitaluri proprii | -177.312 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 456 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 456 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 456 |
| Active imobilizate | 385 |
| Active circulante | 29.567 |
| Stocuri | 19.695 |
| Creante | 9.909 |
| Disponibilitati | -37 |
| Datorii | 206.423 |
| Capitaluri proprii | -176.471 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 30.797 |
| Venituri totale | 23.237 |
| Cheltuieli totale | 22.530 |
| Profit brut | 707 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 217 |
| Active imobilizate | 498 |
| Active circulante | 35.871 |
| Stocuri | 26.828 |
| Creante | 9.056 |
| Disponibilitati | -13 |
| Datorii | 213.509 |
| Capitaluri proprii | -177.140 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.890 |
| Venituri totale | 26.137 |
| Cheltuieli totale | 51.531 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.394 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 25.661 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.665 |
| Active circulante | 22.994 |
| Stocuri | 19.929 |
| Creante | 2.869 |
| Disponibilitati | 196 |
| Datorii | 178.107 |
| Capitaluri proprii | -153.448 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 55.646 |
| Venituri totale | 62.886 |
| Cheltuieli totale | 36.419 |
| Profit brut | 26.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.633 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.665 |
| Active circulante | 12.062 |
| Stocuri | 4.297 |
| Creante | 7.796 |
| Disponibilitati | -31 |
| Datorii | 193.808 |
| Capitaluri proprii | -178.081 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.650 |
| Venituri totale | 47.650 |
| Cheltuieli totale | 70.729 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.079 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.518 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.165 |
| Active circulante | 33.811 |
| Stocuri | 2.382 |
| Creante | 27.817 |
| Disponibilitati | 3.612 |
| Datorii | 193.540 |
| Capitaluri proprii | -153.564 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 42.867 |
| Venituri totale | 43.194 |
| Cheltuieli totale | 58.884 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.690 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.740 |
| Nr. salariati | 1 |