AVAELGO SRL – CUI 18891772
Pe scurt
AVAELGO SRL are CUI 18891772, număr de înregistrare J2006002439358 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 21.026.418 lei, un profit net de 1.516.672 lei și un număr mediu de 27 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AVAELGO SRL |
| CUI | 18891772 |
| Nr. Reg. Com. | J2006002439358 |
| EUID | ROONRC.J2006002439358 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-07-28 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VAN ZUNDERT STEVE ELISE THEODOR | - | Regatul Țărilor de Jos |
| TĂTĂRAN MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 026 418 | 1 516 672 | 2 386 532 | 983 734 | 4 761 768 | 3 372 885 | 27 |
| 2024 | 22 462 491 | 305 776 | 3 306 181 | 619 294 | 4 766 599 | 2 108 213 | 27 |
| 2023 | 21 690 084 | 1 795 977 | 4 129 447 | 639 848 | 5 284 052 | 1 802 437 | 34 |
| 2022 | 21 818 803 | 2 841 689 | 4 771 664 | 889 155 | 9 118 126 | 5 281 425 | 33 |
| 2021 | 21 200 949 | 4 174 559 | 2 126 624 | 1 813 923 | 7 814 263 | 7 514 218 | 30 |
| 2020 | 49 517 398 | 2 697 536 | 4 856 570 | 536 073 | 9 393 444 | 5 098 027 | 28 |
| 2019 | 41 247 390 | 3 679 557 | 11 331 054 | 979 368 | 15 388 848 | 5 077 498 | 25 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises21 026 418 lei
-6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AVAELGO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Timiş , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 316 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LYNX SOLUTIONS SRL – locul 312, 21,39 mil. lei, Mureş
- SIGNITIVE SOFTWARE S.R.L. – locul 312, 3,11 mil. lei, Bucureşti
- AAR SOFTWARE S.R.L. – locul 312, 1,36 mil. lei, Ilfov
- EAST EUROPEAN BUSINESS ARCHITECTS SRL – locul 312, 756.180 lei, Bucureşti
- EPITOMELAB S.R.L. – locul 312, 504.581 lei, Bucureşti
- QUALITY GUARD SOLUTIONS S.R.L. – locul 312, 258.863 lei, Bucureşti
- AMC RO STUDIO S.R.L. – locul 313, 21,37 mil. lei, Bucureşti
- NET ADVICE SOLUTIONS S.R.L. – locul 313, 3,10 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AVAELGO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AVAELGO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AVAELGO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 619.294 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.766.599 |
| Stocuri | 66.763 |
| Creante | 2.759.120 |
| Casa si conturi la banci | 1.940.716 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.501 |
| DATORII | 3.306.181 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.108.213 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.462.491 |
| VENITURI TOTALE | 22.942.823 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.409.977 |
| Profitul brut | 532.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 305.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 639.848 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.284.052 |
| Creante | 4.693.596 |
| Casa si conturi la banci | 590.456 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.984 |
| DATORII | 4.129.447 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.802.437 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.690.084 |
| VENITURI TOTALE | 21.939.714 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.829.832 |
| Profitul brut | 2.109.882 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.795.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 889.155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.118.126 |
| Creante | 7.137.038 |
| Casa si conturi la banci | 1.981.088 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.808 |
| DATORII | 4.771.664 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.281.425 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.818.803 |
| VENITURI TOTALE | 22.566.235 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.222.884 |
| Profitul brut | 3.343.351 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.841.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.813.923 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.814.263 |
| Stocuri | 711.210 |
| Creante | 1.115.688 |
| Casa si conturi la banci | 5.987.365 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.656 |
| DATORII | 2.126.624 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.514.218 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.200.949 |
| VENITURI TOTALE | 22.532.551 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.681.414 |
| Profitul brut | 4.851.137 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.174.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 536.073 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.393.444 |
| Creante | 3.096.498 |
| Casa si conturi la banci | 6.296.946 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.080 |
| DATORII | 4.856.570 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.098.027 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.517.398 |
| VENITURI TOTALE | 49.680.261 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.539.014 |
| Profitul brut | 3.141.247 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.697.536 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 979.368 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.388.848 |
| Creante | 1.936.513 |
| Casa si conturi la banci | 13.452.335 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.336 |
| DATORII | 11.331.054 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.077.498 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.247.390 |
| VENITURI TOTALE | 41.442.657 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.052.436 |
| Profitul brut | 4.390.221 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.679.557 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 376.726 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.416.679 |
| Creante | 2.389.748 |
| Casa si conturi la banci | 2.026.931 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.592 |
| DATORII | 2.406.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.442.145 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.420.933 |
| VENITURI TOTALE | 11.563.857 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.312.414 |
| Profitul brut | 1.251.443 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.050.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 442.449 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.635.342 |
| Creante | 1.196.252 |
| Casa si conturi la banci | 439.090 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.517 |
| DATORII | 463.108 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.637.200 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.828.521 |
| VENITURI TOTALE | 6.918.277 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.144.378 |
| Profitul brut | 773.899 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 642.244 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 391.798 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.349.041 |
| Creante | 907.760 |
| Casa si conturi la banci | 441.281 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.783 |
| DATORII | 540.242 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.210.380 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.816.598 |
| VENITURI TOTALE | 4.888.712 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.208.509 |
| Profitul brut | 680.203 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 568.748 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |